543 Shares 8208 views

Łóżeczko na kółkach „Gandylyan Monica”: opinie, cena

Łóżeczko „Gandylyan Monica” jest dość popularny wśród młodych rodzin. Sam model jest wykonany w Rosji. Jest to dość niezawodne i bezpieczne dla dziecka. Ale co innego jest bardziej popularny? Jest to kryterium „cena-jakość” lub powinny znaleźć lepsze rozwiązanie? Nadszedł czas, aby porozmawiać o wszystko w porządku.

„Gandylyan Monica”: cena, która może trafić na portfel

Teraz cena tych produktów zaczyna się od 14 tysięcy rubli, a kończy się na około 20 tys. Powiedzieć, że łóżko „Gandylyan Monica” budżet, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Rzeczywiście, dodatkowo konieczne jest, aby zakupić pościel, materac i poduszkę, a to kosztuje dużo pieniędzy. Oczywiście, można spróbować go kupić z rąk, ale cena może być zmniejszona w takim przypadku, maksymalnie dwóch, a nawet tysiąc.

W skrócie, taki zakup jest dość poważnym ciosem dla jej torbę młodej rodziny. Ponownie pojawia się pytanie: „Czy cena jakość łóżeczku?”. Ale o tym później, ale teraz powinno być lepsze zapoznanie się z charakterystyką łóżeczku, aby dowiedzieć się, że w ogóle jest to produkt wydany przez producenta „Gandylyan”.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Po rozmowie na temat ceny i zamiar zapoznać się już z szopki, pierwszą rzeczą do powiedzenia na temat bezpieczeństwa. „Gandylyan Monica” ma podkładki silikonowe, które odgrywają ważną rolę. Po pierwsze, jeśli dziecko przypadkowo spaść podszewka złagodzić cios. A po drugie, podszewka chroni drewno przed zębów dziecka.

Poniższy współczynnik bezpieczeństwa – wysoka ścianka boczna, która ma łóżeczko „Gandylyan”. Dzięki nim dziecko nie będzie w stanie się wydostać. Ponadto, stojaki ścian bocznych umieszczone są obok siebie, co wyklucza możliwość, że dziecko prolezet nimi.

Inną kwestią jest również przyjemny pod względem bezpieczeństwa – jest brak ostrych krawędzi na łóżku. Wszystkie narożniki są zaokrąglone, co daje jeszcze większą ochronę przed uszkodzeniem w przypadku dziecko przypadkowo uderzył w kadłub.

Łóżeczko „Gandylyan”: rozmiar

Łóżeczko jest niewielkich rozmiarów, co pozwala na umieszczenie go nawet w małym pomieszczeniu. Mówiąc bardziej szczegółowo, możemy powiedzieć, co następuje:

  1. Szerokość szopka „Monica Gandylyan” równa 67 cm, a szerokość na nabrzeżu 60 centymetrów.
  2. Długość łóżeczka jest miernik 29 cm, o długości koja jeden miernik 20 cm.
  3. "Gandylyan Monica" ma wysokość 101 cm.

To może być rozumiane od rozmiarów szopka, że dziecko będzie w nim czują się bardzo dobrze. Umieścić więcej niż wystarczająco, nie tylko dla dziecka, ale również dla jego ulubionych zabawek. Łóżeczko, sama nie zajmie dużo miejsca w pomieszczeniu.

Cechy konstrukcyjne

Jak już wspomniano powyżej, łóżko ma duże boki i kołpaki krzemu. O ścianę boczną jeszcze trzeba powiedzieć, że w razie potrzeby można je łatwo obniżona, a następnie podniesiony.

Na dole znajduje się przestronny łóżeczku szufladę, w której można umieścić koc z poduszką i wolnym pościeli. W kasecie przegrodę, która dzieli go na dwie części. Co jest bardziej miłe dla konstrukcji skrzynki, oprócz jego wielkości, to jest brak hałasu podczas otwierania i zamykania.

Kolejny plus – to ciężar, który Bed „Gandylyan Monica”. Wahadło zamontowane na nim, może być ustalona poprzez kołyskę stałe. Ta szopka na kółkach. Są one dość silne i trwać bardzo długo. Dzięki nim przesunąć łóżko do innego miejsca w piwnicy. Koła są obracane o 360 stopni, to jest ich drugim plusem.

materiał szopki

Materiał, z którego wykonane łoże naturalne. Korpus wykonany jest z drewna bukowego. Samo drzewo jest bardzo wytrzymały i trwały. W związku z tym łóżku będzie trwać dłużej niż jedno pokolenie.

Jeśli chodzi o okna, tutaj producenci postanowili ograniczyć CPD. A koła wykonane są z plastiku, więc trzeba delikatnie toczyć łóżko z miejsca na miejsce, w przeciwnym wypadku koło może pęknąć.

Paleta kolorów szopki

„Gandylyan Monica” ma dużą paletę kolorów. Razem łóżko ma sześć kolorów, a mianowicie:

  1. Cherry.
  2. Naturalny kolor drewna.
  3. Mahoń.
  4. Biały kolor.
  5. Ivory.
  6. Orzech.

Co jest najbardziej interesujące, głównie kolor cenie łóżeczku nie ma wpływu, ale patrząc na niektórych witrynach sklepów, można zauważyć, że cena tego modelu z kolorem „kość słoniowa” do dwóch lub trzech sto rubli droższe niż inne. Co jest powodem, że nie jest jasne, ale fakt pozostaje faktem. Trzeba tylko pamiętać, że istnieją sklepy że kolor nie wpływa na cenę absolutnie. Zamówienie spersonalizowany kolor, niestety, jest to niemożliwe. Ale dzięki tej palety, jest mało prawdopodobne, że każdy klient z wyborem problemów łóżko barwiących. Powyżej farby stosowane do polerowania. Jest absolutnie antyalergiczne. Powłoka ta daje nie tylko połysk, a także zapobiega powstawaniu rys na powierzchni różnych łóżeczka.

możliwości techniczne

łóżeczko producenci starali się zrobić to tak wygodne i uniwersalne. Ona ma koła za pomocą którego może być przeniesiony, a tam jest możliwość obniżenia stojaki boczne, a ich wysokość jest regulowana w dwóch pozycjach z wygodnym zamkiem. Ale jest jeszcze jedna szansa, że trzeba wiedzieć – regulowane pozycje łóżkowe. Jest to naprawdę konieczne. I wymaga szczególnej uwagi.

Dzięki tej funkcji, gdy dziecko jest jeszcze bardzo małe, łóżko może być podniesiona do góry. Ze względu na to, okruchy będzie łatwiej wyjąć z łóżeczka. Warto jednak pamiętać, że takie stanowisko nadaje się tylko tak długo, jak dziecko zaczyna wstawać na nogi jak W tym przypadku, będzie mógł wspiąć się na ogrodzenie.

Druga pozycja szopki – łóżko jest opuszczona. Sytuacja ta jest właśnie dla dziecka jest już starszym wieku.

opinie klientów

Łóżeczko dziecięce w Rosji, która jest jednym z czynników popularności produktu „Gandylyan Monica”. Opinie różnorodne, począwszy od pozytywnego i negatywnego zakończenia. A warto zauważyć, że negatywne, niestety, więcej.

Na podstawie pozytywnych opinii, są one związane przede wszystkim z pojawieniem się szopka. Piękny lakier, przyjemne w dotyku powierzchnię. Łóżeczka bezpieczeństwa nie są pozostawione bez dodatniego sprzężenia zwrotnego. Tutaj w ogóle, a wszystkie pozytywne aspekty, które były w stanie zobaczyć nabywców łóżeczka.

A teraz nadszedł czas, aby przeglądu negatywne. Nie będzie więcej. Aby uniknąć nieporozumień, wszystko w porządku.

Prawie wszyscy nabywcy narzekają na szuflady w dolnej części złoża. Główną wadą jest to, że, gdy okno znajduje się w położeniu górnym, szuflady całkowicie otwarty od góry. Z tego powodu pościel jest dość zakurzone. Jak znaleźć ludzi, którzy mogliby wymyślić kilka pokrywy górnej szufladzie. Ponadto, proces montażu okazało się, że otwory prowadzące są często nieprawidłowo oznaczone.

Kolejnym punktem jest proces montażu łóżeczko. Większość ludzi skarżą uninformative instrukcji dołączonej do samego łóżka. Z tego powodu, trudno zrozumieć, co dotyczy tego czy innego szczegółu i śruby mają być stosowane do jego połączenia. Ponadto, istnieją przypadki, gdy farba po prostu odleciał podczas wkręcania śrub.

Ujemne strony użytkownika przypisane mechanizm opuszczania ścianki bocznej. Mechanizm ten jest często zapchane.

Jak widać, nie bez wad. Co więcej, te wady nie są w żaden ciekawostki lub rzeczy, które można zamknąć oczy i po prostu nie zwracał uwagi na nich, w tych miejscach, w których błędy są po prostu nie do przyjęcia. I tu warto zastanowić się, czy i kryterium odpowiada łóżku ceny do jakości? Czy jest to warte spadek cen? Mimo wszystko, jeśli mówimy szczerze, jakość jest daleka od ideału. Tak, łóżko piękne, wygodne i uniwersalne, ale modyfikując go jest nadal konieczne.

Kup ten łóżeczko dla dziecka, czy nie, rodzice zdecydowali się na siebie. Najważniejszą rzeczą jest, aby nie mylić ich wyboru, w przyszłości, nie żałować pieniędzy i czasu spędzonego.