482 Shares 2577 views

Co powinno być leczenie potówka u dziecka, a jak nie zachorować to choroba skóry

Na ciele dziecka, znalazłem wiele małych pęcherzyków? Wiem, że to może być kłujący ciepła – częste i powszechne choroby u dzieci. Występuje częściej w lecie, kiedy pogoda jest gorące i suche, a dziecko było ubrane w kurtki i czapki, a nie pogoda. poty Kid, i pod wpływem ubrania nasączone potu skóra jest podrażniona. Przyjrzyjmy się, jak zapobiegać potówka i dyskutować, co jest leczenie.

Sudamen pojawił – pierwsze objawy

Jak już wspomniano, sudamen przejawia się w postaci małych pęcherzyków na skórze. Pęcherzyki wypełnione płynem. Powodują dziecka niepokój, podrażnienie i swędzenie. Sudamen często pojawia się na szyi, pach, nóg i wewnątrz fałdy. Może to nastąpić w żołądku, piersi i pośladków. Pęcherzyki po jakimś czasie zaczynają pękać, przepływy płynów. To daje dziecku poczucie dyskomfortu i pieczenie, swędzenie. Otwarte pęcherzyki przekształcić łuszczących się plam na skórze. Istnieje kilka typów chorób skóry: kryształu (normalny) sudamen, czerwony, żółty i biały. Nie możemy powiedzieć, że ten atak się dzieje tylko z małymi dziećmi. Czasami sudamen u dorosłych. Zdjęcie jak to wygląda ludzkiej skóry z tą chorobą można znaleźć w specjalistycznych publikacjach. Proponujemy, aby porozmawiać o tym, co traktowania, jeśli ciało pojawiła drobne pęcherzyki z przezroczystym lub białym płynem w środku.

prawidłowo leczyć

Tak, kłujący obróbka cieplna dziecka i dorosłych jest taka sama. Pierwszym etapem jest ograniczenie kontaktu z wodą. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dzieci. Oczywiście, nie jest konieczne, aby wykluczyć wszystkie procedury wodnych dotyczące higieny osobistej. Ważne jest, że sudamen wysychał i powietrza wentylacyjnego. Okresowo owłosienia ciała być oczyszczony, na przykład, 1% roztwór kwasu bornego lub nalewki z nagietka. Jeśli masz zamiar kąpać dziecko, kąpiel należy dodać napary z ziół: rumianku, nagietka. Kora dębu pomaga również, aby leczenie potówka u dziecka jest o wiele bardziej skuteczne. Po kontakcie z wodą całe ciało powinno być suche z miękkim ręcznikiem. Ponadto, dermatolodzy zalecają użyć proszku dla niemowląt. To nie tylko przyczynia się do wysuszenia skóry, ale również ułatwić dyskomfort pozostaje. Ale wiele kremów do leczenia potówka u dziecka lub dorosłego nie jest zalecane. Krem odżywia i nawilża skórę oraz tworzy na powierzchni najcieńszym plenochku, która nie pozwala do wyschnięcia Ranke.

Jak uniknąć pojawienia się potówka

Aby nie traktować potówka dziecka, należy przestrzegać kilku zasad. Po pierwsze, trzeba ubrać dziecko do pogody. Nie powinien być gorący. Po drugie, odzież powinna być wykonana z naturalnych materiałów. Umieścić na dziecko nie jest blisko kurtki i spodnie, i za darmo. Po trzecie, wytrzyj dziecka skóra sucha po każdym procedur wodnych. Zwłaszcza, jeśli jest ona następnie przechodząc do noszenia pieluchy.

Wniosek jest jasny

W przypadku zastosowania tych trzech zaleceń, sudamen Ty i Twoje dziecko jest bezpieczne. Ale jeśli nagle ty lub twoje dziecko jest chore, to choroba skóry, nie należy opóźnić leczenie i czekać, że wszystko minie sama. Podjęcia działań.