626 Shares 4196 views

Victoria Lukin: biografia i filmografia aktorki

Blond piękność Victoria Lukin zasłynął po serial telewizyjny „Margot”, rozpoznawanie widza przyszedł do niej po serialu „Dwóch ojców i dwóch synów” i „Woronina.”


Dzieciństwo przyszła aktorka

Przyszła gwiazda ekranów telewizyjnych urodził się w 1984 roku w miejscowości Podolski. We wczesnym dzieciństwie dziewczynka była pewna, że będzie to znana aktorka. Jej pierwsze występy słuchali nie tylko lalki, ale również mama i siostra.

Ale jej droga do kariery nie można nazwać łatwe. Podczas studiów w szkole Viktoriya Lukina, którego biografia jest pełna szkolenia, uczęszczał na zajęcia w Moskiewskiej Akademii Finansowej ustawy. Po zakończeniu dziewiątej klasie, ona naukę w szkole medycznej, a stał się pielęgniarka, aby zdobyć wykształcenie. Ten zawód był sen dla matki, która nie wierzy w to, że jego córka stanie się aktorką.

Nie jest to łatwe droga do aktorstwa

Studiowania na studiach medycznych, stała się częstym gościem w Moskwie – gdzie próbowała dostać się na kursach przygotowawczych w Moskwie Sztuki Teatru Akademickiego. Próbowała wrócić trzy razy, ale zawsze bezskutecznie.

Był czas w przyszłym życiu aktorki kiedy była w depresji, – powodem tego był kompletny brak zrozumienia ze strony pragnienie jej rodziny, aby zostać aktorką, a także całkowita pecha na drodze do snu.

Victoria Lukin jeszcze nie złamał i podjął kolejną próbę zostania studentem teatrze uniwersyteckim. Tym razem zdecydowaliśmy się szturmować Szkoły Teatralnej Shchepkin i podjął właściwą decyzję – musi w końcu okazało się!

Pierwsza praca w kinie

Po ukończeniu studiów w 2006 roku młoda aktorka rozpoczęła pracę w kinie. Początkowo grała głównie ugryzł części i był zadowolony, że przynajmniej. Były sceny w projekcie „Kulagin i Partnerzy”, później pojawił się w serii „córka ojca.”

Wreszcie, w 2008 roku, Victoria grał w filmie „The Golden Key” – komedii romantycznej, gdzie jej partnerem na planie stał Dmitri Pevtsov. Wkrótce stał się gwiazdą w serialu „Margot” – tutaj miała swoją pełną rolę dobroduszny i naiwny sekretarza Lucy. Iw ten sposób stał wcielony do Victorii udany i przyniósł miłość publiczności. Lucy obraz był jasny i wyrazisty, w czasopismach Lukin zaczął rywalizować na wywiad.

Potem próbowała jej rękę jako modelka, a jej zdjęcia pojawiły się na okładkach kilku czasopism.

Pracując w kinie Victoria Lukin pracował w teatrze. Jego pierwszą rolą na scenie zagrała jeszcze jako student, a stała się dobrze znana aktorka w Teatrze Małym. Najbardziej uderzające role były grane przez nią w przedstawieniach: „Lata pielgrzymstwa”, „W lewo na sam”, „ani grosza, a tu nagle Altyn”. Nieco później, aktorka opuściła Teatrze Małym w teatralnej Wachtangowa, potem aktorem teatralnym. To tutaj, że zagrała w produkcji „The Cherry Orchard”, tak bardzo, że nie tylko otrzymał wiele pochwał od krytyków i publiczności, ale również przekonani wszyscy wokół, które mogą umiejętnie grać nie tylko urokliwe sekretarki, ale również poważne i role znaków ,

Victoria Lukin: Filmografia

Po jego role w „Margot” i „Wiśniowy sad”, dziewczynka zaczęła oferować różnorodną i ciekawą rolę. W 2009 roku zagrała w thrillerze niskobudżetowego "Robinzonka" film "Salvage" i "Office-line, lub specjalistów IT."

Stała wzrok publiczności przez aktorkę telewizyjną pozostaje. Oprócz stałej pracy w kontynuacji „Margot” Wystąpiła także w serialu telewizyjnym „Kto, jeśli nie ja” i „Dwóch ojców i dwóch synów”, „Metoda Ławrow”, „Taryfa dla przeszłości.”

życie osobiste aktorki

Jego życie prywatne Victoria Lukin utrzymuje w tajemnicy przed wzrokiem ciekawskich. Wiadomo, że nie jest żonaty, i że jej serce nie jest wolny.

Kiedyś powiedział mi, że poznała ukochanego, gdy złapanie taksówki. Kierowca okazał się biznesmen, z którym ona i rozwinęła romantyczny związek.

Życzymy szczęścia utalentowaną aktorką i piękną dziewczynę!