543 Shares 5177 views

Jak walczyć: A Practical Guide

Nie myśl, że ten artykuł jest próbą zachęcić do zachowań agresywnych lub nieufność wobec innych. Ale każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdy moc mowy, wiary i rozumu byłby bezużyteczny przeciwko czyjeś pięści i złości. Oczywiście, zwykli ludzie rzadko lubią walczyć, jeśli nie robią to w sporcie. Ale we współczesnym świecie radzić sami powinni być w stanie każdej osoby. Ale w jaki sposób? Prawidłowo walczyć – to nie jest tak proste jak się wydaje.


Przede wszystkim, zobaczmy, kiedy użyć siły. Sytuacja naprawdę są różne, a przed trafieniem osobę, musi być całkowicie pewien, że jest to niemożliwe do zrobienia bez. W niektórych przypadkach, nie ma wątpliwości:
– jeśli mężczyzna zamachnął na siebie lub swoich towarzyszy;
– gdyby kije z zagrożeniami i nie reaguje na racjonalnych argumentów;
– jeśli próbuje zabrać swoją własność.

Są chwile, kiedy lepiej jest uciec, ale nie angażować się w konflikt strony do strony, zwłaszcza jeśli nie wiesz, jak walczyć. Na ulicy nie zawsze jest sposobem na ucieczkę, a jeśli jesteś wystarczająco szybko i nie masz satelity że nie można uruchomić, to lepiej, oczywiście, aby nie narazić się na niepotrzebne ryzyko i odwrotu.

Co zrobić, jeśli walka jest nieunikniona? Zdolność do walki z powrotem w dużej mierze zależy od nastawienia psychicznego. Jeśli uważasz, że w czasie ataku, który teraz zranić drugą osobę, to koncentrujemy się na niewłaściwych rzeczach. Struck miękkie, a będziesz się stać łatwym celem dla sprawcy. Nie przepraszaj, który stał się człowiekiem do siebie agresorem: chronić życie i osobistą niezależność. Twój cios ma słuszność, ale nie ból.

Pamiętaj, że ludzie są bardzo zależne od obstoyatlstv i uczy się walczyć, jeżeli wymaga tego warunku. Nawet jeśli szkoła nadal boli i od wychowania fizycznego i nie było uwolnienie, to nie znaczy, że nie może wstać dla siebie, nawet jeśli nie wiesz, jak to zrobić. Prawidłowo walczyć – nie mają doskonałe przygotowanie fizyczne. Istnieje kilka przydatnych wskazówek dla walk ulicznych:

– Jeśli to możliwe, pozbyć się ubrań, które Cię powstrzymuje lub w którym można się zgubić (w tym szale i krawaty);
– zachować spokój i opanowanie, spojrzeć wrogowi prosto w oczy – to jest prawdopodobne, że będzie przestraszony i rekolekcje, lub po prostu stracili pewność siebie;

– Ocenić sytuację, zobaczyć, czy nie ma w pobliżu kij lub inny obiekt, do którego można odwołać się w przypadku skrajnej potrzebie;

– Praca na drogę ucieczki, jeśli masz wielu przeciwników.

Nie zapominaj, że to jest bardzo ważne, aby pięścią: cztery palce wciśnięte zamknąć górną część dłoni i kciuka. Szczep pięścią dopiero bezpośrednio po uderzeniu lub szybko spalić na panewce. Ruchy muszą być dokładne, ale nie napięta. Maksymalny nacisk na przedmiot ich agresji; lepiej oznaczyć w najbardziej wrażliwych miejscach takich jak pachwiny, twarzy, szyi. Jeśli spadły, ale wróg nadal atakować, przykryć głowę rękami i próbował wstać. Wynik bitwy zależy od pewności siebie, więc nie tracą samokontrolę.

Teraz, gdy wiesz, jak walczyć. Miejmy nadzieję, że nigdy nie trzeba było zastosować tę wiedzę w praktyce. W każdym razie należy pamiętać, że nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie.