861 Shares 6077 views

Jak wstać wcześnie rano i wyspać? Jak szkolić się obudzić wcześnie?

Przydatna do wczesnego wstawania. To jest zgłaszane przez nagłówki teraz jest czas. Poradniki na temat, jak skuteczne ludzie rozpocząć dzień o piątej rano, niezliczone. Ale pytanie jest nie tylko jak wcześnie wstać i się wyspać, i czy jest to w ogóle potrzebne? Ten artykuł zostanie rozwiązany ten problem, i to sam.


Obecny podział społeczeństwa

W pewnym momencie w społeczeństwie za kulisami w celu ustalenia prawa wszystkich ludzi do udziału w „sowy” i „skowronki”. Pierwszy z nich, odpowiednio, ptaki noc, a następnie w dniu ich obudzić, a drugi – widocznie wczesnych ptaków. Oczywiście, coś w tym jest. Ale czy to znaczy, że ktoś ma prawo do łóżka przed dwunastą?

Jeśli bierzemy za pewnik twierdzenie, że jest to szkodliwe dla zdrowego ciała (i niezdrowe, a nawet bardziej), to odpowiedź jest oczywiście negatywna.

Ale aksjomat – czymś wyjątkowym, więc najlepiej jest rozważyć dowody.

Dlaczego wstać wcześnie?

Cała natura świata jest przedmiotem wpływem słońca. Łatwo jest zauważyć, że pierwsze promienie najjaśniejszych gwiazd zaczynają budzić się przy życiu – stąd, że procesy zachodzące w organizmie człowieka jest również aktywna gdzieś wokół słońca.

Jeśli nastąpi aktywacja podczas snu, to zamienia się nieodwracalny proces. To prowadzi do złego stanu zdrowia.

Konsekwencje wstawać późno

Negatywny wpływ na:

 • normalnego wyboru komórki;
 • zdrowy układ hormonalny.

To prowadzi do:

 • Mutacja komórek;
 • nowotwór złośliwy – nowotwór komórek.

Konsekwencje wczesnego wstawania

Konsekwencje są następujące:

 • zwiększenie witalności;
 • lepsze trawienie;
 • Stabilność układu nerwowego;
 • obniżoną wrażliwość na depresję, stres, i tak dalej. d.

„Sowy” i „skowronki” – prawda czy fałsz?

VM Kovalzon potwierdza zaplecza naukowego dla powstania dzieląc ludzi na wczesnych i późnych „ptaków” – jest to predyspozycja genetyczna. Jednocześnie, według niego, w chwili obecnej, ogromna liczba ludzi, którzy identyfikują się jako szczególnego rodzaju – nie jest wrodzona „Sowa” / „skowronki” i przekwalifikowania.

Na sen we współczesnym tempem życia jest pod silnym wpływem presji społecznej na wykresie, orientacji zawodowej. Na przykład, wszystkie podmioty – sowa, a lekarze – skowronki.

Genetyczna predyspozycja rzadko, ale i stwierdzono, aczkolwiek w mniejszym procentach. Real „sowy” ma instrukcji o tym, jak wstawać wcześnie i wyspać nie pomoże.

Czas na początku odzysku

Większość zainspirowany wczesnym wzrostem doradzić wszystkich innych, by wstać o świcie, ale w pewnych porach roku może być i jest 4-5 rano. Zdolne do takich wyczynów nie wszystko. Idealna można uznać w tym samym czasie 6 rano. To nie jest wymagane, ale w każdym przypadku, wzrost powinien być nie później niż dziewięć. Ale naucz się obudzić wcześnie? Co znajduje zastosowanie, jeśli alarm jest nawinięta w odpowiednim momencie, a ciało wciąż jest odporna?

Interesującą obserwacją

Tendencja jest taka, że problemy z wczesnym wzrostem nie czuć wesoły i optymistyczny ludzi. Kochają ten świat. Nie chcąc tracić ani chwili czasu na sen, pragną, aby wstać wcześnie i spędzić cały dzień wydajnie i owocnie. Czy nie jest to klucz do sukcesu?

Jak wstawać wcześnie rano?

Przede wszystkim, jest oferowana z zaleceniem, które ułatwić powstanie, w zasadzie, i rzeczywiście jest to dobry zwyczaj:

 • nie jeść w nocy;
 • Przewietrzyć sypialnię przed snem;
 • przydatna jako powiew świeżego powietrza – pospacerować, pójść na balkon, a nawet spojrzeć z otwartego okna i stał tam kilka minut;
 • spać nie później niż dziesięć lub jedenaście w nocy, termin – nie siedzieć do północy.

„Spotkaliśmy się chłodny poranek!”

Porady jak wstać wcześnie rano:

 • muzyka, stojąc na budziku nie powinno być głośno i nagle – taka zmiana od wczesnego rana będzie stres dla organizmu, wręcz przeciwnie, to lepiej umieścić uspokajające, przyjemne dźwięki, być może, duchowych klasyków czy wzniosłe głos;
 • można negocjować wstać wcześnie rano z kimś innym – poczucie odpowiedzialności, aby pomóc;
 • Usługa powinna umieścić na drugim końcu sali – tak będzie musiał wstać rano przynajmniej, aby go wyłączyć.

podejście strategiczne

Jak nauczyć się wstawać wcześnie? Nie za nic, bo pytanie jest tak – „nauka”, „Nauka”, „nauka”. Jest to umowa długoterminowa z reżimem dnia, zamiast konieczności jednorazowej. Dlatego może warto byłoby opracować plan tej strategii.

Używamy dwa główne podejścia (wybrać to, co najbardziej podoba / rezultativen):

 • sen i obudzić się każdego dnia musi być na jednym i tym samym czasie (no, przynajmniej w przybliżeniu, błąd nie jest uważane w ciągu 10 minut);
 • słuchać swojego ciała – jeśli chce się spać, nadszedł czas, świat marzeń.

Drugie podejście jest dobre do przeszkolonych „sowy” – do późnego wstawania pomimo przyzwyczajenia, organizm nadal działać zgodnie z ich zegara biologicznego. Ale on nie pasuje, „sowy” true. Co wtedy zrobić? Jak wcześniej wstaję rano?

Używamy taktyki psychologiczne

Jak nauczyć się wstawać wcześnie? Jeśli najbardziej brutalne metody fizyczne są nadal nieskuteczne, nadszedł czas na postaw.

 • Zasada „Widzę cel – Nie widzę przeszkód”. Dowiedz przed wstaniem łatwiejsze, jeśli życie jest warte, aby to zrobić. Musimy sens, trzeba gola, a potem nic nie będzie przeszkodą na drodze do wczesnego odzysku.
 • Miłość do życia i aktywnej postawy, optymistyczne i pozytywne.
 • Sen i ulubiony obiekt.
 • Sport jako sposób wpływania na rytm życia, aby utrzymać napięcie ciała, pozwolić organizmowi stały się w ciągu dnia i wieczorem chcą w ciepłym uścisku snu zmęczona.
 • Motywacja jako instalacji wewnętrznej muszą zrozumieć, w jaki sposób szkolić się wstać wcześnie.
 • Przewidywanie przyjemny rano. Niech ten czas nie powiązanych ze stresem, nerwów i migreny. Chcesz wiedzieć, jak wstawać wcześnie rano? To proste, jeśli jest to przyjemne. Niech pochodzenie dzień kojarzy się z gorącym, pachnące i pyszne kawy, chłodny powiew, atmosfera czegoś nowego, pocałować kogoś bliskiego. Naprawdę, to nie chce wymieniać na sen!
 • Samodyscyplina w odniesieniu do co robić wieczorem. Na przykład, książka – wakacje, a telewizja – wampir energetyczny, przyjemna rozmowa – użyteczne i spotkania na komputerze w sieci społecznych – wręcz przeciwnie.

Bezsenność – plagą współczesnego społeczeństwa

Jak nauczyć się wstawać wcześniej rano? Aby to zrobić, trzeba spać. Oraz w celu snu, to wymaga, że wystarczająca ilość snu zajęło godzin. I to musi iść szybciej. Bingo! Tak ważne, wynikające z oryginalnego pytanie brzmi: „Jak iść wcześnie do łóżka i obudzić się wcześnie?”

Wydawałoby się łatwiejsze niż kiedykolwiek – zmusić się nie do zabicia czasu aż do północy oglądania seriali lub pracy. Ale tu światła są wyłączone, oczy zamknięte, tuż kocem tak poduszkę i spać wszystko nie wykracza i nie wykracza. Więc wychodzi na godzinę lub dwie, a trzy. Zegar jest prawie pięć rano, godzinę wspinać. I tutaj, aby wstać wcześnie? Czy to aby nie iść do łóżka – to prawie odwraca.

Niestety, ten stan staje się raczej regułą niż wyjątkiem. I to się nazywa bezsenność.

Przyczyny tego problemu i jak z nim walczyć

Wszystkie przyczyny bezsenności można podzielić na dwie główne warstwy:

 • Psychicznego. Ten stres i depresja i nerwowego załamania, a czasami poważne zaburzenia.
 • psychiczne zmęczenie. Jej podstawą jest coraz bardziej – informacja glut, mózg pracuje ciężko, ale nieskuteczny, gorączkowe skrawki danych, które pojawiają się, po czym znikają w głowie, nie ma możliwości, aby zaakceptować lub proces nie jest niczym nowym, nie wspominając o filtr.

Pozornie nieznaczące codzienne przyczyny bezsenności:

 • niedogodnością spania ubrania, łóżko / kanapę;
 • Przyjęcie przed snem napojów, w której struktura zawiera kofeinę;
 • ciężki obiad;
 • leki;
 • Czynniki, drażniące zmysły: silne światło, hałas lub zapachy;
 • złe nawyki (alkohol i papierosy mają negatywny wpływ na sen).

Jak można zauważyć, bezsenność – konsekwencją których jest to możliwe, aby pozbyć się jedynego eliminacji przyczyn. Dlatego też, z listy wybrać odpowiednią pozycję wyżej.

sposoby pozbycia bezsenności ludzi są często w naparów ziołowych, które są niezbędne do picia przed snem. Jest to bardzo pozytywny wpływ na ogólny stan. Zioła, takie jak mięty i rumianku łagodzą układ nerwowy. Korzystne i całkowicie nieszkodliwy wpływ miodu przed snem.

Oczywiście, jeśli przyczyną bezsenności jest znacznie poważniejsza, narzędzia te nie pomogą, należy udać się do lekarza. Ale to wyjątkowe przypadki, przyczyną wszechobecny teraz we współczesnym świecie – marnotrawstwo wysiłku i przydziału czasu. Ludzie zaangażowani w pracę intelektualną, często wychylaj, korzystanie z kawy i napojów energetycznych za odwagę, a potem cierpią, ponieważ nie mogą spać.

Warto pamiętać, że prawidłowe odżywianie i właściwy sen – podobne rzeczy, więc konieczne jest również monitorowanie i zdrowe i regularne posiłki.

Wstać wcześnie – którzy nie potrzebują?

Po rozpatrzeniu przydatnych wskazówek dla wcześnie odzyskiwania może wrócić do podstaw, na początek artykułu oraz fakt, że pierwsze tytuły wymienione.

W ten sposób podział na „larks” i „sowy” i ważny fakt, że są one szkolony (w większości), a obecny.

Prawdziwy skowronek instrukcja ta nie była konieczna. Szkolenia – takie same jak są one już (choć być może z trudem) opanowali technikę, wstawać wcześnie rano.

Pozostanie „sowy”.

Skąd wiesz, czy jesteś prawdziwym „Sowa”?

Istotą „sowy” nie jest, że nie może spać w nocy. Może. I ze szczególnym chęć wstać nawet wcześniej. Problem polega na tym, że nie jest to konieczne. Co więcej, jest szkodliwe.

Na początku artykułu wymienionego na rytm biologiczny, że naturalny zegar biologiczny dostosować, aby nie zasnąć w ciągu dnia i odpocząć w ciemności. W „sowy” są wręcz przeciwnie. I dokładnie tak, jak „skowronki”, jeśli spać do 12 – zrujnować ich zdrowie, aw tym „sowy” bardzo nie zaleca się zmusić się wstawać o szóstej rano i biegać do nowych osiągnięć.

Kilka cech „sowa”:

 • niezależnie od tego, ile godzin wydano na sen, i czy jest to uczucie dobrego snu osoby, w pierwszej połowie dnia zmniejszona produktywność;
 • skłonność moralna rozpocząć działalność w godzinach wieczornych – poczucie, że tym razem budzi energię duchową;
 • gdy próbuje żyć przez reżim „skowronek” do 22-23 godzin zmęczony organizm chce spać, ale w tym samym czasie przychodzi emocje, których nie można nazwać w ciągu dnia.

Jak żyć prawdziwy „sowy”?

Niestety, edukacyjnych i godziny pracy w instytucjach urzędowych zaczyna o 8 – bardzo niewygodny dla „sowy”, które nie jest w stanie uzyskać wystarczającej ilości snu, nawet w tej chwili, aby otrzymywać informacje. Ale ona ma innego wyjścia (w warunkach pracy), na przykład, Freelancing, w którym pracownik sam planuje swój harmonogram. Freelancing może angażować przedstawicieli takich zawodów jak dziennikarz, programista, web i grafik, ilustrator, blogger.

Ponadto możliwa jest praca na nocną zmianę – że strażników i taksówkarzy i różnych instytucji, otwartych przez całą dobę. Tak więc „sowa” wyeliminuje potrzebę ziewnięcie w miejscu pracy.

Wiele twórczych zawodów obejmować nieregularne godziny pracy, które w tym przypadku można nazwać wyjście. Zgwałcić się, zmuszając do zrobienia czegoś nienaturalnego do ciała, to nie jest konieczne.

Ale jeśli „sowa” z was jest tylko urojone, szkolony, a następnie podjąć serce i oddanie w praktyce wszystkich powyższych wskazówek, rozpocząć nowe życie z nowym, wczesnym rankiem.