703 Shares 6106 views

Schrag mówił: oryginalne akcesorium do każdego stroju

Profesjonalnie związany produkt daje dane: gładka, niepozorne szwy dokładnie vymerennaya armholes linii, szyi obróbce. Ich umiejętności wydajności nie przychodzą od razu – chcesz połączyć więcej niż tuzin rzeczy. Dlatego zaleca się, aby zacząć uczyć się sztuki tworzenia przedmiotów z prostym szafa na dostosowanie produktów, które nie wymagają skomplikowanych pętli obliczeniowych. szprychy SCHRAG zmieścić na kilka dni, to musi wybrać tylko obraz i kupować przędzę.

powołanie

Przed wyruszeniem na robótki, trzeba zrozumieć, co ten ciuch. Schrage zwany mały pelerynę, zasadniczo składające się tylko z rękawami. Użyj go na wierzchu otwartych sukienki lub wierzchołków.

Cape-zhaketik zakłada trzy funkcje:

  • ozdobić strój. Akcesorium często wykorzystywane do wieczór i sukniach ślubnych. SCHRAG delikatne szprychy podkreślić powagę toalety, zrobić pełny obraz;
  • chronić przed zimnem. Oczywiście, nie można porównać prosty płaszcz i zimowy sweter. Ale w chłodnym letni wieczór SCHRAG nanoszone na ramionach, jest całkiem do rzeczy;
  • dywersyfikacji szafę. Produkt wykonany jest szybko, nie wymaga specjalnych umiejętności, więc łącząc kilka zhaketikov i na przemian ze sobą, można stworzyć zupełnie różne obrazy z podstawowych rzeczy.

Shraga W przeciwieństwie do innych rodzajów peleryny, kurtki, swetry i bolerka – dzianiny jedno płótno.

szkolenie

Aby wykonać szprychy SCHRAG potrzebne:

  • Nitki (letnich peleryny Odpowiednia przędza cienkie X / bawełna, ciepłe wykonania są dziane z wełny lub mieszaniny wełny);
  • pod grubości przędzy szprychy i rozcieńczalnik (mniej niż pół rozmiaru) do kołnierzy.

Zanim przejdziemy do wyboru wzoru, konieczne jest rozważenie właściwości wyrobów dziewiarskich. Gotowy Cape jest prostokąt, którego długie boki są zszyte na brzegach, przy czym środek ma swobodę – tak uformowane rękawów.

Schrag mówił związać tkaniny, konieczne jest określenie wielkości. Przez pomiar szerokości z tyłu i dodając długość rękawów, uzyskuje wysokość internecie. Druga rozdzielczość jest utworzony z ramion owinięcia na górze. Do tej liczby dodać kilka centymetrów do swobodnego dopasowania. Na wniosek walnego dzianiny przylądka – w tym przypadku, drugi wzrost wielkości wartości dwa lub trzy razy.

Wybierz zdjęcie

Wzór dla produktu można użyć dowolnego, wszystko zależy od preferencji wykwalifikowanych pracowników. Schrag szprychy vyvyazanny ażurowy wzór – jest to opcja na letni dzień. O większej gęstości, takich jak wzory, plecionki – alternatywa dla chłodnego jesienią.

Przodu lub Błędne gładka powierzchnia nadaje się również do płaszcze. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na jakość przędzy. Włókna muszą być gładkie i jednorodne pod względem grubości. Jeśli nie ma zaufania do współczynnika jakości materiału, będzie ukryć niedociągnięcia przędzy kolorów. Na przykład, na łańcuchach przekroju barwienia mniej widocznych defektów i nierówności.

Na podstawie wymiarów produktu do wybranego wzoru i przędzy, konieczne jest, aby policzyć liczbę pętli. Odbywa się to w sposób standardowy przez próbkę dziewiarskiej.

Zasada drutach

Po odpowiednim preparaty są CAN Schrag druty. Opis produktu (niezależnie od modelu) składa się z czterech prostych krokach.

  1. mankiet dziewiarskich (opcjonalnie). Mankiet jest zwykle wykonywane Pattern „gumę”: wysokosprawna provyazyvaetsya około 2-5 cm, ilość obwodową pętli jest zdeterminowany strony klapy ..
  2. Wzrost do pętli podstawy tkaniny i wytwarzania. Ten etap jest najdłuższy. Stopniowo Pamiętam rysunek, więc ostatnie rzędy kontaktu „na komputerze”.
  3. Pętle spadku i wykonanie drugiego stożka symetrycznie pierwszej klapki.
  4. Wiązanie krawędzie tkaniny na długim boku, z mankietami.

Schrag cape gotowy! Można rozpocząć drutach następną rzeczą do szafy.