621 Shares 3152 views

Jak zmienić filtr paliwa 2114?

W celu uczynienia samochód prawidłowo i sprawnie pracował dla niego stale dbać i zastąpić regularnych jednostek. I to dotyczy wszystkich części bez wyjątku, które mają wpływ na pracę silnika i jego różnych systemów. W tym artykule przyjrzymy się, jak wiele trzeba zmienić filtr paliwa 2114, oraz sposób, w którym jego wymiana.


Jak to działa?

Aby rozpocząć, niech zrozumieć, że to jest ten szczegół. I filtr paliwa Pompa 2114 jest jednym z kluczowych elementów, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu paliwowego. I do komory spalania są tylko jakościowe benzyny bez strącania metali i innych zanieczyszczeń, stosuje się jako czas specjalnych filtrów. Znaki, które mówią, co wkrótce będzie wymagać wymiany filtra benzynowy 2114 mylą przyspieszenie i prowadzenie maszyny. Jeśli zauważysz, że podczas ruchu samochodu zaczął zwalniać ostro bez naciskania na pedał, a potem nadszedł czas, aby zastąpić tę część.

Jakie narzędzia są potrzebne do tego?

Aby prawidłowo wymienić ten element, należy najpierw przygotować się do samego procesu. Aby to zrobić musimy pompę próżniową z działem zbierać benzyny, O-ring, wkład filtra, jak również zbiornik wodny, znajdujący się w zatkanych częściach.

Co brać pod uwagę podczas wymiany?

Przed pracą należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Jeśli w trakcie wymiany na nowy filtr paliwa 2114 mianowicie jego elementy gumowe, przypadkowo wcisnął gaz, natychmiast spada należy przetrzeć szmatką przed odparowanie. W przeciwnym razie wycieku paliwa znacząco zaszkodzić elementy danych, a żywotność części znacznie zmniejszona. Również, gdy trzeba uniknąć wygląd otwartego ognia w pobliżu miejsca pracy. Znamiennym przykładem jest zapalił papierosa.

Pierwsze kroki

Więc, po treningu może rozpocząć wymianę. Aby to zrobić, należy umieścić urządzenie w wentylowanym pomieszczeniu lub na zewnątrz i odłączyć system zasilania. Aby to zrobić, należy wyodrębnić zacisków akumulatora. Następnie, za pomocą dwóch przycisków chleb świętojański 17 i 19 milimetrów, a kluczem 10 odkręcić filtr montażu, który przynosi go do benzyny. Zachować czujność – przy odkręcaniu paliwa może przelewać się do oczu, więc zadbać o dodatkową ochronę. Pozostałość wlewa się do zbiornika paliwa i powtarzając te same czynności z dyszy wyłącznie na tylnej stronie filtra. Pozostałość ponownie połączyć benzyny. Następnie osłabić zaciski mocujące filtr paliwa 2114 i rozpakuj go. Wszystko na tym etapie proces demontażu jest zakończony. Montaż odbywa się w podobny sposób. Najważniejsze – nie mieszać strzałkę wskazującą kierunek dostaw paliwa i sprawdzić szczelność. Uruchamianie silnika odbywa się tylko wtedy, gdy nowa część jest całkowicie Rocked benzyna.

zastępowanie zasobów

Generalnie, życie w tej części naszego środowiska niejednoznaczne. Filtr paliwa 2114 i 60 mogą służyć tysiące kilometrów i może przebić i 10. To zależy od jakości benzyny. Dlatego zatankować swojego przyjaciela żelaza tylko wysokiej jakości paliwa i czasu, aby zdiagnozować łamie.