767 Shares 5038 views

Najbardziej wiarygodne przełączniki Shimano

zmieniające prędkość są niezbędnym elementem roweru. Ale istnieje duża liczba różnych ich rodzajów, więc użytkownik początkujący będzie trudno uporządkować wszystkie odmiany. Ale ma już pewne doświadczenie z rowerzysta z pewnością powiedzieć, że najlepsze i najbardziej wiarygodne są przełączniki Shimano.


Przełączniki i transmisja w ogóle

Jeśli masz zamiar użyć rowerze cały czas myśli wykorzystać go do długiej jazdy na rowerze lub na odległość nawet ustawić swój wzrok na imprezy sportowe, będzie tylko wystarczy wiedzieć, jak utrzymać się w siodle i pedałowania. Musisz wiedzieć, urządzenie z roweru, a najważniejszą rzeczą w tym – jest to transmisja. Jest dobrze skoordynowanej pracy wszystkich elementów przekładni pozwala na rower, aby przejść pomyślnie. I każdy element musi być starannie dobrane: Przełączniki Shimano, które są jednymi z najlepszych na świecie, muszą być odpowiednio połączone i interakcji z łańcucha, kasety, hamulców i innych części przesyłowych i tylko wtedy, gdy podróż na rowerze będzie udany.

Opcje niestandardowe

Przełączniki Shimano są podzielone na kilka grup, które są odpowiednie dla określonego typu napędu. Na przykład, najprostszy model – Shimano Tourney, który jest umieszczony wyłącznie na rowerach konsumpcyjnych przeznaczonych do spokojnej i wolnej jazdy. Ale tylna przerzutka Shimano Altus być już zainstalowany na rowerze, które zostaną wykorzystane w bardziej ekstremalnych powłok, na przykład, w piasku lub na polnej drodze. Ale ten rodzaj przełącznika w żadnym wypadku nie można uznać za profesjonalny, ponieważ nie mogą poradzić sobie z dużymi obciążeniami. Większość uśrednione postać jest Shimano Alivio – przełączniki, które stanowią kompromis pomiędzy modeli amatorskich i profesjonalnych. Mogą być stosowane w szkoleniu profesjonalistów, jak iw życiu codziennym. Przełączniki te są najlepiej przystosowane do długodystansowych podróży rowerem, ale nie jest to zalecane, aby umieścić je na rowerach sportowych.

profesjonalnych produktów

Jednakże istnieją również przełącza Shimano Professional. Mogą wytrzymać znacznie większe obciążenia, pozwala jechać na trudnych drogach, a nawet uczestniczyć w velosorevnovaniyah, ale cena mają właściwe. W porównaniu z amatorskich wersji profesjonalnego sprzętu będzie kosztował około dwa razy droższe. Najbardziej powszechne wśród opcji zawodowych są przełącznik i Shimano XT Shimano SLX. Są one najczęściej używane przez profesjonalistów i są wiodącym rozwiązaniem wśród sprzętu sportowego. Istnieje również specjalny, najdroższe i najbardziej zaawansowana próba – Shimano Deore XTR. Taki przełącznik jest tylko do najbardziej zaawansowanych rowerów używanych w dużej konkurencji prędkości, lub w trudnych warunkach drogowych. On jest bardzo proste, bardzo funkcjonalny i pozwala ustawić maksymalną kontrolę rowerzysty na jego pojazdu. Jeśli pojawi się nowoczesny rower extreme, prawie sto procent prawdopodobieństwa można powiedzieć, że zostanie ona zakończona dokładnie jak przełączniki.