347 Shares 8621 views

Piękne fryzury dla długich włosów w domu

Piękne włosy – jest nie tylko przedmiotem podziwu dla wielu mężczyzn, ale kobiety i przedmiotem zazdrości. Niestety, wieczny brak czasu, aby to wysokiej jakości stylistyka jest bardzo problematyczne, a zrobić fryzury dla długich włosów w domu nie mogę wszystko. Jednak współczesne dziewczęta muszą eksperymentować z włosami siebie. Długie gęste włosy dostarczać im ogromne niedogodności dla właściciela. Często włosy są tak ciężkie, że budowa tych wspaniałych fryzur dla długich włosów w domu jest dość prosta. Ale istnieją pewne opcje win-win, które są zawsze uratowane dziewczyny z długimi włosami.


Babette – Classic 60s

Aby opcja ta fryzury dla długich włosów w domu, musimy oddzielić jedne z włosami jak zwykle dla „Malwiny”, i je naprawić spinki lub klipu. Rozdzielenia pasma w jednym średniej i drażnić każdy z korzeni. Jeśli twoje włosy nie jest zbyt gruby lub źle stylu, można pre-coat je z pianki lub musu na włosy. Gdy wszystkie wybrane backcombed pokrycie wierzchnie włosy muszą starannie gładkie. Ostrożnie zebrać włosy pod włókniną i uszczelnione je niewidocznymi na dole Babette. Sploty oddzielić boki i dołączone do instalacji podstawowej. Pozostałe długie zamki mogą być trochę uszczypnąć. Naprawimy jej lakier do włosów. Zwróciliśmy oryginalną fryzurę. Na długie włosy fryzury w domu to będzie prawdziwy ratownik!

Opcja druga – Cascade

Ten romantyczny i ciekawe fryzury zajmuje mniej niż 10 minut czasu, ale będzie to dobrze wyglądać. Pożądane jest takie fryzury w domu długimi włosami sprawia dziewczynę, której włosy są proste i jedwabiste. Potem z nich uzyskać prawdziwy wodospad. Jeśli włosy falowane, powinny one być wymagane na pokrycie spray lub balsam ułatwiający rozczesywanie. Aby rozpocząć, możemy oddzielić mały kosmyk jeden po obu stronach głowy w skroniach. Podzielić pasmo na trzy równe części z nich splot warkocz. W tym przypadku konieczne jest, aby zacząć tkać z najlepszych nici, a następnie kontynuować z boku skroniowej. Po jednej substancji wiążącej zbiera się na szczycie nowej nici i splot go w oplocie. Jednocześnie zamek, który był na górze, puścić z utknął w dół. Tkać na tej samej zasadzie: spoiwo + jedna nowa nić. Nie należy również zapominać, za każdym razem puścić dolnej nici. tkania długość zależy od tego jak chcesz więcej. Jeśli jest to pożądane, możliwe jest zatem, aby owinąć cała głowa naprzeciwko skroni. Fryzura kotwienia lakier.

Wariant trzeci – promień

Dla takich fryzury dla długich włosów w domu trzeba gumy i lokówki żelazka do prostowania. Podzielić włosy na pasma i delikatnie zwijać ich zwijaniu. Delikatnie grzebienia i zbierają się w wysokim koński ogon, który oddziela się jedną z nici i owijają się wokół dziąseł go schować. W zasadzie na tym etapie fryzura wygląda bardzo ładnie. Jeśli potrzebujesz więcej opcji i uroczystą świąteczną nadal: podzielić ogon 5-6 części, każda nić jest przymocowany do podstawy ogona niewidoczne lub luki pod dziąsłem. Jeśli twoje włosy nie są zbyt duże, można użyć kok. Nadaje włosom idealny okrągły kształt. Naprawimy lakier do włosów.

Oto kilka fryzury dla długich włosów w domu może stworzyć swój własny, bez specjalnego wysiłku.