99 Shares 5437 views

Latać – to … Wszystkie słowa

Fly – często jest to pojęcie używane w życiu codziennym, który reprezentuje część spodni. Ale ci, którzy są zaangażowani w robótek ręcznych i szycia wiedzieć, że słowo ma inne znaczenie.


Latać na spodnie

Ludzie, którzy wolą nosić spodnie lub dżinsy, wiem, co muchę. Więc to nazywa nacięcie w przedniej części tej części garderoby. Dzięki jego obecności jest dużo łatwiejsze zakładanie i zdjąć spodnie. Aby spodnie mogą być zablokowane na taśmie, jak również ze względów estetycznych, często szyte zamek. Fly ma inne znaczenie. Tzw paski wsuwany z tkaniny, która jest przyszyta do przedniej części spodni. Często maski nacięcie i ukrywa zapięcie.

Piorun nie jest jedynym rodzajem zamków w spodniach. Zamiast tego używa nitowania, guziki, koronki. Projektanci, wymyślanie nowych produktów, często eksperymentują z zewnętrznych poglądów mocujących. W związku z tym, że to nie tylko kawałek funkcjonalne, ale także dekoracyjne. Która opcja do wyboru, każdy definiuje się. Chociaż czasami innowacje dotyczą i kawałki tkanin, które mogą być wykonane z innego materiału lub mieć inny kolor.

Pochodzenie pojęcia

Mucha pojawiła się w dawnej Rosji, a to kawałek tkanki, która łączy dwie nogi do siebie. Spodnie męskie z tamtych czasów były wąskie, a ponieważ od tej taśmy łączącej mieli możliwość swobodnego poruszania się w nich. Przecinanie został umieszczony na całej szerokości, więc pochodzenie nazwy jest zrozumiałe. W jaki sposób nowoczesny latać? Poniższa fotografia pokazuje tego.

Pętla na spodnie

W przeważającej części garderoby są pętle, dodatkowe sloty, dziwne przyciski w różnych miejscach. Najczęściej jeden nie myśli o ich znaczeniu, wierząc, że jest to wada produkcyjna lub element wystroju. Ale w każdym z tych dziwactw jest zwykle praktyczny sens. Dobrym przykładem jest pętla znajduje się na taśmie, gdzie kończy się latać. Ten przyrząd wymyślony przez włoskich projektantów mody. Korzystanie z pętli pozwala bezpiecznie zamocować pasek na miejscu, zapobiegając jego ewentualnych przemieszczeń. Wymaga to gwintowane przez klamrę jej język, a następnie zapiąć pas.

inne wartości

Jeśli spojrzeć na znaczeniu w słowniku, mucha – ręcznik, cięcie lub wklejenie z tkaniny. Nazywana jest również ekonomiczny fartuch topless. Jednak może to być jedwabny szal lub ciepły szalik, a nawet dodatek do kobiecego nakrycia głowy.

Ponadto duża liczba akcesoriów zastosowane do tej samej nazwie, podczas ceremonii ślubnych. Na przykład, chusteczki, że goście położyć na kolanach podczas uroczystej uczty, w celu ochrony przed ewentualnym skażeniem sukienkę, nazywane były muchy. Zdecydowano, że panna młoda zaprezentować prezenty dla gości. Fly – małą chusteczkę, które zamykają się na taśmie. Nie zapomnij o podnozhnik, która miała być układane w kościele pod stopami przyszłych małżonków. Miał standardowej wielkości, aw niektórych prowincjach znanych jako spodnie. Ponieważ ślub składał się z różnych obrządków, a następnie podnozhnik miał swoje własne znaczenie. Znakiem było: kto pierwszy przychodzi na niego, będzie on w szefa rodziny. Ten dywan został wykonany z bielonego materiału, ozdobione haftem po bokach.

Również latać – to specjalny chusteczka, pod którym młoda dziewczyna prowadzi do ołtarza.

Spodnie (Blinnikov z haftem w rogach) zostały przedstawione przez młodą żonę krewnych męża w karnawale. To był znak wdzięczności za naleśniki. Jako ozdoby użył fly-nablinniki.

Pomimo faktu, że w dawnej Rosji nazwano wiele rzeczy przez słowo „fly” w nowoczesnej użytkowania jest on stosowany tylko w odniesieniu do spodni.