251 Shares 3908 views

.nrg – Multimedia Processing. Jak otworzyć plik

Ci, którzy pracowali z Ahead Nero – aplikację do nagrywania treści multimedialnych, w obliczu możliwości, aby zapisać projekt, który nazywa się w środku. Ta niezwykła właściwość jest wyrażony w ochronie pracy z danymi w NRG plików.


Po otwarciu pliku, mam na celu wyjaśnienie sposobu działania. Pierwszym z nich jest powiedzieć, jaki rodzaj pliku, a następnie – „co zjada”

1. Co to jest format nrg. przeznaczenie

Oprogramowanie Nero jest w stanie pracować z obrazami dysków. Image – dokładną kopią nośnika danych, w tym przypadku CD-ROM. Po włożeniu płyty do napędu, aplikacja może utworzyć swój NRG obrazu i przechowywać w łatwo dostępnym miejscu.

Gdy chcesz przywrócić dane w odwrotnej kolejności – wypalić je na CD, można użyć Nero i inne narzędzia do pracy z obrazami. Utworzono zaliczkę .nrg archiwum, ponieważ jest przenoszona na płytę CD.

2. Jak nagrać plik NRG. Jak otworzyć stworzonego wizerunku

Powiedzmy, że stworzyliśmy kopię danych w określonym formacie. Teraz informacje te zostaną przeniesione na płytę CD. Dlatego uważamy formacie NRG, otworzyć plik i jak rozpoznać w Ahead Nero.

3. Otwarcie

  • przesuń płytę bez danych w szufladzie. Jeśli praca autorun może otworzyć program „Mój komputer”. W tym przypadku, zamknąć lub zminimalizować okno do paska zadań.
  • Otwórz plik wykonywalny aplikacji Nero. Pozycje „Plik”, a następnie – „open”. W oknie wyboru pliku, należy ustawić filtr typu NRG, aw polu o nazwie pliku, wprowadź żądaną opcję. Lub wykonać przewijanie w pionie, jeśli plik trochę.
  • Drugi sposób – kliknij odpowiednią ikonę na pasku narzędzi. Rezultat jest podobny.

4. dla Nero ustawienia nagrywania

Tak, NRG. Otwarcie obrazu – to zrozumiałe. Teraz trzeba ustalić optymalne ustawienia nagrywania.

  1. Określ maksymalną prędkość – funkcję, która liczy na których maksymalna prędkość można zapisywać dane bez zakłóceń.
  2. Checkbox „imitacja” – symuluje zapis danych, ale nie pisze nic. Jest to przydatne do testowania serwisowania CD.
  3. Checkbox «finalizacja projektu” – Ustawia znak i tylko końcowy zapis obrazu na dysk. Dalsze Dołączanie danych będzie niemożliwe.
  4. Palić – wynika z zapisu z wizualizacją skrzynki użytkownika, aby nadzorować proces.

5. Alkohol 120%, Daemon Tools … Format NRG, niż otworzyć, oprócz Nero

Powyższe programy są również w stanie pracować z obrazów dysków, podobnie jak wirtualne emulatory.

Otwórz dowolny aplikacji emulacji. Korzystanie z interfejsu, dodać nowy wirtualny napęd dyskietek w systemie. Po tym, .nrg obraz będzie zamontować tylko w oczekiwanym urządzeniem.

Aby to zrobić, wybierz „zamontować plik obrazu” lub synonimem nazwy (w zależności od programu). Okno standardowy interfejs, określić źródło obrazu i kliknij na zadanie „otworzyć”.

Jeśli nrg jest zamontowany, napędy aplikacji wirtualizacji zwykle wykazują. Cokolwiek to było, zawsze można wyświetlić obraz przez okna przewodzących.

6. Dlaczego nie można zapisać pliku na prowadnicy CD-ROM Nero

Podczas wpisywania danych przez napęd CD-ROM ze zintegrowanym powłoki, informacja jest przekazywana, jak jest. To samo stanie się z drogi na przodzie. Jest napisane nie wewnątrz treści graficznych i NRG plików.

W przypadku korzystania emulatory ekspansji, mówimy, jest rozpakowany do folderu tymczasowego, a następnie istnieje zapis nieskompresowanych danych obrazu na dysku.

7. Packer

Po raz kolejny o NRG. Otworzyć plik jako katalogu do czytania? Niektóre archiwizujące może odczytać obrazy w katalogu. Na przykład programu WinRAR i 7-zip jest super „poradzić sobie” z plikami ISO. Nie wykluczył, że istnieje prawdopodobieństwo ich analogi, można bezpośrednio odczytać NRG obrazu.

W tym przypadku ponownie występuje rozpakowywania danych w czasie, a nie ma zawartość wewnątrz pojemnika nie ulega zmianie.