788 Shares 9602 views

Czym jest tracker, a co to jest?

Wszyscy ludzie lubią oglądać dobre filmy, słuchać pięknej i wysokiej jakości muzyki i grać w najlepsze gry. W związku z tym, głowica mimowolnie pojawia się pytanie: „Gdzie to wszystko brać” Idealne rozwiązanie i odpowiedź na to pytanie jest, aby korzystać z tego zasobu internetowego jako trackera. Teraz weźmy bliżej przyjrzeć się temu, co trackera.


Zasada działania

Tracker – to zasób sieciowy, którego główną funkcją jest wymiana danych spółdzielni. Zasada działania najbardziej demokratycznym: DLC są przesyłane w małych sztuk / częściach, jako pobrania, w którym użytkownik jest jednocześnie rozprowadza, zapewniając w ten sposób prędkość pobierania innych użytkowników próbuje pobrać tę samą treść. Oznacza to, że użytkownik na jednym i tym samym czasie, spełnia dwie funkcje: pobiera niezbędne dane i dystrybuuje już pobranej części. Taki system interakcji zwany pir do PIR. Im więcej ludzi, którzy będą rozpowszechniać informacje niezbędne dla użytkownika, z wyższym zostaną pobrane. Czym jest tracker? Ta wymiana informacji, danych, aplikacji, za pośrednictwem Internetu. Na przykład jeden użytkownik pobiera trackera jakąś nową zabawkę, a następnie jest ona dostępna do pobrania dla wszystkich innych osób zarejestrowanych na tej stronie. Są ludzie, którzy tylko pobrać, nie dając innym bardzo potrzebne szybkość ładowania. Specjalnie dla takich osób na każdym tracker istnieje system rejestrowania liczby pobranych i dał ruchu. System automatycznie oblicza i przetwarza wskaźników, a tym samym obliczenie przydatność danego użytkownika i narzucić pewien czynnik pobrana. Jeśli liczba ta spadnie poniżej pewnego poziomu, a następnie pobrać wszelkie treści z tego zasobu staje się niemożliwe. Zatem zasada pracy są obdarzone wszystkich wolnych trackerów.

Wszystko czego dusza zapragnie

Czym jest tracker, jeśli nie jest to kopalnia złota nowoczesnej treści? Na takich projektów można znaleźć wiele przydatnych i ciekawy. Wszystkie dane dostępne do pobrania są podzielone na sekcje logiczne. Na przykład, istnieje kilka podstawowych kategoriach: filmy, gry, muzyka, sztuka, oprogramowanie, i tak dalej. Kategorie te można znaleźć podrozdziałach (filmy 2013, 2012, 2011 roku, indie gier, Akcja, RPG, Strategia), zawierające informacje o profilu. Wszystko to odbywa się w celu ułatwienia wyszukiwania i pracy trackera. Otwarte Tracker – najczęściej stosowaną formą funkcjonowania projektu. Zgodnie z tymi dwoma słowami oznaczało wolność wjazdu i rejestracji. Zupełnie inny punkt widzenia są zamknięte trackery (prywatny), aby wejść do tego potrzebuje zaproszenia (zaproszenie) lub wkład pieniężny. Zazwyczaj te projekty wyglądają bardziej poważnie iz godnością, ale są wyjątki. Co to tracker dla przeciętnego użytkownika? Jest to przede wszystkim miejsce, gdzie można podjąć niezbędne materiały do pracy, prawidłowego funkcjonowania systemu, odpoczynek. Tracker jest rodzajem połączenia pomiędzy użytkownikami i vzaimopomogayuschimi uzupełniają się wzajemnie w znalezieniu i pobieranie różnorodnych zastosowań. Co to tracker dla sieci jako całości? Ta internetowa zasoby wchłonąć maksymalną ilość pobieranych danych, jest rodzajem stacji, gdzie można znaleźć niemal każdy pożądany treści w formie elektronicznej.