291 Shares 1163 views

Pablo Pineda: biografia, zdjęcia, filmografia, forma zespołem Downa

Jak często, gdy dowiedział się, że człowiek ma wrodzoną poważną chorobę, zaczynamy współczuć i myślę, że jest on skazany na prowadzić życie mniej żywe i kompletne niż osób zdrowych. Zwłaszcza jeśli ta choroba – zespół Downa.


Historia Pablo Pineda

Pablo Pineda – przykład potwierdzający odwrotnie. Nawet osoba z tak poważną chorobą, że nie można po prostu prowadzić pełną życia i otrzymywać średnim i wyższym wykształceniem, a także zagrać w filmie.

Zespół Downa

dzieci słoneczne – tak zwane dzieci z podobną diagnozę. zespół Downa jest wrodzone zaburzenie genetyczne, które charakteryzują się większą liczbę chromosomów kariotypu. Choroba przejawia się naruszenie ludzkiego rozwoju, zarówno psychiczne i fizyczne. On ma, co do zasady, mniej słownictwa, mniejszą zdolność koncentracji i myślenia abstrakcyjnego, wzrost osób z zespołem Downa są również znacznie mniejszy wzrost przeciętnej osoby zdrowej.

Kilka różne formy zespołem Downa:

  • trisomicznych – proste (najczęściej);
  • Translokacja (nie tak często);
  • Mozaiki (najrzadszych postać).

Mozaika forma zespołem Downa jest niezwykle rzadkie. Pablo Pineda, forma zespołem Downa jest tylko mozaika, jest najbardziej uderzającym przykładem. Ludzie z tej formy choroby nie różni się zbytnio od swoich rówieśników przez ich wygląd, i nie bardzo daleko w tyle intelektualnie. Dzieci często uczą się w szkole, a może nawet wejść i absolwent uniwersytetu. forma mozaiki praktycznie nie ponosi żadnych chorób współistniejących, czy są one łagodne.

Pablo Pineda biografia

Pineda urodził się w 1974 roku w Hiszpanii, w miejscowości wypoczynkowej Malaga. O swojej chorobie dowiedział się jak dziecko. Na 7 lat nauczyciel powiedział Pablo, co jest jego osobliwość. Niewiele sobie sprawę, że w genetyce zespołem, Pineda pytanie, czy byłby w stanie dowiedzieć się o swoich przyjaciół. Po otrzymaniu odpowiedzi twierdzącej, był zadowolony.

Pablo Pineda ukończył liceum, gdzie, jak mówi w wywiadzie dla Die Welt, był trudny. Uczniowie nie komunikować się z kolegą, że jego zespół nie są traktowane poważnie, a nawet bał się dotknąć. Pablo był opuszczony, ale nie rozpaczaj, i mógł przejść ten etap. Był pierwszym uczniem zwykłej szkoły z podobnym choroby. Pablo Pineda otrzymał wyższe wykształcenie, ukończył University ze stopniem licencjata w dziedzinie psychologii wychowawczej „”.

Marzenie Pablo uczył, bo bardzo lubi dzieci, co jest dopuszczone w wywiadzie. Nie od razu się do tego zawodu. Jako dziecko, planował zostać prawnikiem, potem dziennikarz. Jednak jego nauczyciel poradził mu, aby wybrać inny kierunek, i miał rację. Tym samym stał się pierwszym nauczycielem w Europie z zespołem Downa.

Relacje z rodzicami

Powstawanie Pablo jako osoba i osobowość ogromnego wkładu wniesionego przez rodziców. Oni nie traktują dziecka jako pacjenta, i starał się pomóc mu zaakceptować siebie. Rodzice nie ograniczać swoją działalność i na całym pieczy nad dzieckiem, traktując go jako pacjenta. Starali się go wcisnąć, aby pomóc w rozwoju, uczy samodzielności. Mama ciągle rozmawia z synem, a jego ojciec czytał książkę i pomógł nauczyć się czytać i pisać. Nie dali go do szkoły specjalnej i wolą go do uczenia się i komunikowania się ze zwykłymi dziećmi, ponieważ jest to środowisko, w ich opinii, może pomóc jego syn stał się pełnoprawnym członkiem społeczeństwa. Pablo Pineda rozmawiał ze zwykłymi dziećmi, i nie rozróżnia się między nimi.

Filmografia

Został wydany film „Ja też” w 2009 roku. Film nagrywany przez Alvaro Pastor i Antonio Najarro. Historia bohatera był bardzo bliski i znany Pablo, który wystąpił w roli tytułowej.

Film „Ja też”

Bohaterem filmu „Ja też” Daniel nie podoba wszystko. On jest chory zespół Downa. Społeczeństwo akceptuje go z trudem, większość odnosi się do niego jako pacjent. Jednak w ciągu 34 lat ma doskonały smak, poczucie humoru i autoironii. Ukończył i doskonałe położenie. Pracuje jako nauczycielka na uniwersytecie. W wolnym czasie, Daniel uczy się języków obcych i interesuje się malarstwem. Podziwiał malarstwa, zwłaszcza pracę Bosch. Ma przyjaciół. Bohater żyje pełnią życia.

Jedyną rzeczą, której brakuje to druga połowa, ale dla niego to nie jest problem. Daniel zakochuje się w kobiecie, a zdrowie kobiet. Nie każdy wierzy w możliwość tego związku, nawet brat głównego bohatera radzi mu, aby znaleźć „sobie tak.” Jednak Laura była w stanie zrozumieć i docenić kogoś takiego jak Daniel. Jeśli nie od razu, ale stopniowo zaczęła patrzeć na to z drugiej strony i być postrzegany jako ewentualnego partnera.

wyróżnieniem

Pablo Pineda, filmografia, który nie był zbyt obszerny, do tej roli, w 2009 roku otrzymał srebrną powłokę dla najlepszego aktora w San Sebastian. Więc stał drugi aktor z zespołem Downa, który otrzymał tak wysoką nagrodę w filmie (pierwszy był Pascal Dyukuenn – w 1996 roku).

Po Pablo powrocie do swojego domu w Maladze, burmistrz przedstawił mu nagrody „Tarcza Miasta” w imieniu rady miasta. Również w Maladze znajduje się obszar, który nosi nazwę „nazwę obszaru Pablo Pineda.”

Praca w telewizji

Po premierze filmu „Ja też”, który miał ogromny sukces, Pineda stał się sławny. Wkrótce został zaproszony do programu telewizyjnego do prowadzenia „pozytywnego myślenia”.

Nastawienie do życia

Pablo Pineda spokojnie odnosi się do choroby, a osoby te nazywane są „inne” lub „innych”, wierząc, że problem społeczeństwa jest niezdolność do zaakceptowania, co różni się od siebie. Podział ludzi na grupy i naklejanie etykiet nich, Pablo wierzy, duży błąd.

Pomimo faktu, że charakterystyka osób z zespołem Downa jest to słabo rozwinięte mięśnie i skłonność do otyłości, Pablo próbuje dbać o siebie. Przestrzega on właściwego odżywiania i ćwiczeń fizycznych. Pablo Pineda, którego wzrost jest bardzo niska, mające pewne właściwości fizyczne, mogą tracić wagę 18 kg ze względu na jego trwałość.

Pablo dużo ciężkiej nauki, bo wie, że osoby z zespołem Downa są podane szkolenia trudniej. Uwielbia muzykę i spędza dużo czasu na słuchanie ulubionych piosenek, aby pomóc mu się skupić.

Pablo nie szuka rozgłosu i, jak sam przyznaje, jest zmęczona ciągłymi rozmów telefonicznych, bo czasami zdarzają się trzydzieści dziennie. Z tego samego powodu jest on nie uczestniczy we wszystkich programach i programach, w której oferowanych wycofać.

Jedyna partia, w którym Pablo Pineda nie mógł jeszcze zrealizowane, to życie rodzinne. On jest pojedynczy. Jak Pablo od dzieciństwa przyzwyczajony do otoczona zdrowych ludzi, a kobiety on wybiera ze swego otoczenia. Według jego spowiedzi, zakochał się wiele razy, ale „musi walczyć o miłość”, ponieważ zwykłe kobiety odnoszą się do niego jako przyjaciela. Jednak Pablo nie poddawał się i wierzyć, że znalezienie miłości.

Dziś Pineda mieszka w swoim rodzinnym mieście Malaga. Pablo dużo czasu poświęconego na cele charytatywne, posiada on spotkania z ludźmi, którzy mają zespół Downa, i pomaga im uwierzyć w siebie i znaleźć pracę. Pineda został nauczania i szkolenia oraz współpracę z Adecco Fundacji Fundacji i organizacji Lo que de verdad importa.

Pablo Pineda: zdjęcia

Historia Pablo Pineda jest bardzo znacząca. To nigdy nie uczy się rozpaczy i nie poddawaj się. Był w stanie wznieść się ponad uprzedzenia, a nawet diagnoza nie stała się dla niego przeszkodą do pełnego życia.