268 Shares 1781 views

"Peshkovo Manor": recenzje i zdjęcia

"Peshkovo Manor" jako centrum rekreacji wzięło pierwszych gości ponad pięć lat temu. W ostatnich latach osiedle zakończyło budowę hotelu, który otworzył łaźnię publiczną, były przytulne domki, kawiarnia z specjalnym menu i kilka sal bankietowych.


Historyczne korzenie

Dwór nie jest przypadkowo wymieniony w imieniu kompleksu. Dwa wieki temu w tych miejscach znajdował się posiadłość dworu Durnova, doradcy sądowego. Był przedstawicielem słynnej szlacheckiej rodziny. Dziś tylko budynki gospodarcze pozostały w posiadłości Durnova.

Ciepłe powitanie

"Peshkovo Manor" znajduje się w zaskakująco pięknej okolicy w Moskwie. Najlepszym czasem na zwiedzanie kompleksu jest lato lub jesień. W połowie jesieni odbywa się tutaj festiwal "Peshkovskie zabawy".

Parking, a są dwa, są tuż przed wejściem głównym i dodatkowe (w pobliżu hotelu). Są wolne i otoczone przez kamery wideo wzdłuż obwodu.

W tym miejscu rozważane jest wiele rozrywek dla dzieci. Jest na przykład zorganizowany obszar dla dzieci. Ale o wiele bardziej niesamowity jest wyobraźnia dzieci, obserwujących życie królików. Latem jest basen dla dzieci.

Kawiarnia cieszy się cenami demokratycznymi i specjalnym menu "Czechowa". Jest to często wspomniane w opiniach. Goście zwracają uwagę, że kuchnia tutaj jest doskonała, jest wiele dobrych dodatków. Ogólnie, wszystko w domu, po prostu nie musisz gotować!

Lokalne atrakcje

Pierwsze spojrzenie na wejście do majątku spoczywa na wesołym młynie. Jeszcze niedawno ustalona tradycja, nowożeńcy, pragnąc związać wstążki na nożykach.

Jest piękny stylizowany koszyk na sesję zdjęciową, starą przybudówkę, chatki, hotel, łaźnie i wiele innych.

Centrum dworu – hotel

Zewnętrznie, ten dwupiętrowy budynek, w rzeczywistości – trzy piętra. W piwnicy znajduje się sauna.

Pokoje, a ich 13, przytulne i duże. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor, sofę, komodę, stoliki nocne, dodatkową pościel, zestaw ręczników, kapcie i mydło. W pokoju "Standard +" znajdują się dwa pokoje. Łazienka i toaleta są oddzielne. W łazience znajduje się duża kabina prysznicowa, umywalka i lustro z oświetleniem.

Na drugim i trzecim piętrze, w halach znajdują się stoły bilardowe.

Kawiarnia

Poważnie jeść lub chwycić przekąskę w lokalnej kawiarni. Fasada budynku i wnętrza są stylizowane na rosyjskie antyki. Są tu dwa pokoje. Duża na pierwszym piętrze i nieco mniejsza – na drugim. "Peshkovo Manor" (dzielnica Czechowa) jest dumna ze swojej kuchni. Wszystkie posiłki przygotowywane są ze świeżych, lokalnych produktów rolnych. Tutaj są półfabrykaty. Szczególnie cenieni goście kiełbasek do smażenia i marynowanych szaszłyk.

Dwa lata temu w kawiarni pojawił się chip: "menu Chekowa". Dobrze znanym faktem, że słynny pisarz mieszkał i pracował w tych miejscach, przejęli pracownicy "Peshkovo" (dwor). Czechow miał specjalne predyspozycje do niektórych potraw, jest to również fakt znany. Długie i poważne badania w książkach kucharskich, osobistych notatkach ugotować Anton Pavlovich, jego siostry i matka dały możliwość stworzenia specjalnego menu "Czego Czechował".

Składa się on z potraw znanych ze słynnego pisarza. Na przykład vareniki z serem i kapustą zwane "I wtedy i tym" lub wypełnione pysznym omletem z chlebem, pomidorami, w menu oznaczonym jako "Trzy siostry". Zupa-puree z pomidorów nazywana jest "Kucharzem jest żonaty", a naleśniki ziemniaczane nazywają się "Dachniki". Mielskie zioła lecznicze i pikantne wykonane są tutaj z unikalną herbatą "Chaika", z lokalnego wiśniowego kompotu "Cherry Orchard", a nawet prostych ziemniaków pieczonych w specjalny sposób, z krakersami i orzechami włoskimi, zwanych "Człowiek w pudełku".

Kuchnia tej instytucji jest tak wyjątkowa, że zasługuje na mapę gastronomiczną Podmoskovnaya. Kucharzem tutaj jest szef kuchni, który stał się "najlepszym w zawodzie" w regionie moskiewskim.

Istnieje zamówienie wstępne: stół jest ustawiony na uzgodniony czas.

Wszyscy goście, jak "Peshkovo Manor", opinie są zawsze entuzjastyczne. I nie tylko o kuchni.

Oddzielne zakwaterowanie

"Peshkovo Manor" zaprasza do spoczynku duże firmy. Są przesiedleni w pozycji stojącej w odległości od kawiarni trzy rosyjskie domy z bali. Są gotowi zaakceptować firmę dla maksymalnie ośmiu osób. Całe pierwsze piętro zajmuje pokój dzienny i toaleta z prysznicem, druga kilka sypialni. W salonie znajduje się przestronna szafa, lodówka, telewizor, zestaw mebli tapicerowanych, kuchenka mikrofalowa.

Organizacja świąt

"Peshkovo Manor" (powiat Chekhov) jest ulubionym miejscem na wesela. Są tutaj dwa sale bankietowe. W głównej sali all-season na murach znajdują się liczne fotografie nowożeńców w stylu vintage i garderoba. Druga hala to lato.

Na terytorium jest kilka altanek dla maksymalnie 12 osób. W razie potrzeby można zamówić wakacje w małym, tymczasowym namiocie.

Istnieje wiele opinii na temat zorganizowanych wakacji w "Peshkovo". Prawie wszyscy są entuzjastyczni i pochwalni. Goście dworu mówią, że znowu chcą wrócić i odpocząć w duszy. Wyrazy wdzięczności dla szefów kuchni i wszystkich pracowników za doskonałą obsługę i pyszne jedzenie.

Rozrywka

Dla dzieci jest idealnie zorganizowany plac zabaw. W lecie na trawnikach bawią króliki.

Dorośli mogą rozładować napięcie w lokalnym planie.

"Manor Peshkovo" ma dwa kąpiele na terenie. Są na opałach. Zbudowany zgodnie z zasadami tej rosyjskiej kąpieli. Jedna z czcionką. Meble w łazienkach wykonanych ręcznie. Drugi, mansard, podłoga zajmuje symulatory.

Publiczna kąpiel (w budynku hotelowym, na parterze), według zwyczaju, czeka w sobotę mężczyzn i kobiet – w niedziele.

Na terenie ośrodka wypoczynkowego znajduje się miejsce na grilowanie na piknik. Duża szafa, altanka i drewniane stoliki mają wspaniałą rozrywkę. W tej samej strefie znajdują się domy uzbrojone dla znaczników laserowych i paintball. Gra w te gry, a także w piłce nożnej, a nawet w siatkówkę może być zorganizowana poza terenem. Na boisku do paintballa są prawdziwe autobusy i drewniane schrony. Nie mniej interesujĘ … ce gry tag laserowy. Sama broń jest "prawdziwa": karabiny szturmowe w Kalisznikowie, blastery i różne karabiny snajperskie. Oprogramowanie komputerowe jest aktualne.

Na stawie można zorganizować piknik. Są przygotowane miejsca do tego. System stawów pojawił się w tych miejscach nawet przed rewolucją. Pod koniec lat 90-tych na ich miejscu było kilka okropnych kałuży. Właściciele dworu zaczęli odbudowywać. W jednym z nich można pływać, a nawet jeździć łodzią lub katamaranem.

Ojciec Frosta Dacha

Na rodzinne wakacje "Peshkovo Manor" będzie również dobrym miejscem (zdjęcia są prezentowane czytelnikowi w artykule). Dotyczy to szczególnie ferii zimowych. W Nowym Roku osada staje się magiczną letnią rezydencją Świętego Mikołaja.

W pobliżu domu, w którym zatrzymał się Święty Mikołaj, są jego zaszokowane sanie. Dzieci są już w oczekiwaniu na rozkosze. Ma na imię Snow Maiden. Podczas rozmowy o magicznym saniach można zrobić z nią zdjęcie. Jeśli dziecko już napisało list, może być osobiście ofiarowane Świętym Mikołaju lub wpuszczone do specjalnego pudełka. Następnie dzieci znalazły się w pełnych zagadkach i życzyły sobie altany. Każde dziecko otrzymuje prognozę na następny rok. Potem mali goście znaleźli się w wspaniałym domu ojca Frosta, pili herbatę z chlebem i słuchali śmiesznych opowieści.

Rarity

"Manor Peshkovo" angażuje się w odbudowę najstarszego budynku tych miejsc – odbudowy. Jest to budowa na początku XX wieku. Turyści nie są do tego dopuszczeni, ale praca w środku jest aktywna.

585 shares 1648 views
707 shares 1697 views
Alupka: zabytki i ciekawe miejsca
711 shares 4559 views