758 Shares 5525 views

Gordeev Aleksey Vasilevich. Gordeev – gubernator. Biografia, zdjęcia

Ten artykuł poświęcony jest polityk, gubernator i dobrego człowieka z dużej litery, a jego nazwisko Gordeev Aleksey Vasilevich. Przez całe życie – to ciągła praca i stały wzrost w górę. Ten wielki człowiek – właściciel licznych nagród. Jego życie – ciągłe urząd polityczny, a praca – jest ogromna i trudna.

Trochę historii

12 marca 2009 roku mieszkańcy Rosji Gordeev Aleksey Vasilevich stał przewodniczący rządu i gubernator regionu Woroneżu. A wcześniej, od 1999 do 2009 roku pełnił funkcję ministra rolnictwa Rosji, łącząc to stanowisko z innym – zastępca i prawy RF premierem. Nieco wcześniej (w 1998 roku) Aleksey Vasilevich była wiceminister rolnictwa, ale poza tym czas, aby poradzić sobie z obowiązkami szefa Wydziału Ekonomii i działał całkiem znaczący członek Kolegium Rolnictwa. W 1992 roku został mianowany zastępcą szefa lokalnej administracji powiatowej ukochanej Lyubertsy District, znajduje się w regionie moskiewskim, a pozostali aż 1997 Th. Później kierował KDPW (Krajowy Judo Union) oraz w roku 2004 (i 2009) (2003-2009). – i na bardzo Rosyjskiej Federacji Judo. Otrzymał tytuł Czczony Economist Federacji Rosyjskiej, ponieważ ma wysoki stopień doktora nauk ekonomicznych. Ale to nie wszystko! Ten utalentowany ludzie w biznesie – członek odpowiada Rosyjskiej Państwowej Akademii Nauk Rolniczych. I to wszystko jedna osoba – Aleksiej Gordeev. Woroneż i innych miastach Rosji powinny być z niego dumna.

O życiu Aleksieja Vasilievich

Urodził się w rodzinie wojskowego we Frankfurcie nad Odrą (według innych źródeł, w Cottbus), a tam jest znaczącym wydarzeniem 28 lutego 1955. W NRD, spędził trochę więcej niż dwa lata, a 3 lata Gordeev Aleksey Vasilevich, wraz z rodziną udał się do domu rodziców, powiat Kasimov regionu Riazań, a dokładniej w miejscowości Uryadino, gdzie mieszkał aż do 7 lat. Po pewnym czasie przeniósł się do Magadanu, gdzie chłopiec i nauczyłem (Szkoła № 1). Po ukończeniu szkoły średniej, przyszły gubernator Gordeev Aleksey Vasilevich wszedł do Moskiewskiego Instytutu Inżynierów Kolejowych, wybierając raczej wąską specjalność „budowy torów kolejowych i urządzeń torowych” Po ukończeniu studiów w 1978 roku, udał się do służby w Armii Radzieckiej. Zauważ, że zdobył Gordeev Aleksey Vasilevich, i tam został awansowany na oficera Kolejowych Troops terytorium Chabarowsk. Wszystko to za sprawą aktywnego uczestnictwa w budowie i ustanowienia Bajkał-Amur Mainline. Po powrocie do Moskwy, ciągnął się umieścić swój wkład w rozwój i poprawę stanu i dostał pracę jako starszy brygadier wtedy znany SU № 4 remont i budowa zaufania Moskvoretsky obszar.

Później, w 1981 roku, bohater naszej opowieści trochę zmiana aktywności i zmienił miejsce pracy. On poszedł do pracy w Ministerstwie gospodarstw owocowych i warzywnych RFSRR, gdzie po dwóch latach pracy jako mechanik, dzięki entuzjazmowi i ciężkiej pracy, stał się głównym i szef działu materiałów budowlanych i drewna. A cztery lata później, w 1985 roku, Gordeev Aleksey Vasilevich i wszystko powołany na wyższe stanowisko – Zastępca kierownika działu, który był kolejnym ważnym szarpnięcie „w górę”.

Praca, praca i jeszcze raz pracować

W 1986 roku był nominowany do interesującej pozycji: został zastępcą szefa głównego produkcją i dystrybucją opakowań i materiałów i zaopatrzenia technicznego Państwowej Komisji Rolnictwa RFSRR. Po małym czasie, Alexei V. został zastępcą i dobry przyjaciel dyrektora generalnego Logistyki połączyć „Moskwa”.

Ale nie pozostał Aleksey Gordeev. Jego biografia stwierdza, że po zaledwie dwa lata po tym jak został mianowany przewodniczący VET „Agropromservice” połączyć „Moscow” Aleksiej Vasilievich stała CEO „Agropromservis” (1991).

Od mechaniki do posłów

Cechy osobiste i wyjątkowa staranność, po Akademii Gospodarki Narodowej w 1992 roku został mianowany na stanowisko, którego nie mogli nawet marzyć. Zaproponowano mu stanowisko zastępcy szefa administracji lokalnej dzielnicy Lyubertsy Rejonowego. Od APR (rolna Partii Rosji) to pracowity człowiek biegł prosto do Dumy Państwowej, ale nie po zarejestrowaniu w wyborach nie mógł uczestniczyć. Od 1997 do 2004 roku Aleksiej V. przyjmuje wiele różnych pozycji:

  • Główny kierownik Zakładu Ekonomiki i członka Ministerstwa dość istotna z / X i rosyjski żywności (1997);
  • Wiceminister Rolnictwa i Żywności (1998);
  • Minister z / X i rosyjski żywności (sierpień 1999);
  • Minister z / X w rządzie Michaiła Fradkov (2004).

Druga reszta

Na początku 2003 Gordiejew stał prezes Krajowego Związku Judo, aw 2004 prezydent Federacji Judo. W 2008 ponownie wybrany, ale w 2009 roku odbywa się w związku z okupacją stanowisko gubernatora. Października 2007 okazał się interesujący – Aleksey Vasilevich czele listy kandydatów na deputowanych do Dumy Państwowej piątej kadencji regionu Riazań, ale zrezygnował. W marcu 2009 roku został gubernatorem regionu Woroneżu na wniosek prezydenta Miedwiediewa, zamiast Vladimir Kulakov, którego mandat wygasł w czasie. Gordiejew wyraził chęć łączenia przewodniczący regionu i pracy gubernatora, a 12 marca oficjalnie objął urząd. A wolnych stanowisko Ministra Rolnictwa dzielnicy natychmiast wziął Skrynnik. W 2011 roku Aleksiej V. po raz kolejny na szczycie listy posłów z regionu Woroneżu w wyborach do Dumy Państwowej, ale zastępca mandat, zgodnie z oczekiwaniami, odmówił. Według najnowszych doniesień, on mianowany obecny prezydent Rosji Władimir Putin na tymczasowej siedzibie urzędu gubernatora, a jego kadencja wygasła.

wyróżnieniem

  • W sierpniu 1997 roku, Alexei V. otrzymał medal „za zasługi dla Ojczyzny” drugiego stopnia.
  • Pod koniec marca 1999 roku był zaszczycony Economist Federacji Rosyjskiej.
  • Order Honoru został przyjęty w grudniu 2001 r.
  • W lutym 2005 roku został odznaczony Orderem „Za Zasługi” trzeciego stopnia.
  • We wrześniu 2008 roku otrzymał Order legendarny, który przyznawany jest kilka, – „Za Zasługi” czwartego stopnia.

Gordiejew otrzymał także medale „Za pracę w rolnictwie” i „w pamięci trzechsetlecia Petersburga”. A to tylko niewielka część pełnej listy wszystkich nagród, w rzeczywistości są one znacznie bardziej do insygniów od Prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Gordeev Aleksey Vasilevich: Rodzina

Obecny gubernator jest żoną Gordeevoy Tatyane Aleksandrovne przedsiębiorcy, którego poznał w college'u. Nauczyli się tego samego wydziału, ale w różnych grupach. W małżeństwie, są już 30 lat. W tej chwili, mają dwójkę dzieci – syna i córkę (oba są dorośli i, nawiasem mówiąc, obaj prawnicy). Syn Gordeeva Alekseya Vasilevicha, Nikita, poszedł w ślady ojca i stał się członkiem Riazań regionalnej Dumie, a on jest bardzo ważnym członkiem Komisji Budżetu i podatkowych, a oprócz tego, właściciel i kierownik wielu firm, które są zaangażowane w działalności rolniczej. dochód Gordeeva na rok 2009 jako całość wyniosła ponad czterech milionów rubli.

hobby

Alexei V. kocha Jazda konna (koń ma swój własny), pływanie i jazda na nartach. Obecnie prowadzi bloga. Aleksey Gordeev – wspaniałym człowiekiem i lider naszym kraju. Więcej takich ludzi!