388 Shares 2033 views

Centrum kreatywności dzieci i rozrywki „Małej Akademii” (Strogino) – krok w przyszłość

Nowoczesne dziecko musi posiadać znaczną wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces w życiu i pewność siebie człowieka. lwia część tego wszystkiego, dzieci otrzymują od swoich matek i ojców, babć i dziadków. Ale często, starsze pokolenie nie jest w stanie w pełni skupić się na twórczym rozwoju jednostki, aw rzeczywistości talenty dziecka powinien być w stanie zidentyfikować i zaczynają rozwijać się w pierwszych latach życia dziecka. Następnie specjaliści przyjść z pomocą rodziców.


Centrum kreatywności i rozrywki dla dzieci

To jest zadanie postawili sobie twórcy i pracowników centrum dokształcania „Mała Akademia” (Strogino), znajduje się pod adresem: ul. Twardowski, 14. Tutaj dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach na temat nauki języków obcych, przygotowania do szkoły, malarstwo, balet i choreografia, modelowania i ceramiki.

działa przedszkole, kubki „Do-mi-solko” i „Aykifemeli” Dla najmłodszych (od 2 do 7 lat) Centrum „Mała Akademia” (Strogino). Dla nich odbyło jogi, aikido i tańczy hip-hop.

Dla dzieci, które potrzebują prace naprawcze, „Mała Akademia” (Strogino) oferuje wykwalifikowanego psychologa, logopedy i psychoterapeuty.

Centrum kreatywności i rozrywki dla dzieci jest często miejscem warsztatów. Tutaj, dziecko lub nastolatek może uczyć rzeźba, origami, prace animacji w programie Photoshop. I robił to tak entuzjastycznie, że hobby może stać się maluch przyszły zawód lub hobby na całe życie. Goście i gospodarze lekcje mistrzowskie były w różnych okresach B. Kudryavtsev, Zurab Tsereteli, S.Sedov.

"Mała Akademia" (Strogino): Opinie

Rodzice dzieci uczęszczających Art Center, zwrócił uwagę na wysoki poziom profesjonalizmu, ich twórcze podejście, dbałość o osobistych cech dziecka.

Ze szczególnym ciepłem i wyrazy wdzięczności do mówienia o pracy psychologów i psychoterapeutów, którzy pracują w centrum „Małej Akademii” (Strogino). To tych specjalistów pomoże rozwiązać złożone problemy w relacjach między rodzicami i dziećmi. I święta, rozmieszczone w ośrodku dla dzieci, które nie mogą pozostawia obojętnym nawet dorosłych. Również rodzice donoszą, że jakość edukacji przedszkolnej jest na bardzo wysokim poziomie, co pozwala dzieciom do szkoły z ufnością do przekroczenia progu 1 września. Nie bez powodu motto centrum „Dziś – jutro – trochę! Akademików”.