553 Shares 2184 views

Gdzie reszta we Włoszech nad morzem: Porady dla turystów

Włochy – kraj, który przyciąga turystów przez cały rok. rozprowadzane są rozmaite możliwości aktywnego wypoczynku przez sezonów. Zimą spotkać fanów narciarstwa i snowboardu górskie kurorty we Włoszech – Cervinia, San Martino Di Castrozza lub Bormio. Wiosną i jesienią jest czas na zwiedzanie wakacje. To właśnie w okresie poza sezonem, kiedy nie jest bardzo gorąco, to najlepiej, aby zobaczyć zabytki Rzymu, Toskanii, Neapolu. Ale lato to klimat śródziemnomorski Włochy trwa do końca września, wielu turystów spędzić na plażach. Co jest nadmorski kurort w kraju, do wyboru? Kwestia ta zostanie poświęcona naszym artykule. Po tym wszystkim, ktoś szuka, gdzie odpocząć we Włoszech nad morzem niedrogiego, a ktoś ma zamiar zabrać ze sobą w podróż z małym dzieckiem. Inni wolą samotne dzikie plaże, trzeci dostarczanie rozrywki i rozwiniętą infrastrukturę ośrodek. Ale Włochy są w stanie zaspokoić każde żądanie. Po tym wszystkim, jest to kraj z pięciu mórz: Adriatyku, Jońskie, Tyrreńskim, Ligurii i jednoczy je wszystkie Śródziemnego.


Kiedy jechać do Włoch, do morza

Plaża sezon otwiera ten kraj na początku maja. Wygodne pływanie i opalanie możesz do końca września, a na Sycylii i południowej części Apeninów „boot” – i dopiero w ostatniej dekadzie października. Ale turyści, zarówno zagranicznych i lokalnych, włoski, – lud, który jest dedykowany do ustalonych tradycji. Gdy czas letni jest uważana za wakacje na plaży, potem trzeba iść do morza od czerwca do sierpnia. Kraj, z punktu widzenia zdrowego rozsądku, harmonogram napływu turystycznego pozwala oszczędni podróżujący spędzić wakacje w Unii Europejskiej jest dość budżet. W drugiej połowie września i na początku października – w czasie, gdy pytanie, gdzie pójść na urlop w tanich Włochy morze, po prostu nie warto. W pierwszym pasie luksusowy hotel „za kurtyną” plaża sezon ogłosił bezprecedensowy zniżki. I w tym samym czasie będzie bardzo wygodny do kontroli różnych atrakcji historycznych i kulturowych, które nie są uznawane w każdym zakątku Włoch.

Wycieczki i ceny 2016

Zacznijmy wskazówek dla tych podróżnych, którzy chcą, aby ich wakacje im planować i organizować inne osoby. W każdym biurze podróży można namalować kolorowe, wakacje we Włoszech, gdzie morze jest najlepsze, i dostarczy materiały informacyjne masowych. Ale to jest mało prawdopodobne, będzie można je wszystkie policzyć. Po tym wszystkim, te miejsca są bardzo, bardzo dużo. Włochy – nominowana w morzu długi półwysep, i jechać do plaży może być z dowolnego miejsca w kraju przez godzinę lub dwie. Linia państwo nadbrzeżne rozciąga się na siedmiu tysięcy kilometrów. A z tych 5 000 – plaże. Tours we Włoszech pozwalają na łączenie wycieczki i wakacje nad morzem. Jednak taka podróż będzie kosztować więcej niż prosty wiszące na złotym piasku. Jako przykład gospodarki trasy może przynieść tygodniowy urlop w regionie Emilia-Romania. Wybór oferowanych podróżnym Hotele w Cervia, Cesenatico, Cattolica, Milano Marittima, Riccione, Rimini. Warto objazd od dwustu pięćdziesięciu euro. To samo czysto wakacje na plaży, ale na wyspach (Sardynia, Sycylia, Capri) będzie kosztować dwa razy tyle. Wreszcie, przenosząc się z miasta do miasta i wycieczek doda do ostatecznego kosztu Tour pięciuset euro.

Włochy: gdzie spocząć na morzu z dzieckiem

Stosunkowo krótki lot, komfortowe warunki atmosferyczne, które nie wymagają aklimatyzacji, nie egzotyczne jedzenie, doskonała obsługa i szacunek mieszkańców do młodych – to wszystko sprawia, że kraj atrakcyjny do wypoczynku z całą rodziną. I bez względu na to gdzie w pozostałej części Włoch do morza: w całym kraju są rozrzucone różne miejsca rozrywki dla dzieci. Na przykład, w małej miejscowości Riccione ma aż dwa parki wodne – „Beach Village” na plaży i „Aquafan”. W „Akvafoli”, który nie jest daleko od Wenecji, wszystkie atrakcje wodne znajdują się w tropikalnej dżungli. "Land of Wonders" – tak tłumaczy się nazwę miejscowości rozrywki "Mirabilandia". Poza czterdziestu przejażdżki, a następnie oferują gościom cyrk, balet na lodzie, Stunt show-i 3D-kinowej. „Fiabilandia” – kolejny park rozrywki, który może konkurować z „paryskiego Disneylandu.” Dzieci będą cieszyć się muzeum pod gołym niebem „Włochy w miniaturze”. Wszystkie atrakcje tego kraju z dawnej historii i bogatej kulturze są przedstawiane w skali od jednego do dwudziestu pięciu. Na wystawie można patrzeć na góry, jazdę na małej stacji kolejki turystycznej pociąg.

Plaża Włochy od regionu. Liguria

Teraz nadszedł czas, aby rozważyć popularne kurorty nadmorskie kraju. Można je podzielić na regiony. W każdym z nich obsługę na najwyższym poziomie, ale o różnych właściwościach klimatycznych, przyrodzie, plaż. Zacznijmy od skrajnej północno-zachodniej części kraju. Riwiera Francuska, z romantycznym imieniu Lazurowym Wybrzeżu we wschodniej płynnie przepływa do włoskiej Ligurii. Głównym miastem w prowincji – genialny Genua. Gdzie reszta we Włoszech nad morzem w Ligurii? W Genui najbardziej dziewiczych plaż nie tak wiele. Ale są one znaleźć w obfitości na Riwierze Liguryjskiej. Jednak, aby znaleźć wśród nich są piaszczyste raczej trudne. Większość plaż jest piaszczysta, tam skaliste wybrzeże. Nieobecność piasku rekompensuje artystycznej atmosfery: po wszystkim, na Riwierze Liguryjskiej, znajduje się w San Remo, a stał się symbolem granicy są Nicea, Cannes, St Tropez, Monaco, Antibes. Najpopularniejsze kurorty wybrzeża Ligurii – to Alassio, Bordighera i Rapallo.

Tuscan Maresme

Poruszając się dalej na południe wzdłuż wybrzeża. Zostaliśmy powitani przez starożytnych Toskania – sercu Włoch. Oto niektóre z muzeów miejskich, takich jak Florencja i Siena. To miejsce na odpoczynek we Włoszech nad morzem w Toskanii? Na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, wielu pierwszej klasy ośrodkach. Do najbardziej znanych należą Lido di Camaiore i wyspę Giglio. Ostatni znany jest czysty jak łza wodą, dla których nurkowie docenić. Należy zwrócić uwagę, a kurorty wschodnim wybrzeżu Ligurii. Glamour w tej części Riwiery jest mniejsza. Ale dobre plaże więcej. Takie ośrodki jak Rapallo, Santa Margherita i Portofino popytu wśród turystów z dziećmi. Wśród najbardziej znanych kurortów w północnej części Morza Tyrreńskiego w Toskanii są Versilia i Viareggio. Piękne plaże znajdują się na Cape Fenayo.

Sardynia

Jeśli zapytać mieszkaniec gdzie pójść na wakacjach we Włoszech do morza, będzie on na pewno odpowiemy: „Oczywiście, wyspy Mamy już wspomniano Giglio. Teraz jest – mekka dla nurków, jak w dawnych czasach było słynie z kamieniołomów. Wiele starożytnych fora i renesansowe pałace zbudowane z granitu z wyspy Giglio. Ale wiele bardziej zabytki można spotkać na Sardynii. Jest to duża wyspa. Gdy rozrzucone wzdłuż wybrzeża tak znane ośrodki jak Marina di kapitanie, Santa Margherita di Pula, Orosei, Kiya, Arborea, Quartu Sant Elena, Pula, Villasimius i innych. Jeśli planujesz wakacje na Sardynii w maju lub pod koniec września, poszukaj w południowej części wyspy. Plaża wakacje tutaj można łączyć z ekscytującym programem wycieczkowym. Po tym wszystkim, gdy wyspa była zamieszkana przez tajemniczych ludzi – Sardes, pozostawiając fantazyjny wieża i inne budynki. Aby być blisko słynnych jaskiń Neptuna, należy rozstrzygać w Alghero (północno-zachodnie wybrzeże). Mnóstwo rozrywki znajdziesz w Costa Smeralda i Porto Rotondo.

neapolitański Riviera

Jestem pewien, że wielu słyszało piękną piosenkę „powrót do Sorrento”. Jest on dedykowany do miasta w Zatoce Neapolitańskiej, teraz – najwyższej klasy ośrodek. Hallmark Sorrento są strome klify, które, podobnie jak gniazda jaskółki przylegając do domu. Patrząc z półek skalnych w zachodzącym słońcu, czerpał inspirację z piękna Zatoki Neapolitańskiej Pana Bayron, Charlesa Dickensa, Stendhala, a nawet gorzki. Łatwiej było: nie płacą dziesięć euro za dzień przejścia na plażę. Jeśli szukasz, który jest tani odpocząć we Włoszech nad morzem, to oczywiście nie są tutaj. Aby zapisać się na plaży, wybrać hotel pierwszy pasek z własnym kawałku wybrzeża. W stolicy Campania Neapol turyści będą mieli ekscytujący resztę poznawczych. Pompeje na tle wulkanu Wezuwiusz, Castel Nuovo, Palazzo Reale, St. Elmo twierdza – to tylko jeden procent wszystkich atrakcji, które są bogate w ziemi.

capri

W Neapolu trochę czystsze i dobrze wyposażonych plaż. Ale stolica Kampanii jest podłączony promem ze wspaniałym, naprawdę wspaniałej wyspie Capri. Tutaj raz przywrócić swoje zdrowie lub po prostu cieszyć się życiem wiele osobistości, w tym Maksyma Gorkiego i Fiodor Szalapin. Marina Grande – jest to miejsce, gdzie na odpoczynek we Włoszech nad morzem będzie stosunkowo niedrogie i przyjemne. Ośrodek jest zasłużenie nazywany „bramy Capri”. W Marina Grande dobrej przystanku, jeśli chcesz podróżować po całej wyspie.

Ischia

Bardzo blisko na Capri ułożone jeden mały kawałek ziemi w środkowej części Morza Tyrreńskiego. Pomimo skromnych rozmiarów, atrakcje w Ischia Rife. A najważniejszą z nich są gorące źródła. A jeśli jesteś zainteresowany nie tylko pytanie, gdzie we Włoszech można odpocząć nad morzem, ale także gdzie uzyskać zdrowsze, nie krępuj się jeździć do Ischia. Głównym miastem wyspy – Porto – duże i pełne rozrywki. Centra tutaj zbyt SPA. Ale najlepsze gorące źródła, błoto lecznicze i inne cuda znajdują się w słynnym ogrodzie „La mortelle”. Niektóre terminy na wyspie były znane od czasów starożytnych. A teraz, w wielu jest hotelowy basen wypełniony nie prosta, a mineralna woda termalna. Wśród innych zabytków opinii zaleca się odwiedzić Zamek Aragoński.

Sycylia (Włochy): gdzie spocząć na morzu we wrześniu

„Kamyk”, który rozpoczyna Apenińskim „boot” – niesamowita wyspa. Sycylia słynie wulkan Etna, historie i filmy o mafii, wspaniałej przyrody i kultury grecko-rzymskiej. Wyspa wybrany jako surferów i nurków i miłośników cichej mierzonego odpoczynku. Jeśli pragniesz rozrywki, pobyt w Giardini Naxos. Ta wioska rybacka stała się obecnie duży ośrodek pełen najwyższej klasy hotelach. Na plażach Giardini Naxos, dużo zabawy na wodzie, a także w samym mieście – dyskotek, klubów i restauracji. Starożytne Syrakuzy miłośników wycieczek. Także wiele atrakcji w Messina, Catania, Agrigento i, oczywiście, w stolicy wyspy, Palermo. Aby zobaczyć prawdziwą Sycylię, przejdź do Cefalu. Relaks czeka na Państwa pobyt w Letojanni, Taormina Sant'Alessio Siculo i Marina d'Agro. Najlepsza plaża jest uważana za Lee-Kuti, niedaleko Katanii, gdzie piasek wulkaniczny przerywane przez głazy lawy.

Apulia

Na forach, dyskutując gdzie odpocząć we Włoszech do morza, opinie pochwalił tę południową region, który znajduje się na „obcasie” „buta”. Jest przyjazny dla środowiska, tańsze i, co najważniejsze, o długiej plaży sezonu. W Apulii można wygodnie pływać i opalać się w kwietniu i październiku. Jakie są ośrodki plaży znajdują się w tej prowincji? Na jego północnej części, w okolicy Gargano, real polecić miasta Vieste z pięknej plaży Pizzomunno. Jeśli iść dalej na południe, znajdziesz się w Vinyanotiku. Tutaj wyrazy turystów, znajduje się piękna zatoka w całym Adriatyku. To przyciąga nurków podwodnych oazie Capitol najbliższej Monopoli. Miłośnicy strefa buforowa Torre Guacheto dzikiej przyrody. Otranto, Tarent, Bari zatłoczone zabytków historycznych i kulturalnych. Wśród innych atrakcji należy wymienić Santa Maria de Leuca, Gallipoli i Brindisi.

Rimini Wybrzeże Adriatyku

Region Veneto klimat jest fajny ze względu na bliskość gór. Jeśli jednak zadać sobie pytanie „gdzie się zrelaksować w lecie we Włoszech nad morzem,” lepsze miejsce niż Riwierze Adriatyckiej Rimini, można sobie wyobrazić. Nawet w lipcu, temperatura nie jest wyższa niż +25 … +27 ° C. Warto wspomnieć uzdrowiska Riccione i Cattolica, a także wiele kilometrów plaż, Marina Centro.