384 Shares 7100 views

Co zrobić, gdy mąż zmienia?

Co napędza nasze mężczyźni cudzołóż? Odpowiedź na to pytanie chciałbym wiedzieć każda kobieta. Po tym wszystkim, wraz z pojawieniem się „trzeciego koła” stosunków w rodzinie, co do zasady, jest tylko coraz gorzej. A czasem, co zmienia mąż, prowadzi do rozwodu. Ale smutna sytuacja można zapobiec, aby zrozumieć przyczyny niewierności.


Monotonia.

Rutynowe może przekształcić się w pani człowieka, nawet najbardziej szanowanej rodziny mężczyzny. Jeśli monotonia codziennego życia i pracy człowieka, nadal można, jak niedźwiedź, brak nowych doświadczeń w seksie, jest prawdopodobne, aby przesunąć go do cudzołożył.

Asertywność.

Brak promocji i ciągłe oskarżenia o bezwartościowości z żoną, mężczyzna zmuszony szukać zwycięstwa na boku. On będzie wyglądać i być pewny, aby znaleźć kobietę, która będzie nadal twierdzą, że jest on najbardziej inteligentny, silny i atrakcyjny. Więcej mężczyzn nie.

Śmiertelny wypadek.

Wyobraź sobie: człowiek idzie w podróży służbowej, nie ma obiad w restauracji, jest skazany na tym samym stole z uroczą kobietą. Które nie mają wstręt do spełnienia. Ryzyko, że żona dowiaduje się o tej zmianie jest bliska zeru. Zgadzam się, szansy na chybienie mężczyznę w dwóch przypadkach na sto. Taka zdrada nie jest niebezpieczne, jeśli nie stać się nawykiem.

Zemsta.

Nie daj Boże, mąż podejrzewał żonę o niewierność! Ta zdrada nie jest nie tylko człowiekiem. Niektóre żony celowo, aby ich mężowie zazdrosny, chcąc w ten sposób, aby przyciągnąć uwagę. Takie ryzyko nie zawsze jest uzasadnione. Nauki o niewierność, nawet nieistniejące, małżonek może sobie na wszystko poważnie, po prostu z chęci zemsty.

status społeczny.

W niektórych kręgach komunikacji to jest uważane za normalne, że jej mąż był niewierny żonie. Istnienie kochanki w tym przypadku jest praktycznie obowiązkowe. Taka zdrada rzadko prowadzi do rozpadu rodziny, a w większości przypadków nie są tajemnicą.

Wzajemne wyobcowanie.

Bardzo często, para przez lata tracą zainteresowanie w siebie i żyć razem dla dobra dzieci, z przyzwyczajenia, lub na podstawie innych powodów. A następnie upewnij się, aby znaleźć kobietę, której mąż będzie poświęcić całą swoją uwagę w zamian za życzliwość, zrozumienie i komfort.

Zły wpływ.

Raczej rzadko, ale jest prawdopodobne, że powodem, dla którego mąż zmienia. Przyjaciele, czas dostępny wyłącznie w społeczności kobiet spędzeniu, chwalił swoich zwycięstw i wyśmiewania wierność małżeńską, może przyczynić się do zmiany.

Razluchnitsa.

Być może mąż i nie marzę o zmianę jego żonę, ale nagle pojawiła się kobieta, która ma swoje długoterminowe plany dla niego. Zdecydowany wygrać człowieka, nawet mężatką jest w stanie dużo. I złamać wolę przykładowego małżonka przynajmniej raz, zaczyna manipulować nimi za pomocą szantażu, ciąża, samobójczych i innych metod.

Co zrobić, gdy mąż zmienia?

Mając do czynienia z powodów zmieniają mężów, możemy starać się chronić rodzinę przed zniszczeniem. Ale jeśli sytuacja nie można zapobiec, co zrobić, gdy mąż zmienia? Istnieją tylko trzy możliwe scenariusze.

Opcja pierwsza: przebaczyć. Jest to trudne, ale możliwe. To wszystko zależy od woli każdego z małżonków, aby utrzymać rodzinę. Ktoś – uważa, że rozwiązaniem nie do przyjęcia, ale zrujnować rodzinę powodu przelotnych pasji męża nadal nie warto. Z drugiej strony, możliwe jest, aby wydobyć dodatkowe korzyści. Winni ludzie są bardziej obfite i opiekuńczy.

Opcja druga: zignorować. Aby dowiedzieć się o niewierności męża i udawać, że wszystko jest w porządku, naprawdę trzeba nerwy ze stali. Lub obojętność wobec męża. Niektórzy podejmują ten krok popycha strach przed utratą męża. Rzeczywiście, w rodzinie o słabej kolejnego skandalu może spowodować rozwód. A kto – uważa zdrada normalne, odnosząc się do kochających ludzi.

Trzecia opcja: rozwód. Środkiem ostatecznym, ale jeśli mąż nie zamierza porzucić swoją kochankę i długie relacje rodzinne czasu przestał być gładka, jest to najlepsza opcja. Często rozwód z powodu niewierności występuje w rodzinach, w których od dawna myślał o, ale baliście się powiedzieć to głośno. Ponadto, jeśli niewierność mężczyzn jest stałe, może lepiej się rozwieść, niż czekać, aż kolejna pasja doprowadzi go z rodziną.