326 Shares 6099 views

Dlaczego marzą wiadrze? Książka sen powie!

Czasem budzi się, czując lekką dezorientację i złe wrażenie z przespanej nocy, który jest nawiedzany przez cały dzień. Od czasu do czasu pojawia się pytanie w głowie: co to jest? Doświadczenie i zgaduje cierpieć, lepiej jest szukać pomocy u tłumacza snów – Book śnie. Wiadro – coś bardzo często w snach, ale ma inną interpretację niektórych autorów. Aby obraz stał się jaśniejszy i sen stał się bardziej zrozumiałe z psychologicznego punktu widzenia, powinny być traktowane jak najwięcej symboli i obrazów, które są zapamiętywane w wizji, a następnie połączyć uzyskany w jednym punkcie.


Co należy zwrócić uwagę?

Jeśli miał sen, w którym dane liczbowe wiadro (lub więcej), pierwszą rzeczą, którą trzeba zapamiętać:

– Co było wielkości wiadra: duży lub mały;

– czy to był jakiś specjalny kolor, nie wpisują się w ramy normalnego wiadra;

– nowy czy stary (zardzewiały, nieszczelny lub bez uchwytów);

-, częściowe puste lub pełne;

– która jest w wiadrze;

– jakie działania dotarło do niego to po prostu stoi, był realizowany, wylewa coś od niego, lub, wręcz przeciwnie, coś wypełniona;

– kto dopuścił się działań ty lub ktoś inny.

Należy również pamiętać, aby spróbować emocji w chwili przebudzenia i interpretowane w połączeniu z głównych bohaterów.

Dlaczego marzą wiadrze?

Sen Miller interpretuje wiadro jako symbol dobrobytu: jeśli pusty sen – oczekiwać nieurodzaju lub ciężkie głodnych dni, a jeżeli łączna – wręcz przeciwnie, przychodzi okres prosperity, zwłaszcza jeśli wiadro we śnie była wypełniona mlekiem.

Jeśli kobieta we śnie zobaczył ją sobie wiadro, interpretacja sen zapowiada rodzina samopoczucie i przyjemne chwile, ślub wkrótce.

Śniło stare zardzewiałe wiadro z otworami obiecują utratę władzy w miejscu pracy lub w rodzinie z powodu pustych snów, zamki w powietrzu lub głupich pragnień. Jeśli dodanie takiej wody wiadro płynie – jest to wskazówka, że popełnił błąd i nie wykorzystuje swojej szansy na naprawienie sytuacji.

Mamy wiadro jako dar we śnie – Spróbuj zapamiętać słowa wypowiedziane w tym samym czasie: jest to możliwe, w której usłyszeć odpowiedź na długich mękach ci pytanie.

Jeśli sen, że jako dziecko, nosić ciężkie wiadra pełne – jest to sygnał, że zasady życiowe i stereotypy kontroli lubisz lalek. Może powinniśmy rozważyć stosunek do życia i przestać rozpamiętywać przeszłości?

Manipulacja przedmiotu

Próby naprawić cieknącego wiadra sen wskazują, że dana osoba w realnym życiu cofnięty przed trudnościami, uczucie nieadekwatności i bezradności.

Sen, w którym widzisz człowiek niosący wiadra na jarzmie, symbolizujące poparcie przyjaciela lub osoby, która jest gotowa przyjść do pomocy na pierwsze wezwanie. Ponadto, jeśli we śnie nosisz jarzmo z ciężkich wiader, a potem naprzód czeka trudny okres życia, który sam zorganizowanej: trzeba umieć pogodzić pracę i odpoczynek, tak aby nie malować się w kącie. Jeśli dodatkowo wiadro zsunął, warknął i spadł – jest to wyraźny sygnał o pogarszającym się zdrowiu, trzeba dbać o siebie i nie peretruzhdaetsya.

Sen interpretacji na wiadrze, które zostało złamane, gięte, lub poddane jakiejkolwiek deformacji, przepowiada rozczarowanie w czyny i intencje, nie w nowym przypadku, kompletne niepowodzenie w wyniku niewłaściwego podziału czasu i wysiłku. Expositor zaleca ponownie starannie rozważyć plusy i minusy.

Otrzymuj bezpłatne wiadro dużej wielkości – do skutecznego we wszystkich aspektach transakcji.

Jeśli marzysz ty przechylił wiadro z wodą i rozprowadzić – zapowiada kłopoty z własnej winy: trzeba być ostrożnym i zwracać uwagę na ich słowa i czyny.

Opatrzone we śnie wiele ciężkich wiader snu interpretacja oznacza, że wszystko w życiu można osiągnąć wielkie trudności i wysiłku.

Wiadro według Freuda

Wielki mistrz psychoanalizy uważa bin symbol żeńskich narządów płciowych, więc jeśli przedmiotem marzy kobieta pusta – oznacza ona ma problem z funkcji płodności niepłodności lub poronienia zagrożenia. Jeśli wiadro, wręcz przeciwnie, w tym śnie była zakończona lub jest wypełniona wodą, oznacza to, że kobieta jest gotowa psychicznie i fizycznie do odtworzenia charakteru.

We śnie kopiąc puste wiadro – tak nie doceniają tego, co daje życie: relacje, człowiek, który obok, a otaczające życie. Jeśli wiadro w procesie takich manipulacji złamie – relacja zostanie zakończona z powodu swojej winy, sen oznacza, że nie masz racji w tej sytuacji.

Ponadto, jeśli miał dwa wiadra – jest zapowiedzią zdradę męża (partnera), ale wartość relacji jest tak wysoka, że będzie to jak pożegnanie.

Marzyć o tym, jak twój partner nosi wiadro do pobliskiego lub po prostu obcym domu, to mówi, że nie idą gładko, i to ma sens mówić szczerze. Prawdopodobnie inny partner lepiej i sen wskazuje na konieczność wyjaśnienia sytuacji i znalezienia możliwego wyjścia.

zawartość wiadra

Według wymarzonej książki słowiańskiego, wiadro wody ze studni lub wiosną czyste zwiastuje mierzone życia rodzinnego bez żadnych problemów, ale jeśli pić z tego wiadra – następnie czekać na kłopoty. A wiadro mleka marzenia o udanym dodaniu okoliczności na relaks w dobrym towarzystwie podobnie myślących, ponieważ wskazuje na korzystny czas na rozpoczęcie nowego projektu.

Ale jeśli wlać wiadro – Dream Book of Nostradamus wysyła sygnał, że jest to możliwe nieporozumienie lub kłótnia z przyjacielem, trzeba być ostrożnym, jako interpretator snów Tsvetkov radzi wstydzić niektóre z jego działań. W zasadzie większość snów książki zaleca się oglądać trochę wody w wiadrze, jeśli jasne, przejrzyste – na dobre, jeśli mętny lub pomyje – tak być kłopot.

Oracle – Starożytny egipski interpretator snów

Wiadro Oracle snu książki, wypełnione ziemniakami, przewiduje korzystne rozdzielczości działalności rozpoczął i powodzenie w dalszej promocji, zysku i bogactwa.

Jeśli marzyłeś wiadro pomyj, odpadów lub ścieków, co wskazuje na obecność w kręgu zawistnych ludzi, wrogów i plotek, których działania mogą zakłócić lub zepsuć życie. Jeśli sen szczęście pozbyć wiadra lub przelać to, to jest to dobry znak – można uniknąć wszystkie ataki wroga.

Ponadto, ta książka sen, wiadro jabłek zwiastuje udane rozwiązanie sytuacji, gdy jabłka są ładne i soczyste, jeśli, przeciwnie, robaków lub zgniłe – wtedy w swoim okręgu ma „zgniłe” Człowiek, który za plecami i kreślenia kłopotów.

Według snu książki, wiadra pełnego truskawek, obiecuje przygody miłosne, intrygujący wstęp, ale jeśli jagody były zepsute lub zgniłe – lepiej zachować się w ich rękach: to zwiastuje silne doświadczenia miłosne na skraju depresji.

Jeśli sen z kosza

Pojemnik na interpretacji snów książki, wskazuje na obecność w życiu dużego nagromadzenia problemów, kłopotów i trudności, które muszą być rozwiązane. Jeśli śmieci w wiadrze starannie ułożone – symbol udanego rozwiązania wszystkich problemów, bez większego wysiłku, czy wręcz przeciwnie, dużo śmieci, i to losowo wypełnia pojemność bębnowania lub smugi was – będzie miał dużo pracy do zrobienia, aby „razrulit” sytuacji.

Ale książka marzenie Medea uważa inaczej – wiadro śmieci i błota obiecuje przyjemny zysk niespodzianka. A wiadro z brudną wymarzonej książki uważa posłańca poprawę materialnych warunków: błoto we śnie zawsze dobre, zwłaszcza jeśli to ma brudną człowieka (przyszedł, upadł).

Puste pojemniki: interpretacja poszczególnych tłumaczy

Jeśli wiadro jest pusty, książka sen przepowiada:

– złe (dla szlachetnego wymarzonej książki Grishina);

– wkrótce będą mieli okazję, aby osiągnąć pożądany (Roma);

– zwiastunem nadciągającej katastrofy (chiński);

– utrata i frustracje, niespełnione marzenia o bogactwie materialnym (sen książki Ezopa);

– pustosłowiem o niczym (nowoczesnym ezoterycznych).

Wiadro na wyciągnięcie ręki

Jeśli marzyłeś wiadro, jakby znikąd pojawił się na progu domu lub mieszkania – jest zwiastunem kłopotów, mogą być różne: małe i duże kłopotów krzątanina. Dodatkowe zdjęcia snu może pomóc zinterpretować go dokładnie. Może również symbolizować zniszczenia poczętego, upadek biznesu lub planowanego przedsięwzięcia. Dlatego też, jeśli jesteś na progu nowego początku – po raz kolejny dobrze o tym myśleć i obliczyć.

Jeśli we śnie śniło wiadrem na wyciągnięcie ręki, pełnego mleka, grzybów i miodu – to wielki sukces, szczęście i dobrobyt. Można zrelaksować się – ci miniona fortuny.

Sen, w którym ktoś wylewa z kubła na progu swojego domu brudnej wody lub wywaru, zapowiada zdradę ukochanej, kłopoty na podstawie zawiści i chciwości. Przyjrzeć się bliżej ich otoczenia – „szczurów” czy wśród przyjaciół czyhających

Co mówi materiału, z którego został wykonany wiadro

– Drewno: w celu wzmocnienia ich pozycji.

– Stone nawiązuje do upór, bezkompromisowość i brak elastyczności swojej postaci.

– Wiadro szkła wskazuje krystaliczną przejrzystość swoich zamiarów i pragnień.

Wiadro węgla (lub węgla) ostrzega bezmyślnych działań i spontanicznych działań. A jeśli wiadro węgla sąsiada przyniósł do domu – w swoim środowisku utwardzony absurd i brak smaku.

Duży trwały wiadro obiecuje niezawodne patrona i mały – asystent w sprawach krajowych.

Ludzie tam jest znak: jeśli ktoś przeszedł Ci drogę z pustym wiadrem – być kłopoty, straty i rozczarowania. We śnie, znaczenie takich działań zupełnie odwrotnie: do szczęścia i radości.