602 Shares 9165 views

Jak usuwać posty ściana „VKontakte”? Wskazówki i sztuczki

Każdy uczestnik sieci społecznych „VKontakte” to przede wszystkim jest aktywny w sieci. Jego życie jest pełne wielu różnych imprez. W rezultacie, na ścianie w czasie, istnieje duża liczba przyjaciół, społeczności i spam, czyli ściana staje się jak wózek z odpadkami. Dlatego wielu pytanie o sposób, aby usunąć rekordy na ścianie „Vkontakte”.

Sieci społeczne, deweloperzy nie są zainstalowane na ścianach systemowych czystych. Możliwe jest ręczne usunięcie wiadomości, ale z pomocą specjalnych skryptów może być szybko i łatwo usunąć wpisy od ściany „VKontakte”. Rozważmy tę kwestię bardziej szczegółowo.

Jak usuwać posty ściana „VKontakte”? popularne sposoby

Przeglądarka Mozilla Firefox ma specjalny dodatek na narzędzie o nazwie Greasemonkey. Można go pobrać ze strony projektu przeglądarki internetowej. Narzędzie pozwala na umieszczenie specjalnego kodu javascript do stron.

„W kontakcie” „Mój wiadomości” można usunąć za pomocą specjalnego bezpłatnego programu vkbot.

Jak usuwać posty ściana „VKontakte” z vkbot?

  1. Gdy program zostanie pobrany do komputera osobistego, należy utworzyć folder na komputerze i przenieść plik. Należy to zrobić, ponieważ program ma kilka cech. To nie jest zainstalowany. Po jej otwarciu, tworzy kilka plików.
  2. Teraz trzeba uruchomić program. Po uruchomieniu login i hasło konta w „Vkontakte” i kliknij na przycisk „Zaloguj”.
  3. Przejdź do profilu i wybierz, gdzie element „Czyszczenie”, w którym istnieją „osobiste zarządzanie wiadomość”.
  4. Teraz trzeba wybrać „Usuń wiadomości przychodzących”. Następnie otwiera się okno. Prosi o potwierdzenie program działań. Zgadzamy się, a następnie księguje rozpoczyna się proces usuwania. Na dole, obok zasobnika, można zobaczyć liczbę usuniętych wiadomości.
  5. Po usunięciu robi to samo, tylko trzeba najpierw wybrać okno „osobiste wiadomości zarządzania.” Nie będzie trzeba wybrać „Usuń wiadomości wysłane”.

Tak więc, jeśli używasz vkbot programu, kwestia jak usunąć wpisy na ścianie „Vkontakte”, nie jest już sam. Wszystko dzieje się szybko i łatwo.

Jeszcze kilka ważnych punktów

Ale o ile wskazane jest stosowanie takich wniosków? Chodzi o to, że zasady społecznej sieci „Vkontakte” nie wolno używać żadnych skryptów i vkbot rodzaju aplikacji. Innym ważnym punktem, który należy również wziąć pod uwagę – jest bezpieczeństwo.

Najbezpieczniej

W oparciu o powyższe, najbardziej logiczny i niezawodny sposób, jak usunąć rekordy na ścianie „Vkontakte” jest ręcznie usunąć wiadomości. To nie jest trudne do zrobienia. należy przesunąć kursor w prawym górnym rogu wiadomości, którą chcesz i kliknij na krzyżu. Taka metoda jest uważana za najbezpieczniejsze.

Jeśli ściana jest „VKontakte” bardzo szybko zapycha z wszelkiego rodzaju śmieci, mogą ułatwić oczyszczanie. Aby to zrobić, należy dokonać niezbędnych ustawień sieci społecznej. Przejdź do zakładki Ustawienia i tam znaleźć pod tytułem „Prywatność”. W nim możemy znaleźć punkt o tym, kto ma prawo do opuszczenia rekord tutaj. Konieczne jest, aby odłożyć „tylko mnie.” Po tym tylko Twoje wpisy będą na ścianie. Można je łatwo usunąć, jeśli to konieczne.