129 Shares 1652 views

Zapalenie zatok Leczenie w domu

Wiele osób doświadczyło, że to zapalenie zatok, ale nie wszyscy wiedzą, że to może być traktowana nie tylko w szpitalach, ale także, aby leczenie zapalenia zatok w domu. Typowo, ostre zapalenie szczękowej (zatoki szczękowej) występuje w różnych chorobach zakaźnych, takich jak grypa, odra, szkarlatyna, ale możliwe jest odbieranie i zapalenie tradycyjnego zimno.

Objawy choroby są stan naprężenia i namacalny ból w zapaleniu zatok. Stanowi naruszenie węchowego analizatora i przekrwienia błony śluzowej nosa po stronie dotkniętej chorobą, czasem czuje silny ból w czoło, poczuła nawet podczas żucia. Ból może być w zębach. Zazwyczaj, aby leczyć zapalenie zatok gamę roślin leczniczych stosowanych w domu.

Dla tych pacjentów, którzy nie mają ropnych przewlekłych postaci choroby, lekarze zalecają stosowanie infuzji ziele dziurawca, wykonane w stosunku łyżeczki suszonych ziół na szklankę wody. To sprawia, że mycie wlew zatok. Działanie przeciwzapalne z dziurawca są powszechnie znane. Ponadto, pomaga w leczeniu zapalenia zatok w domu, co zwiększa ochronne działanie białych krwinek i pomaga przywrócić uszkodzonych tkanek. To nie jest nic nie jest uważany za antybiotyk. Ponadto, lekarze zalecają robić wdychania ekstraktów matki-i-macocha lub lawendy.

Spośród różnych ziół może być w domu gotować różne leki.

Maść.

Aby przygotować maść należy podjąć w ilości jednej łyżeczki soku z cebuli, kalanchoe, korzeń cyklamenach i aloesu, które można znaleźć w kwiaciarni. Dodaj jedną łyżeczkę maści Vishnevsky i wymieszać. Wiatr watę na spotkanie z mieszaniny moczyć przez pół godziny, i wstawić do nozdrzy. Takie leczenie zapalenia zatok w domu przez dwadzieścia dni czyści zatoki szczękowej.  

Pocieranie.

Jest to skóra na ból miejscu natrzeć czosnkiem, a następnie pocierać ją w miejscu, zmieszany z sokiem z brzozy drzewnym korzeń łopianu na pół godziny. Takie procedury trzeba zrobić dwa lub trzy.

Płukanie nosa.

Dodanie małej ilości ciepłej wody, nadmanganian potasu lub jodu i leczeniu zapalenia zatok w domu przez płukanie jamy nosowej do wytwarzania roztworu.  

Zakropleniu nosa.

Weź kwiatów rumianku apteki 10 gramów, Cudweed 10 gramów i 15 gramów ziela dziurawca. Każdy z ziół zaparzyć w szklance wrzątku oddzielnie. Otrzymany infuzji jest konieczne do mieszania, a następnie wykop do każdego otworu nosowego trzy razy dziennie przez okres pięciu kropli. Samą mieszaniną infuzji może być również stosowany do inhalacji. Wszystko, co musisz zrobić ciągu dziesięciu inhalacje okres pięciu minut. Dobry efekt grzebiąc kolczasty oset sok nos. Takie procedury powinny być wykonywane przez dziesięć dni rano i wieczorem przez pięć kropli do każdego otworu nosowego. A jednym ze sposobów na przeprowadzenie leczenia zapalenia zatok w domu – to jest masło klarowane. Położyć się na łóżku, z głową odrzuconą do tyłu i kapać 5-7 krople do każdego otworu nosowego ghee.

Wdychanie.

Silnie nagrzewać czerwonej cegły, a następnie umieścić w zbiorniku lub łyżką, wlać góry grzyba herbaty. Konieczne jest, aby oddychać na tym promie z zadaszonym głowy. Po zabiegu pić pół szklanki grzyba i tym samym grzybem nosa kapać do każdego otworu nosowego 3-4 krople przecież iść do łóżka. Przebieg tych procedur należy zrobić dziesięć – dwanaście dni, potem przerwa na miesiąc. Jeśli to konieczne, cały kurs powinien zostać powtórzony.

Parafina ocieplenie.

Leczenie powinno być zrobione dziesięć dni. Wstępnie potrzeby wzrosną stopy w ciepłej wodzie z dodatkiem musztardy przez dwadzieścia minut, a następnie zastosować ciepłą parafiną za pomocą pędzla do rysowania na skórze zatok szczękowych.