490 Shares 5459 views

Maseczka z płatków owsianych na nieskazitelną skórę

Wszyscy od dawna wiadomo, że spożywanie płatków owsianych – jest nie tylko smaczne, ale również zdrowe i pożywne. Ziarna owsa mają skrobi, błonnik, białka, tłuszcze, aminokwasy, pierwiastki śladowe. Zaleca się używać produktu na diecie, a także z chorobami przewodu pokarmowego. Płatki owsiane owsianka razem z różnymi dodatkami służy nie tylko jako żywność, ale także stworzyć kosmetycznych maski na twarz.

Produkty wykonane z owsa w domu Kosmetologii

Środki pochodzące z naturalnych składników są zawsze duże zapotrzebowanie wśród tych, którzy niby dla zdrowia. Maski płatków owsianych idealnie czysty i odżywiają skórę. Środki owsa stosowany jako efektywnego zwalczania trądziku i zaskórników i utrzymać odcień skóry. Ich funkcja – złuszczanie się komórek warstwy rogowej, jak również pomaga w penetracji składników do głębszych warstw skóry. Przygotowanie maski płatków owsianych, w zależności od jej przeznaczenia. Dla tłustej skóry, jak również kombinacji, ma skłonność do powstawania zaskórników i trądzik maskę z rozdrobnionych płatków składniki powinny być które delikatnie usuwa martwe komórki skóry z powierzchni skóry, a także czyste i wąskich porów. Na sucho i starzenia skóry, maska powinno zawierać składniki pokarmowe, nasycając ją wilgoci i wygładzenie zmarszczek. Przed nałożeniem maski, konieczne jest usunięcie kosmetyki z kołdrą i zrobić gorący kompres, jeśli nie ma przeciwwskazań do tego.

Maseczka z płatków owsianych do trądziku i zaskórników

Jest to konieczne, aby szlifować płatków owsianych (zazwyczaj dwie łyżki. Łyżeczki). Otrzymany proszek dodanie łyżeczki sody i wlać letnią wodą do gęstej śmietanki. Utrzymać mieszankę na twarz musi być do tego stopnia, aż wyschnie. W tym czasie, to najlepiej na relaks i odpoczynek. Wylewanie maska jest lepiej do ogrzania wody, delikatnie masując powierzchni skóry. Obszary o trądziku i stanów zapalnych powinny podlegać mniej stresu. Na osuszone ręcznikiem skórę nałożyć balsam. Gorący okład, który odbywa się na początku procedury, rozszerza pory. Maska wyschnięciu owsiane wyciągnąć porów zgromadzonych zanieczyszczeń oraz produkcję żywności gruczołów łojowych. Pory są czyste i mniej zauważalne. Jeżeli wysypka na skórze dużo, należy poczekać z nałożeniem maski, aby je zmniejszyć. Po regularne stosowanie oznacza liczbę zmian i stanów zapalnych jest znacznie zmniejszona. Częstotliwość leczenia – 1 raz w tygodniu.

Maska owsianą przez skórę ze skłonnością do sucha

Proszek zmielony z płatków owsianych, należy dodać łyżeczkę oliwy z oliwek, taką samą ilość miodu i żółtkiem. Dobra mieszanka i stosować na twarz. Czas ekspozycji – 15 minut. Zmyj maska powinna być w chłodnej wodzie. Ręcznik osuszyć twarz i zastosować opiekun oznacza dla skóry suchej. Stosuje się maskę raz w tygodniu, a skóra jest nasycone wilgocią, wygładza drobne zmarszczki. Włączenie takich procedur standardowych maseczki pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu okładki.