133 Shares 7093 views

Centra handlowe Stawropol: opis

W tym artykule przyjrzymy się znanych centrów handlowych Stawropol. Zacznijmy od kompleksu pod nazwą „Galeria”. W centrum, małe sklepy z markowymi przedmiotów. Ale jest dużo zabawy. Jest on dostępny w zakładce „Galeria” place zabaw, automatów do gier. Na terenie centrum handlowego znajduje się kino, lodowisko i kilka kawiarni. Istnieją również czyste i wygodne łazienki.


Centrum handlowe "Kosmos" (Stawropol): Description

Jest to jeden z największych kompleksów miasta. Jest on położony na Dovatortseva ulicy. Centrum otwarto w 2007 roku. Łączna powierzchnia ponad osiemdziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Na terenie centrum handlowego ma około 65 sklepów i butików (np Geox, Mexx, Mascotte, Carlo Pazolini, Colin, Intimissimi i inne).

Istnieje również supermarket sprzętu gospodarstwa domowego „Eldorado i” Świat Dziecka ". W kompleksie handlowym znajduje się kino „Cinema Park”. Jest też centrum handlowe w przytulnej kawiarni, gdzie można zjeść. W pobliżu kompleksu znajduje się parking dla 850 samochodów.

TC „Moskwa”: opis i sklepy

Co jeszcze warto odwiedzić centra handlowe w Stawropol? Na przykład, „Moskwa” Centrum Handlowe. W tym miejscu można kupić ubrania różnych marek, na przykład, Reserved, Nike i inne.

Cała podłoga w kompleksie zarezerwowane dla butików z butami. Są tam czternaście sztuk. Również w tym centrum handlowym większości bankomatów. Są sklepy w centrum z odzieżą dla dzieci i akcesoria dla dzieci i młodzieży.

TSUM

Opisując centrów handlowych Stawropol, nie wspominając o cum. W tym kompleksie znajduje się wiele sklepów z ubraniami i butami, na przykład, Zarina, Kari, «Panther” i inne. Centrum zaprezentował największy wybór sklepów z biżuterią, na przykład, jest „Srebrny Reserve”, „kryształ” i inni. W kompleksie nie ma miejsc, gdzie można zjeść. Na jej terytorium tylko automaty z barów kawowych. W TSUM sklepów godzin, takich jak „StilTaym” i Elesi.

Meble Paradise (centrum handlowe), „Północ”

Stawropol ma inny kompleks, który jest profilowany w sprzedaży mebli. Znajduje się on na terenie północno-zachodniej części miasta. Tryb pracy od 10:00 do 19:00. Centrum trzykondygnacyjny zawiera ponad sto salonów meblowych. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi czternaście tysięcy metrów kwadratowych. W centrum handlowym znajduje się parking dla dwustu miejsc.

ORTTS „Stawropol”

Wyprawa opisać centrów Stawropol, nie możemy mówić o kompleksie o tej samej nazwie. Całkowita powierzchnia to – dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych. W centrum znajduje bankowych branże, kawiarnie i sklepy. Są złożone i hipermarkety, w których ogromny wybór towarów.

W ORTTS „Stawropol” jest odzież sklepy, kosmetyki, buty i perfumy. Na miejscu są kawiarnie StarFood. Jest możliwe, aby spróbować pysznych potraw. Cukiernia Coffee Club mają okazję zjeść pyszne ciasta.

Na podłogach są trzy przez sześć różnych biur: ubezpieczenia, rachunkowość, prawo i inne. Również w tym kompleksie można odwiedzić: Solarium, do gabinetu i biura podróży. Parking jest dostępny w trzech sto samochodów.