747 Shares 2617 views

Szydełka: podstawy. Szydełkowania dla początkujących

needlewomen Creation wygenerować chęci do nauki, do pracy z hakiem. Wtedy nie ma wiele pytań – od jak trzymać hak i nici, do złożoności drukowanej czytanie. Jak w każdym innym robótek muszą nauczyć się podstaw. Szydełka zaczyna się od najprostszych – hak musi być najpierw dobrze dopasowane.


Wybór hak, przędzy i zasady, jak je przechowywać

Nowicjusz może być trudno ustalić liczbę haków. W tym przypadku należy zwrócić uwagę na zalecenia oferowanych przez producenta przędzy. Zwykle na etykiecie jest nie tylko części masy pasemka, ale długość nici i najbardziej odpowiedni rozmiar i szydełkowych.

Nie od razu zająć cienkiej przędzy. Niech to będzie najbardziej gęsty. Wtedy praca pójdzie szybko i nie będzie trudno i nużące. Z biegiem czasu, umiejętności przyjdzie i będzie można podjąć model powietrzu i cieńsze.

W jaki sposób trzymać hak, nie ma zgody. Wszelkie oświadczenia, które zawierają podstawy szydełka, mówiąc, że powinno być wygodne dla każdego. To może leżeć w pędzlem jak długopis lub być dociśnięta Palma jego mały palec i palec serdeczny. Każdy sam decyduje needlewoman jak to będzie wygodne.

Ale wątek musi być równomiernie naprężone, w przeciwnym razie prawo odebrać i rozciąganie nie będzie działać przez pętlę. To musi być zaciśnięte pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym, a następnie wrzucić na drugi. Powinna ona być przekazywana na poniższej dwóch i wyświetlane na małym palcu. Wszystkie palce muszą lekko ścisnąć z przędzy łatwo przesuwać się między nimi, ale nie wypadają. Bez tych niuansów nie będzie w stanie opanować podstawy. Szydełka jest wygodny w tych prostych warunkach.

Wprowadzenie: montaż i łańcuch

Istnieje kilka sposobów, w jaki sposób rozwiązać ten wątek na początku pracy. Jednym z nich jest umieszczenie go w szczególny sposób na palcach lewej dłoni.

Najpierw trzeba umieścić nitkę od plątaniny trzech (od małego palca do środkowego palca). Następnie wysłać ją palcem wskazującym i umieścić pod wielki. Zrobić pętlę wokół niego i dołączyć go do tego, że już opiera się na trzech palcach, wspomnianego na początku.

Teraz trzeba wprowadzić hak w pętli utworzonej na kciuku, podnieś je z gwintem i wyciągnąć go z indeksu. Pozostaje tylko zacisnąć węzeł. Tak zaczyna szydełka. Podstawy dla początkujących nadal w łańcuchu składu tekstu.

Składa się on z pętli powietrza. Powietrze – ponieważ nie są związane z innych wierszy. Taki łańcuch może być dzianiny bezpośrednio z położenia przędzy, która została opisana w tym węźle. Po jej dokręcanie na palec wskazujący jest wątek roboczy i jego koniec jest wyciskany między kciukiem a środku (tak blisko, aby rozpocząć pracę bez konieczności zdejmowania rąk z przędzy).

Konieczne jest, aby angażować hak przędzy pracy z palcem wskazującym i wyciągnij go przez pętlę, znajduje się na nim. Jednocześnie trzymać kciuk i palec środkowy węzeł. Mają trochę wyciągnąć gotową pracę. Jest to konieczne, aby skutecznie opanować podstawy szydełka.

Łańcuch ten trwa do momentu, aż pojawi się wystarczająco obwodu. Należy pamiętać, że wątek, znajduje się na niej, nie jest uważane za pętlą. Z taką pomyłkę czasami do czynienia początkujący szwaczka.

Jak jest pasek łączący i kiedy jest stosowana?

Nazywana jest również pętla łącząca. Czasami można znaleźć więcej takich nazw: hak, głuchy czy ślepy pętlę. To wszystko o nim.

Wystarczy niejednoznaczne i jego oznaczenie. Okrągły wzór często wygląda łuku. A także w innych przypadkach może być małą kropkę lub kreskę.

Provyazyvaetsya ale zawsze jest taka sama. Ponieważ jest to konieczne, aby zacząć uczyć się podstaw. Szydełkowania zaczyna się od tego, że jest konieczne, aby wprowadzić w pierwszej pętli łańcucha. Następnie podnieść wątek na palcu wskazującym i wyciągnij go przez wszystko, co jest na haku. Kolumna podłączeniu gotowy. Podczas treningu można dziać im numer, a nawet mały kwadrat.

Wykorzystuje pętla ta jest bardzo często w kole. Ponieważ nie jest to początek serii zbiega się z końcem tego. Jeśli chcesz, aby szmatką używając podstawy szydełkowe (zdjęcie) w praktyce tych pętli będzie po prostu konieczne.

Główne rodzaje kolumn

Początkujący mogą być trudne do rozwiązania problemu lokalizacji pierwszej, drugiej lub czwartej pętli na haku. Aby je prawidłowo obliczyć, po prostu zignorować ten, który jest na haku.

Dla każdej z kolumn na początku cyklu musi rosnąć. Im dłuższy pasek, tym większe zapotrzebowanie na drutach szwów.

  1. Bez sc. Pasuje jako pętlę łączącą, z jedną zmianą. Hak nie rozciągnąć po prostu przez to, co to jest, ale tylko poprzez dzieła internetowych. W rezultacie, nie będzie 2 pętle. Musimy ponownie podnieść wątek i tym razem pociągnął za wszystko. Aby podnieść to jest zwykle używany dwie pętle powietrza.

  2. Z sc. Technika dziania to dodatkowy krok. Przed wkręcić hak przez tkaninę, trzeba owinąć łańcuch wokół niego – SC. Następnie przełóż przez zakłada pętlę dotrzeć pracę i opuścić hak. Następnie po kolei w parach provyazyvat pętle są na haku. Podnoszące 3, tworząc pętlę.

  3. C, 2, 3 SC. Prace komplikuje wymaganej ilości zwojów gwintu. I powiązany provyazyvaniya staje się nieco większy. Aby wyjąć 4, 5 szwów odpowiednio.

Zaledwie kilka elementów, które muszą nauczyć

Jeśli pojawiły się już pewne umiejętności, można rozszerzyć zestaw elementów, który jest częścią podstaw. Szydełka musi koniecznie przynieść radość. I za to liczba kolumn musi wzrosnąć.

  • Rachy krok służy do spinania produktów. On jest zdrów jak kolumny z sc, tylko ruch nie jest od prawej do lewej i od lewej do prawej.

  • Bujne kolumna jest niezbędny stanie elementu. Zazwyczaj składa się z kilku kolumn z SC. Ma tylko jeden warunek: na drutach wszystkie te kolumny potrzebują z jednej pętli.