649 Shares 9805 views

W którym banku najbardziej dochodowych karty kredytowej?

2012 wykazały, że klienci banków są coraz bardziej skłonni, aby uzyskać najbardziej cenowo produkt. Są to karty kredytowe. Jeśli klient nagle potrzebują pewnej kwoty pieniędzy, nie musiałby iść do instytucji finansowej, aby spędzać cenny czas oczekiwania. On może po prostu chodzić do bankomatu i dostać pieniądze. Jakie są najbardziej zyskowne kart kredytowych w 2012 roku? Czy są one najbardziej łatwy w użyciu? Które oferują najkorzystniejsze karty kredytowej? Ten artykuł opisuje propozycję najbardziej popularnych banków.


Korzystne karty kredytowe. Są one rentowne klienci?

Ze względu na wysoki poziom konkurencji, wiele instytucji finansowych są zmuszone oferować klientom bardziej lojalni wobec warunków udzielania kredytów. Stawiasz na karcie kredytowej. Mogą one służyć nie tylko jako źródło funduszy. Karta kredytowa, można bezpiecznie płacić za towary lub usługi w sklepach, z odpowiedniego terminala.

Oferujemy Savings Bank

Instytucja ta zapewnia karty kredytowe, stopy procentowej , która wynosi około 24% rocznie. Maksymalna kwota, jaką może być dostarczone przez klienta – dwieście tysięcy. Miłą cechą jest obecność „wolnym czasie”. Jest to liczba dni, podczas których stosowanie środków na nieoprocentowane. Był 50 dni (kalendarz). Wykonać zakończenie kartą kredytową na kilka sposobów. Pierwszy – transfer pieniędzy z konta debetowej. Można to zrobić przez terminal, banku internetowego lub nawet telefon komórkowy. Druga opcja – wprowadzenie gotówki w terminalu lub ATM jest przeznaczony do celów danych. Trzeci sposób – jest transfer pieniędzy z konta w innej instytucji bankowej.

Oferta Banku Moskwy

Aby odpowiedzieć na pytanie, gdzie, aby zapewnić najbardziej dochodowych karty kredytowej, należy rozważyć inną instytucję finansową. Bank of Moscow oferuje te same opcje dla kart kredytowych, ale z jedną różnicą. Polega ona na udzieleniu pożyczki w różnych walutach (rublach, dolarach lub euro). Ten produkt bankowy ma wyższy współczynnik procentową, która wynosi 26%. Jednak maksymalna kwota – trzysta pięćdziesiąt tysięcy. „Zainteresowanie wolne korytarz” jest również w ciągu pięćdziesięciu dni. Możliwość spłaty zadłużenia są podobne.

Oferujemy VTB24

Instytucja ta oferuje ten produkt bankowy jako „mój warunkach» Master Card. Okres karencji w tym przypadku jest podobna do dwóch poprzednich wersji, stopa procentowa wynosi 25%. Oprócz powyższych metod w celu uzupełnienia bilansu jest inna: możliwość refundacji poprzez dedykowaną sieć kontaktu. Aby ocenić, gdzie najkorzystniejsze oferty kredytowej karty, ważne jest, aby pamiętać, że VTB24 zwraca 5% zakupów dokonanych za pomocą danego produktu, w tym za pośrednictwem Internetu.

Propozycja Alfa Bank

Oferta charakteryzuje się ograniczoną ilość (do 90000 rb). Jednakże wielkość rocznej stopie wynosi od 19-29%. Karta kredytowa może być wydana zarówno rubla i dolara. Właściciele produkt dostępny do akcji, jak również wszelkiego rodzaju programy partnerskie.

Warto zauważyć, że w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, gdzie, aby zapewnić najbardziej opłacalne karty kredytowe, ważne jest, aby wziąć pod uwagę różne możliwości. Na przykład, niektóre agencje skupiają się na konkretnych klientów. Na przykład ci, którzy spędzają dużo czasu w locie.