641 Shares 1727 views

Siatkówka netto – jak wybrać

Co to sport, po piłce nożnej, jest naprawdę popularnie ulubionym? Być może najbardziej prawidłowa odpowiedź będzie: „Siatkówka”. Ekscytująca gra zespół nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Potrzebujemy dość płaską powierzchnię i siatkę do siatkówki.


Ale jeśli nie jesteś zdecydowany, aby po prostu „wyrzucić” w spotkaniu z przyjaciółmi, a do przeprowadzenia pełnego meczu, to miejsce do gry powinien być wyposażony zgodnie z przepisami. A przepisy jasno stwierdzić, że strona należy rozróżnić dwie równe sektorze dziewięć. Jest on odpowiedzialny za to specjalną siatką, rozpiętej między słupkami.

Cały sprzęt sportowy produkowany jest zgodnie z przyjętymi międzynarodowymi standardami, które gwarantują jednolitość zapasów w jakimkolwiek kraju na świecie może być produkowany. Tak więc, siatkówka wymiary netto całkowicie określone szczegółowo, szerokość jest o jeden metr, a na długości – dziewięć połowę.

Jeśli chodzi o wysokość górnej krawędzi – nie jest tak prosta. Wszystko zależy od „statusu” graczy. konkursy damskie wymagają urządzeń napinających na wysokości 2,24 m od podłogi. Dla mężczyzn taśmy została podniesiona do 2,43 metrów. A jeśli chodzi o gry dla dzieci, a następnie wartość ta jest mniejsza.

Siatkówka plażowa netto dla różnych gier są również zobowiązani do przestrzegania ogólnie przyjętych niezawodności, trwałości i bezpieczeństwa. Nie chcesz, aby stawić czoła sytuacji, w której w trakcie gry stojaku zapaść lub rozdarcie tkaniny o strukturze plastra miodu. Mówiąc o komórkach. Czy wiesz, że, a ich rozmiary są regulowane przez ścisłych zasad? Jeśli okaże się tej wiadomości, wiesz – „dobry” produkt musi składać się z komórek od 100 do 100 milimetrów.

Nie jest konieczne przy tej okazji, aby szydzić, biorąc pod uwagę takie carping zwolnienia, w rzeczywistości wszystkie te wysiłki są skierowane wyłącznie w interesie graczy obserwować.

Materiały, które są odpowiednie do wytwarzania trwałych, różne. Siatka dostępna jest w spektaklu linowy, to nylon z kevlaru lub linki stalowej. Że wstęga łatwo wytrzymać obciążenia przędze grubość nie powinna być mniejsza niż pół lub dwóch milimetrów.

Dostępne w zasadzie, wszystkie produkty są kompletne, zawiera już zębatkę. Więc nie trzeba gdzieś je znaleźć oddzielnie. Ponadto, przy zakupie określić, co dokładnie trzeba siatkówka netto. W cenę produktu, a to zaczyna rosnąć od około 1000 rubli, a dalej w górę, w zależności od kategorii produktów: profesjonalny sprzęt, szkolenia dla siatkówki plażowej lub grać w pomieszczeniach. Ponadto, koszt jest bardzo dużo zależy od materiału, który udał się do produkcji, a rzeczywistym producenta. Produkty znanych marek nie mogą być tanie.

Jednakże, jeśli Twoje plany nie mają poważne ambicje podbić jakieś imponujące puchary i inne nagrody, opcja budżet całkiem w porządku. Siatkówka netto dla „domowego” użytku nie muszą mieć dokładnie te same cechy w ich konkurencji słynnych kreacji, tylko musi charakteryzować się wytrzymałością i bezpieczeństwa, aby zapobiec urazom wśród graczy.