320 Shares 4048 views

10 kieszonkowców tajemnice, które powinieneś wiedzieć

Obawa o swoje rzeczy w podróży? Oto kilka sekretów o kieszonkowców, które powinieneś wiedzieć.


Twoje ubrania mają problemy

Kieszonkowcy wybrać ofiarę, oparte na prostocie sukcesu, a jeśli wygląda jak typowy turysta, to znaczy, jeśli masz na sobie drogie ubrania lub coś, co wyraźnie odróżnia się od zwykłych ludzi, to jesteś w strefie wysokiego ryzyka. Należy starać się mieszają się z miejscowej ludności jak najwięcej. Staraj się nie nosić drogie rzeczy wyróżniać się w tłumie.

Kieszonkowcy starają się wyglądać nieszkodliwe

Kieszonkowcy dokonać również wszelkich starań, aby mieszają się z otoczeniem, ponieważ w ten sposób mogą wydawać się nieszkodliwe i nie stanowi zagrożenia. A jeśli szukasz kieszonkowców w tłumie, należy zwrócić uwagę na tych ludzi, którzy wydają się być zbyt skromny i bezpretensjonalny. Najczęściej są to najzwyklejsze ubrania, czyli dżinsy lub sportowych rzeczy.

Oni często pracują w parach lub grupach

Niektóre kieszonkowcy są prawdziwymi mistrzami, a może cię okraść bez problemu sam, ale większość z nich pracuje z partnerami. Może jedna osoba będzie rozpraszać uwagę, pytając, jak dostać się do określonego miejsca, podczas gdy inne będą ciągnąć się portfel. Lub w środkach transportu publicznego zabierze Cię obok tłumu i nagle zabraknie pieniędzy. W każdym przypadku należy uważnie monitorować małych i dużych grup ludzi.

Kochają atrakcji turystycznych

Nawet jeśli jesteś w mieście do domu więcej obszarów turystycznych poddanych was na większe ryzyko kradzieży kieszonkowych. Zwiedzanie zabytków – jest to świetna rozrywka, ale należy upewnić się, że wszystkie kosztowności są bezpieczne.

Niektóre worki łatwiej ukraść

Nie wszystkie torby są równe. Nawet te worki, które wydają się być bardziej niż bezpieczne, może być doskonałym celem dla kieszonkowców. Torby Zamek, na przykład, nie są tak bezpieczne, jak myślisz. Ale sprzęgło jest bardziej złożona cel dla każdej kieszonkowca.

Można uprościć sytuację dla siebie

Kieszonkowcy nie lubią przyciągać uwagę i wzbudzić podejrzenia, więc jeśli są one w stanie cię wykorzystać jako pomoc w kradzieży, będą to robić. Na przykład, jeśli z kieszeni jest widoczna krawędź telefonu komórkowego, może po prostu chwycić krawędź i czekać, aż pójdziesz dalej. W rezultacie, gdy telefon znajdzie się w ich rękach, a ty nic nie czuć. Aby uniknąć takiej sytuacji, należy sprawdzić swoje torby i ukryć je w miarę możliwości.

Kieszonkowców – mistrzowie rozproszenia

Niektóre zatrzymać Cię zapytać, jak dostać się gdzieś indziej, inni będą prosić, aby zrobić zdjęcie dla nich mają ręce pełne aparatu przez kilka sekund, ktoś może nawet rzucić kawę lub herbatę, a będziesz zbyt zajęty czyszczeniem ich ubrania myśleć o cennych rzeczy. Jeśli ktoś prosi, aby zrobić zdjęcie, nie trzeba koniecznie go odmówić. Wystarczy sprawdzić, bezpiecznie schowany wszystkie swoje kosztowności.

Mogą one korzystać z dobroci przeciwko tobie

Wiele kieszonkowcy wykorzystujące swoją dobroć na ich korzyść. Na pierwszy rzut oka, całkowicie niewinny miejscowy człowiek spada torbę z zakupami, a ty, oczywiście, pomóc mu zebrać je, ale tym razem z drugiej kieszonkowiec został usunięty ze swojego portfela lub telefonu. To nie znaczy, trzeba przestać być dobry i miły człowiek, ale należy pamiętać, że mnóstwo ludzi na świecie, którzy w dowolnym momencie korzystania z tych cech przeciwko tobie.

Ich atak można zapobiec

Naturalnie chcesz podróżować nosić ładny torebkę zakupiony specjalnie do tego celu, ale jeśli pójdziesz do dzielnicy turystycznej znanej częstych kradzieży kieszonkowych, torba podróżna lub torebce drogi – jest to najlepszy wybór. Niektóre torby podróżne i portfele są umieszczone pod ubraniem, a druga jest zamocowane z przodu na wysokości pasa. Na ulicach mogą być dziesiątki kieszonkowców, ale jeśli wszystkie kosztowności są chronione, nie będzie ich celem.

Dosłownie każdy może być kieszonkowiec

Kieszonkowcy wykorzystują tę samą technologię jak magów, ponieważ jest to odwrócenie uwagi, prawo rozrządu i zręczność. Istnieje duża liczba kursów, w których można nauczyć się „magii” kradzieży, więc każda osoba może stać się kieszonkowiec w razie potrzeby. Oznacza to, że istnieje znacznie więcej kieszonkowcy niż można się było spodziewać na ulicach. Ktoś na ulicy może być kieszonkowiec, więc być czujnym.