802 Shares 3826 views

Zajęta biografia Jareda Leety

Nie jest często, że dzisiaj zobaczysz ludzi utalentowanych dosłownie we wszystkim. Jednak pomimo wszystko, istnieją. Jednym z nich jest słynny aktor i wokalista Jared Leto. Dziś chyba wszyscy o nim słyszeli. Mimo to – tak wiele talentów w jednej osobie trudno nie zauważyć!


Jared Leto. Biografia

Patrząc na tego człowieka, trudno uwierzyć, że już obchodził czterdziestą rocznicę. Urodził się w 1971 roku, 26 grudnia. Jego dzieciństwo było w stanie Luizjana. Dorastał w rodzinie ze swoim młodszym bratem Shannon. Kiedy byli bardzo młodzi, ich ojciec zostawił ich.

Ani przy okazji braci, to prawie nie miało to wpływu. Biografia Jared Lethe informuje, że pomimo takiego zdarzenia dorastał raczej pewnego siebie nastolatka i, w przeciwieństwie do wielu, nie był torturowany przez żadne kompleksy.

Prawdopodobnie z tego powodu początkowo poczuł się dość niezależny i postanowił zarobić na 12 lat. Udało mu się zmywarkę. Po pewnym czasie znalazł "prestiżowe zawody" – tym razem zajęł stanowisko bramkarza.

Biografia Jareda Lethe jest dosłownie pełna różnorodnych faktów. Mówi na przykład, że w okresie dojrzewania jego rodzina wciąż zmieniała miejsce zamieszkania. I wszędzie Jared znalazł wspólny język z ludźmi wokół niego!

Po ukończeniu szkoły młody człowiek wstąpił na Uniwersytet Sztuki. Ta instytucja edukacyjna była w Filadelfii, ale wkrótce, w związku z okolicznościami rodzinnymi, musiał wejść w inną (ale tę samą specjalność), teraz w Nowym Jorku.

Jak widać, biografia Jareda Lethe może być bardzo interesująca dla jego fanów, ponieważ w niej jest tak wiele interesujących faktów!

Na początku lat 90-tych rozpoczął karierę aktorską (najważniejsze role zostaną omówione poniżej). Bliżej końca lat 90. wraz z Shannon, bratem, postanowił założyć grupę muzyczną. Nazywali ją "30 Seconds to Mars". Dzisiaj możemy powiedzieć, że Lato jest bardziej znane jako wokalista, a nie jako aktor.

Jared doskonale gra na gitarze i śpiewa. Sam pisze większość tekstów i muzyki. Ponadto jest dyrektorem jego klipów.

Jared Leto. Filmografia

Wystąpił w wielu filmach, ale niektóre z nich powinny być wyróżnione. Będzie to o tych obrazach, które zdobyły uznanie wśród krytyków i widzów na całym świecie.

Mimo że był jeszcze studentem, zrobił pierwsze kroki w swojej karierze aktorskiej. Pierwszym filmem, w którym zagrał, była taśma "Weeping Joy". Co ciekawe, Jared sam napisał scenariusz dla niej. Niemniej jednak prawdopodobnie obecnie niemożliwe jest znalezienie filmu. Dlatego ci, którzy chcą zapoznać się z wczesną pracą aktora, musisz zapoznać się z jego dziełami, takimi jak "Cool and Crazy" (kręcony w 1994), a także "Quilts" (kręcony w 1995).

  • Co do jego najsłynniejszych ról, nasza rozmowa nie zrobi bez wspomnienia słynnego "Requiem dla snu".
  • Ponadto znany jest jego rola w filmie "Alexander" (gdzie grał Hephaestion).
  • W letniej "zbroi baronowej" był znakomitym songorem z Nikolos Cage.
  • Taśma "Lonely Hearts" oparta jest na prawdziwych wydarzeniach i mówi o dwóch mordercach lat czterdziestych.
  • W "Rozdziale 27" Jared przyzwyczaił się do roli mordercę wielkiego Johna Lennona.
  • A w jednym z ostatnich utworów – filmie "Mr. Nobody" – grał Nemo – osobę podróżującą w czasie.

Na pewno biografia Jareda Lethe nadal będzie pełna ciekawych faktów. I oddanych fanów będzie niestrudzenie śledzić jego postępy w kreatywności.