295 Shares 6972 views

Viking fryzury dla mężczyzn i kobiet (foto)

Fryzury Wikingowie – kolejna warstwa kultury, za pomocą których można uzyskać więcej informacji na temat życia skandynawskim, ich zwyczaje i sposób życia. Funkcji Fryzury zawsze odzwierciedlają procesy społeczne i zmian zachodzących w społeczeństwie. Oznacza to, że sposób życia żołnierzy nieuchronnie pozostawił swoje piętno na sposobie ich określoną i splecione włosy.


Fryzury Viking dlaczego były takie

Wikingowie – to stowarzyszenie grup żołnierzy, na czele z liderem. Wielu myli, wierząc im osobny naród. Jako część wojsk Wikingowie byli Szwedzi, Norwegowie, Duńczycy i przedstawicieli innych narodów, aby połączyć je w kampaniach. Wikingowie jechaliśmy w wojsku do przejęcia ziem zachodnich.

Wikingowie miał zasadę: umyć każdą sobotę i codziennie starannie czesanie włosy i brodę. W Anglii, na miłość czystość i schludność ubioru były one nazywane Neat. Taka czystość była spowodowana wyłącznie w celach praktycznych, ponieważ plemiona były w stanie wojny ze sobą, nie można było zapobiec rozliczenie łatwo zlokalizowany, w tym zapach niemytych ciał. Brytyjski ciągu pierwszych konfliktów i starć z Północy zastanawiał się, jak te, więc szybko znaleźć swój obóz. Odpowiedź była prosta – zapach.

Historyczny czystość confirm od Skandynawów

Szczególną uwagę należy zwrócić na fryzury Wikingów. Na to nie wystarczyło, aby umyć i uczesać lub szczotkować je z tłuszczu, jak to zrobiliśmy w czasie Francuzi i Brytyjczycy. Obowiązkowe dokładny i prawidłowy montaż – to główna zasada z fryzury Wikingów. Drugą cechą wyróżniającą – wiele plecionki i smarować plecy włosy. Słowiańskich i skandynawskich fryzury są podobne, ponieważ mieszania kultur w wyniku licznych kontaktów handlowych i wojskowych między oboma narodami.
Historia potwierdza czystość Wikingów następujących faktów, jak zapisano w kronikach:

  • Na statku, „Iceberg”, zatopiony w Norwegii w 834 roku, znalazł trójwymiarowy obraz graficzny Viking głową. Włosy są rozchylone na środku i plecionki, szyi i tyłu głowy ogolone i długą brodą, jak ostrożnie i starannie splecione.
  • W starym pismem z Anglii, autor twierdzi, że jego brat pójdzie tylko modę anglosaskich i nie powtarzać fryzury Wikingów z ich długimi włosami i na górze, a broda.

Zatem męskie fryzury Wikingowie obejmowało również tkania i obejmować długie włosy. Pod wieloma względami był to hołd dla tradycji antycznych i mitologicznych wierzeń.

Skandynawowie wierzyli, że została pokryta w zatrudnieniu włosów i największego zniewagę – jeńca wojennego, wyciąć włosy.

Wszystko jest nowe – dobrze zapomniane stare

Obecnie fryzury starożytnych wojowników są bardzo popularne wśród młodych ludzi. Po obejrzeniu „Vikings” serii, wielu chłopców i dziewcząt zdecydowaliśmy się na zmianę fryzury, naśladując bohaterów filmu.

Najbardziej popularne wśród młodych ludzi jest fryzura Ragnar Lodbrok. W całym filmie główny bohater pojawia się przed publicznością w różnych obrazów. W niektórych serii – jest to bardzo krótkie fryzury, aw innych – gruby warkocz. Bliższe przyjrzenie się bliżej, widzimy, co do zasady, podobny do stylu. Viking fryzury męskie są bardzo podobne do nowoczesnych fryzura – anderkat. Rosnąć włosy, zaczynając od czubka głowy, a następnie przejdź do czoła. Głowa i whisky codziennie golić gładko. Wiele kobiet marzy o długich włosach, Wikingowie by zazdrościł. fryzury męskie starożytnych wojowników zawarte obowiązkowe tkackich długie kosmyki. Kos zaczął z koroną i tył głowy pozostał nagi.

Więc nie ma nic skomplikowanego fryzury wydajności Wikingowie tam, oprócz problemu włosy rosnące dzieciństwa.

Jaki jest wiek – i fryzura

Prezenty filmowe i inne włosy Viking. Zdjęcia pokazują aktorzy pokazują, że pisarze poważnie podchodzić do kwestii historycznej autentyczności. Więc, syn głównego bohatera w dzieciństwie jest bardzo nietypowe fryzury. Od dzieciństwa dziecko ogoloną głową, podczas gdy przednia część rośnie swobodnie. I ścięty ukośnie z koroną na głowie, a ona wzięła linii włosów nad uchem. Później, gdy włosy na czubku i sprężyn odrosły do pewnej długości, zostały one zebrane w kok i whisky, a jego głowa była ogolona nadal. Dzisiejsi młodzi ludzie chętnie noszą takie pęczki na głowie i powiedzieć, że to jest stylowe, modne i nowoczesne. Oni nie są nawet świadomi, że kopia fryzury tysiąc lat temu Wikingowie.

A co o płci pięknej?

A jakie były kobiety wikingów? Oni też byli żołnierze i równy udział w ćwiczeniach wojskowych. Badając wiele artefaktów, w tym kobiecych szkieletów, naukowcy doszli do wniosku, że kobiety były również silne i trwałe. Niektóre kobiety czaszka wygląda bardzo dzielnie, co potwierdza teorię, że uprzednio wyrażonej Scandinavian walczyli razem z mężczyznami. Dlatego Viking kobiet fryzury miał również pewne cechy.

Damskie fryzury: wstążki, warkocze i szale

Viking fryzury damskie koniecznie zakłada istnienie długimi włosami. Pasma są podzielone na dwie części, i związane z powrotem do węzła. fryzury dekoracje są kolorowe wstążki tkane do niego. Jako ozdoby mogą być wykorzystane kolorowe szaliki i kapelusze, ale dotyczy to w znacznie późniejszym okresie. We wczesnym średniowieczu, Wikingowie fryzury kobiety obejmowały różne warkocze i wstążek. Na przykład, dziewczęta i dziewczynki pleciony długie włosy w warkocze i wyrównał wstążkę wokół czoła. Mężatki warkocz warkocze i pokryte chust.

Stworzyć fryzurę północną wojownika

Sądząc źródeł historycznych oraz postaci w dziejach, fryzury damskie Wikingowie są skomplikowane i precyzja wykonania. Nie myśl, że te tajemnice są tracone. Na szczęście, fryzjerów dzisiaj wiem jak zrobić i żeńskie fryzury wikingów. Rozważ jedną z opcji. Wszystkie włosy na głowie są podzielone na cztery równe części objętościowych: potylicznej, skroniowej i ciemieniowej dwa. Włosy muszą długo, tuż poniżej linii barków. Części czasowe starannie Braid francuskie warkocze pionie. To tworzy efekt ogolonymi świątyń. Ciemieniowej część jest podzielona na dwie połowy: górną kwiatów i nachosyvaetsya, tworząc objętość oraz dolnych nitek tkanych oplot nieco w kierunku tyłu głowy. Właśnie w obszarze korony włosy zebrane w zgrabny kok, plecionki i owinięty wokół fryzury. Taśmy tkane to wszystko jest ustalone, podczas gdy guz część pozostaje wolny. Fryzura jest gotowy, i to naprawdę wygląda jak król!

Z całości powyższych rozważań możemy stwierdzić, że możemy stworzyć swój własny obraz na używanie starożytnych fryzury Viking. Są aż do naszych czasów, i modne, i istotne nie tylko dla młodych ludzi.