130 Shares 5314 views

Dekodowanie slangu młodzieżowego: co padik?

Coraz częściej młodzież słownictwo uzupełniane przejawów współczesnego slangu. A on z kolei znajduje się przede wszystkim w sieciach społecznych.

Slang sieci społeczne

Dziś niemal każdy człowiek ma swoje własne konto w każdej sieci społecznej. Do tej pory, bardzo popularnych witryn, "VKontakte", Facebook, Twitter, Instagram i inni. Najbardziej istotne z nich wszystkich – pierwszy. W tej sieci społecznej, często można znaleźć różne słowa, które są używane, aby znaleźć to było niemożliwe w zwyczajnym życiu. Na „VKontakte” są bardzo popularne tak zwane „publiczne”. Każdy zna pojęcie "rileyshenz publicznego" – public relations. Tak więc, jeśli mówimy o sieci społecznej „VKontakte” Public – rodzaj strony Wspólnoty, do których można subskrybować i regularnie czytać wiadomości. Zasadniczo różne cytaty są publikowane na serwerach publicznych. To jest najczęściej i może spełniać różne słowa w bieżącym slang.

Padik

Więc, co jest padik? Tłumaczone na zwykłym, ludzkim językiem – jest wejście. Wracając do poprzedniego tematu, należy zauważyć, że tytuł jest dużo publicznej sieci społecznych „VKontakte”. Najbardziej popularny „padike” w chwili obecnej istnieje około 65 tysięcy abonentów. Wiele osób interesuje się, co jest padik ponieważ niewielu zna znaczenia tego słowa. Faktycznie, istnieje inny podobny słowo slang – Adik. Tylko to słowo oznacza obuwia marki i ubrania – „Adidas”. Takie słowa są wyrażeniami, które należą do leksykonu, stworzonego na podstawie gramatycznej i fonetycznej języka narodowego. Inaczej jest, gdy znajome, a gdy forma szorstki. Slang szybko się zmienia, jak pokolenia, jak szybko zmienić. Należy wspomnieć, że tego typu słowa są szczególnie popularne wśród melomanów tego muzycznego kierunku, jak rap.

„Kto tam?”

Jeśli niektórzy nie wiedzą, co padik, słowo to zostało mocno zapisane w słownictwie i aktywnie wykorzystywane w pozostałej części narodu. Nawet więcej! Słowo to jest powszechnie stosowane w nowoczesnej twórczości muzycznej. Weźmy, na przykład, grupa „Kto tam?”. Niedawno pojawił się zespół Charków, który neglyadya fakt, że zbiór nie było tak dawno temu, bardzo popularny wśród fanów rapu piosenek. Na swoim koncie ma dziesiątki koncertów oraz wiele albumów. Jednym z najbardziej popularnych piosenek jest utwór „I wyszedł z padika”. Jak można zauważyć, i tu pojawia się słowo. Przy takiej popularności wkrótce wiele będzie wiedział, co padik i inne slangu.