754 Shares 5785 views

Pościel: Euro-rozmiary i typy

Wszystko dla sypialni prawie wszystkie używane pościel. Dla wysokiej jakości i zdrowego snu trzeba mieć tylko elementy jakościowe – Koce, poduszki, narzuty. Obecnie istnieje ogromny wybór różnych zestawów łóżku wprowadzającej w błąd, że wielu nabywców, nie zawsze jest jasne, do kategorii bielizny, a zanim coś kupić, trzeba spojrzeć na sprawy. Większość popytu pościeli „euro”, rozmiar jest bardzo wygodne, więc otrzymał wielkie uznanie wśród konsumentów.


Co wybrać?

Wybierając pościel potrzebę zwrócenia uwagi na jakość materiału, design, kolory odpowiadają ogólnemu wnętrza sypialni. Wybierając dowolny zestaw, w tym zestaw ubrań „euro”, wielkości niezbędnik znać wcześniej. I pożądane jest, aby dać pierwszeństwo naturalnych tkanin, po prostu nie powodować reakcje alergiczne, a sen będzie zdrowy i komfortowy. Takie zestawy potrwa długo, a po wielu praniach wspaniały zachowują swój pierwotny wygląd.

Komfort w czasie snu

Prawidłowy rozmiar wybranego zestawu mają wielkie znaczenie, wpływa na jakość naszego odpoczynku w nocy. Dokładna wielkość będzie zależeć od parametrów materaca, poduszki i koce, więc trzeba wziąć taśmę mierniczą i pojąć całą pościel. Jeśli wziąć pościel „euro”, rozmiar jego najczęściej są:

  • Kołdra – 200h220 cm;
  • Arkusz – 220h250 cm;
  • poszewkę – 50×70 cm lub 70×70.

Po zakupie odpowiedniego zdrowy i głęboki sen w wygodnym łóżku będą gwarantowane.

Euro rozmiary i typy

Nowoczesne producenci tekstyliów oferują klientom szeroką gamę zestawów o różnej wielkości, które są zawsze wymienione na zestawy etykiet, które mogą znacznie uprościć wybór właściwej pościeli. Najczęściej spotykane są różne rodzaje zestawów – Bastard, podwójne, norma europejska i rodziny. Obecnie, oprócz krajowych producentów pojawiły się na naszym rynku od wielu zagranicznych firm, które produkują zestawy, które różnią się wielkością od krajowego. Przykładem jest zestaw bielizny pościelowej „euro”. Jego wymiary mogą się różnić, w zależności od konfiguracji pościel jest często różnią się od siebie i zależą od kraju pochodzenia. Parametry mogą być określone w centymetrach i calach, należy zawsze określić – stosuje się jednostki miary podane są na opakowaniu.

Niektóre różnice bed zestawy

Zestawy pościelowe takie jak „norma europejska” wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, należy rozważyć wielkość zagranicznych producentów łóżek i oferuje również materace ortopedyczne. Wielkość „EURO-STANDARD” pościeli jest najbardziej popularne i sprzedawane. Obejmuje to w różnych przykładach wykonania poszewki poduszki o różnych rozmiarach i kształtach w ilości od 2 do 5 jednostek, co jest bardzo wygodne. Taka różnorodność może zaspokoić gusta różnych klientów. Wszystkie rozmiary można zobaczyć na etykietach.

Specjalne rozmiary i wyposażenie

Opcje ustawia różną liczbę poszewki na poduszki, ich wielkość, jak również parametry pościel i kołdry. Istnieje także opcja rodzaju ściółkowego „Euro-maxi”, którego wymiary zaspokojenia potrzeb ludzi, którzy wolą spać na bardzo dużym łóżku. Zestawy „Euro-Maxi” jest uważany za największy od kołdrę i pościel są znacznie różni się od innych zbiorów i poszewki na poduszki, tak jak w innych zestawach. Wymiary takich ubrań są różne od standardowych ustawień. „Euro-Maxi” jest przeznaczona nie tylko dla szerokich i nietypowych łóżek, ale również. odpowiednio dla ogromnych koce. Wszystkie wymiary są zależne od producenta i marki kraju, w którym zostały wyprodukowane pościel.

Muszę powiedzieć, że łóżko ustawia „euro-standard” mają różne oznaczenia na opakowaniu, więc należy uważnie zbadać go przed zakupem. Są one oznaczone w różny sposób w zależności od kraju produkcji – „euro”, „euro 1” i „2 euro”. Na podstawie takiego oznaczenia, ich sprzęt ma pewne różnice. „Euro”, „euro 1” i „2 euro” – size z najbardziej wszechstronnych i zawsze jest duże zapotrzebowanie konsumentów. Może być stosowany na podwójnym łóżkiem i królowej. Ujednolicony system wśród producentów tych zestawów nie istnieją, pościel i kołdry są często różnią się wielkością i poszewki może być w ilości 2 lub 4, a różnymi parametrami. Ochraniacz z takich zestawów jest zawsze o szerokości co najmniej 2 m i jest przymocowany do niego odpowiedniego arkusza (220h240sm).

Wybór i spać spokojnie

Marzyć stać się naprawdę wygodne, wszystko jest gotowe, aby być wysokiej jakości. Eksperci zalecają stosowanie zestawu „euro” pościeli, jego wymiary są zawsze doskonale pasuje do łóżka. Właściwa pościel obejmuje nie tylko dokładne wymiary pasujące pościel, łóżko, wygodny materac, powinien być materiał naturalny, nieszkodliwy dla zdrowia. Najczęściej, pościel z perkalu szyte, satyna, bambusa, lnu i innych tkanin, jak również droższe surowego jedwabiu, i są połączone zestawy. Po określeniu możliwości finansowych i wiedząc dokładnie wszystkie niezbędne wymiary, można bezpiecznie przejść na zakupy w pro shop.