158 Shares 3260 views

IZH-27 – charakterystyki i zalety

Przy zakupie broń jest zawsze pojawia się pytanie o to, co kupić. Po tym wszystkim mają różne charakterystyki. Zawsze chcesz odpowiedzieć w jednym zdaniu: wziąć to, co jest bardziej wygodne dla Ciebie. Jednak osoba, trudno jest wybrać broń, zwłaszcza jeśli modele należą do tego samego producenta. IZH dostępny od dziesięcioleci. Każdy model ma swoje zwolenników. Ale zdecydowanie najbardziej popularny pistolet Iżewsk jest uważany IL-27. To wciela udane połączenie wydajności i umiarkowanej cenie. Nowoczesne modyfikacje, według zachodnich ekspertów, mają wiele cech dostępnych i wysokiej klasy broni – Chrome pnie, zmodernizowane łóżko orzech, jeden run, Wtryskacze. Dla tych, którzy preferują bogatsze wykończenie, dostępne są opcje „Prestige”, „Rosja” lub „Strzałka”.

I wracamy do pistoletu uwagę IL-27. Pnie tych broni znajdują się w pozycji pionowej. Główną zaletą tego układu jest to, że dolna część osi beczek jest umieszczony w sąsiedztwie spoiny podpory ramion. Odbijanie pistoletu po pierwszym strzale jest minimalne. W rezultacie, widok na drugi strzał jest szybsze. Ponadto, dno beczki osi znajduje się bliżej środka masy broni. Dlatego podczas wypalania beczki mechanizm blokujący i pudełko dostaje mniejsze obciążenie.

Pike pnie, które złożyły IZH listwy boczne. Ważne jest, że po lutowaniu nie wyciągnął broń. Pnie mają chromowane kanałów, odpinany przedramienia. Blokowanie występuje mocny kabłąk, który jest dostarczany przez bramę i niezawodność pistoletu trwałości. Kiedy łodygi są w pozycji otwartej, dźwignia zatrzasku pozostaje w stałej pozycji ze specjalną blokadą, który jest uwalniany automatycznie, gdy bagażnik jest zamknięty. Pistolety spustowe umieszczone w bloku IZ, oddzielną podstawą. Powrót Kurki i cylindryczną sprężyną skręcone. Są one bardziej trwałe i niezawodne. Nawet po uszkodzeniu nadal pracować ze względu na fakt, że noszone w stanie ściśniętym. Broń ta posiada automatyczny bezpieczeństwo. Zamyka szepcząc tylko wtedy, gdy młotek przekrzywił.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo Uż, ich mechanizm spustowy ma inseptory (przechwytujących). Zapobiega to strzały w przypadku, gdy z jakiegokolwiek powodu, nie było nieoczekiwane niepowodzenie haka z zadziera.

Broń ta posiada mechanizm wyrzutnika przez który po otwarciu bagażnika jest uwolnienie tylko workach muszle. Grubość ścianki beczki umożliwia zastosowanie wzmocnionego amunicji (ammo). Nawet można używać kaset Sunar Magnum. Oczywiście, wpływ będzie trochę więcej. Jednakże, podczas polowania na polach, kiedy polowanie battue lub gęsi wędrownych, czynnik ten może zostać pominięty.

pnie waga i IL pistoletu (3,3 kg) jest większa niż importu tej broni. Ze względu na to, pistolet jest mniej wstrząśnięte, a powrót przenosi się znacznie łatwiej.

Wybór pnie, musimy pamiętać, że polowanie i za granicą różni się znacząco. Na przykład, w Europie nie jest w większości przypadków „park” polowanie. Jeśli chodzi o naszą polowania, zdarza się czasami w trudnych warunkach klimatycznych, a pistolet jest obsługiwany w tym samym czasie iw tym gorący ciepło i zimno, w deszczu i śniegu. Wszelkie bagażnik znacznie brakuje w naszych nieprzeniknionych lasów. I w wielu sytuacjach, często przypominając pistolety Konstruktorzy Izhevsk.