367 Shares 4737 views

Jak stać się „Shararame” moderator przez 5 minut, bez programowania

gry komputerowe otrzymaliśmy wielki rozwój w ostatnich latach, i to w dużej mierze jest wyrażane w obfitości różnych branż. Były gry komputerowe dla całej rodziny, zarówno dla chłopców i dziewczynek, a dla najmłodszych. Co najbardziej zaskakuje to fakt, że dzieci nie są nawet gry multiplayer, które pozwalają się bawić w tym samym czasie, nauczyć się czegoś nowego, i komunikować się z rówieśnikami z innych miast. W ogóle, to daje solidną przewagę, ale warto zauważyć, że wiele z nich jest chętny do moderatorów, gdyż jest niezwykle prestiżowy tytuł. Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę osobno, jak być w „Shararame” moderatora, a także, co to za sobą pociąga.


Jak zostać moderatorem?

Wiele dzieci, które grają w projekcie wielu użytkowników, zastanawiając się, jak stać się „Shararame” moderator. Dla niektórych może się wydawać, że jest to bardzo prosty proces, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Fakt, że trzeba stale być aktywny, aby uczestniczyć w grze życia, do komunikowania się z innymi młodymi graczami, pomagając im, aby dowiedzieć się czegoś nowego na temat gry i tak dalej. Wtedy zauważyłem żadnego administratora lub moderatorów, albo jeden z istniejących moderatorów, a może się odnaleźć, zapoznaj się z prośbą, aby podnieść. A jeśli zarządzanie, należy rozważyć aplikację, może zadecydować, że przyjdziesz na stanowisko, o którym mowa, to dość szybko i zostaną zatwierdzone. Najczęściej trzeba przejść przez okres próbny , aby udowodnić, że jesteś godny tego stanowiska i są gotowi ponieść wielką odpowiedzialność. Jeśli nie, możesz zostać wolontariuszem, który pomaga początkującym, ale nie noszą żadnej rangi. Jest to najlepszy sposób, aby zdobyć zaufanie i dowiedzieć się, jak stać się „Shararame” moderator.

inne sposoby

Oczywiście, nie każdy jest wygodne z długim czasem czuwania i takich trudnych warunkach, więc zaczynają szukać innych sposobów, jak zostać moderatorem. „Sharar” – gra, w której niewiele uwagi poświęca się ochronie technicznej. Fakt, że gra jest przeznaczona dla małych dzieci, które są mało prawdopodobne, aby spróbować włamać się do gry, aby uzyskać pewne korzyści. Znacznie więcej uwagi poświęca się bezpośrednio kontrolować rozgrywkę, dzięki czemu można z niej skorzystać. Za pomocą specjalnego oprogramowania, można stać się pełnoprawnym moderatorem dosłownie pięć minut. Istnieje jednak mała cecha.

Fakt, że przywódcy społeczności projektu jest dość zwarta, więc jest prawdopodobne, aby bardzo szybko obliczyć zobaczył obcego w swoim zespole. A potem można nawet zbanowany za jego nieuczciwy próbując zrozumieć jak zostać moderatorem. „Sharar” – gra, w której administracja uważnie monitoruje, co bardzo szybko się dzieje w świecie gry i reagują, a sędzia słusznie.

Kim są Moderatorzy?

Teraz masz pomysł, w jaki sposób stać się „Shararame” moderator. Jednak to nie jest wszystko, co trzeba wiedzieć. A jeśli prosisz takie pytania, to jest prawdopodobne, że będzie jeszcze za wcześnie, aby stać się moderatorem. Mamy już opisane idealną rolę tych graczy – ochotnik. Ale jeśli jesteś gotowy, trzeba zrozumieć, że „Shararame” przedstawić własną hierarchię władzy. Na szczycie wszystkich niezbędnych administratora, który ma pełną kontrolę nad wszystkimi zasobami. Jest podporządkowana głównego moderatora, który prowadzi wszystkich innych graczy, wzrosła do moderatorów. Ty, oczywiście, dołącz do najniższej klasy, ale należy zrozumieć, że z czasem wszystko może się zmienić. Moderator „Shararama” przychodzą i odchodzą, a jeśli jesteś wierny ich przyczyny i pokaże dobry wynik, a następnie szybko osiągnąć awans.

moderatorzy odpowiedzialność

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zostać moderatorem w „Shararame”, to powinno się poznać, co trzeba zrobić w tej roli. Przede wszystkim trzeba utrzymać porządek w świecie gry i pomagać graczy gdy będą go potrzebować. Musisz być w stanie komunikować się z ludźmi, wyjaśnić im nawet najbardziej prostych i prymitywnych rzeczy, i tak dalej. Również jesteś stróżem porządku, to znaczy, trzeba będzie nie tylko zachęcać, ale także do karania naruszeń, więc być przygotowany na to, że nie będzie niezadowolony, musisz bronić swojego punktu widzenia i zawsze zachować sprawiedliwość. I, oczywiście, trzeba będzie śledzić i dla części technicznej gry. Jeżeli niektórzy gracze mają problem natury technicznej, sama gra buggy, czy coś poszło nie tak i brakuje tekstur czy coś takiego, trzeba zawsze mieć się na baczności. Naturalnie, nie rozwiąże problemu, ale jak szybko to zgłosić do administratorów zależy od tego, jak szybko zostanie on naprawiony. Jak widać, nie wystarczy wiedzieć, jak stać się moderatora w „Shararame” przez 5 minut, bez programowania. To nie jest tylko tytuł, to ogromna odpowiedzialność, która nie obsługuje wszystkich.

Moderator nie rozwiąże wszystkich

Często moderatorzy gracze mylić z wszystkich innych rodzajów administracji, co sprawia, że praca bardzo trudna. Moderatorzy oskarżone o niskiej jakości treści, że nie piszę do błędów technicznych, które również zdecydować, że nie, i, oczywiście, niesprawiedliwe Banach. Dla wszystkich tego moderatora nie jest odpowiedzialny, więc nie ma sensu obwiniać go za nic, więc jest mało prawdopodobne, można osiągnąć coś wartościowego, ale zepsuć nastrój jako moderatora i siebie, a także wielu innych w grze.

Korzyści płynące z Raportu

Wszystko to jest po Zgłoś jako bardzo skomplikowane i jest to przypadek. Jednakże, istnieje jego i korzyści, takie jak słowa „Moderator” w profilu unikalnej sharofon, pomalowane na czarno i ma dodatkowe funkcje i wiele więcej. Na przykład, administrator i moderatorzy mogą zdecydować, aby nagradzać szczególnie gorliwi i oddani moderatorów wyjątkowa odzież unikalnych kolorów.