788 Shares 5270 views

Odmłodzenie twarzy: piękno może uratować

Dla kobiet, to jest bardzo ważne, aby być zawsze młoda i piękna. Każda z nas marzy o tym. Ale, niestety, charakter tak określone, że z biegiem lat skóra traci swoją jędrność i elastyczność. I prędzej czy później w naszej twarzy wszystkie takie same są pierwsze oznaki starzenia – zmarszczki. Przyczyny takiego stanu rzeczy są złe nawyki (palenie papierosów i alkoholu), czynnik dziedziczny, ilość snu, prawidłowe odżywianie, stres. Wszystko to w różnym stopniu wpływa na sposób, w jaki patrzymy, w jakim stanie będzie nasza skóra. I jakoś spowolnić proces starzenia, kobiety korzystają z wielu różnych metod.

Facial odmłodzenie jest prawdziwe, jeśli zastosujemy odpowiednie procedury w czasie. Aby uzyskać pomoc, odnoszą się do specjalisty, można zadbać o siebie w domu. We współczesnej kosmetologii Istnieje wiele sposobów, aby zwalczać zmarszczki i blaknięcie skóry. Kosmetyki, maseczki, zabiegi, które prowadzą do odmłodzenia twarzy. Najbardziej popularne z nich – to jest mezoterapia, botox, peelingi diamentowe, fotoodmładzanie i inne.

Bezigłowa – procedura, w której skóra staje się podawać preparatów (kwasu hialuronowego, fibroblasty, substancja bioaktywna), co prowadzi do tworzenia się kolagenu. Procedura ta odtwarza kontury twarzy i jest bardzo skuteczny w kontrolowaniu drugi podbródek. Preparaty podawane w obszarach problemowych i za najlepsze wyniki mogą być wykorzystane ponownie.

Botox – odmłodzenie twarzy z toksyny botulinowej produktu. W ramach tej procedury są wykonane z wstrzykiwania leków, że impuls blok nerwowo-mięśniowego. Po zabiegu mięśnie twarzy nie kurczyć, skóra twarzy jest wyrównana, a zmarszczki są wygładzone i znikają. Botox zastosowane do obszarów problemowych zmarszczek wokół oczu, zmarszczki między brwi i zmarszczki wokół ust i nosa.

Diamentowy Peeling – wspólna procedura, która usuwa martwe komórki naskórka i stymuluje nowe. Podczas czyszczenia powierzchni w tym samym czasie prowadzi się masażu próżniowej, która jest bardzo dobra dla skóry. Wskazane jest, aby zastosować tę procedurę po 26 lat, a jest on używany nie tylko do twarzy. Co ważne, procedura nie wymaga znieczulenia i po kobieta nie potrzebuje czasu, aby odzyskać. Efektem jest nie tylko odmłodzenie twarzy, dzięki złuszczania diamentowej można usunąć blizny trądzik, blizny i przebarwienia.

Fotoodmładzanie – procedura, która opiera się na wykorzystaniu silnych źródeł światła. Skóra jest aktualizowana, stymuluje powstawanie włókien kolagenowych, wypryski skórne są usuwane (nie uszkadzając go, gdy go). Procedura ta jest zalecana do takich problemów jak żylaki pająk, rozszerzone pory, przebarwienia, zmiany pościeli związanych z wiekiem. Efekt jest widoczny po trzecim zabiegu.

Odmłodzenie bezpaństwowcem operacja jest możliwa, a procedura laserowej. Szlifowanie lasera przechodzi przez górną warstwę skóry, a po pierwszej aplikacji zauważalny skutek, a po 1-2 tygodniach regulować krążenie i metabolizm, zwiększenie produkcji kolagenu i skóra staje się znacznie młodsza. Jest to jeden z nowoczesnych i skutecznych metod zwalczania zmarszczek.

Naukowcy opracowali kolejny nowy, ale dość drogie okładki metodę odmładzania z przeszczepem komórek macierzystych. W pacjentowi podaje się komórki macierzyste, gdy proces gojenia się na całe ciało i odzyskuje metabolizm zachodzi odmłodzenia skóry twarzy. W medycynie, w przyszłości, ta metoda będzie bardziej obiecujące i bardziej pożądana w celu poprawy wyglądu i spowolnić proces starzenia. Bo to daje pierwszeństwo następnej generacji.