321 Shares 6230 views

Poduszka poduszka pod szyję. Poduszka-poduszka do spania z rękami

Znajdź absolutnie zdrowe osoby te dni jest trudne. Jeden regularny ból pleców, a drugi – szef, jedna trzecia cierpi na bezsenność, a czwarty wzrok pogarsza. Oczywiście, te objawy mogą wskazywać na wiele chorób, ale często, aby pozbyć się z nich jest na tyle, aby uzyskać prawo pościel. Jednym z najbardziej wygodnych akcesoriów do snu – Walec-pad. Jak wybrać przynależność i może to zrobić swoje ręce?


Dlaczego poduszka-roll lepiej niż klasyczny?

Reszta jakość podczas snu w nocy jest bardzo ważne dla ludzkiego organizmu. Nadszedł czas, aby odpocząć wszystkie narządy i układy naszego organizmu. Jak często jesteś w stanie się obudzić rano całkowicie odnowiony i odświeżony? Jeśli jest to bardzo rzadko, warto pomyśleć o zakupie łóżka ortopedyczne. Jednym z rozwiązań artystycznych dla komfortowego snu – poduszkę z poduszką. Urządzenie to posiada cylindryczny kształt z wystarczająco elastycznego lub sztywnego wypełniacza. poduszka klasyczny polega na położenie całej głowie spanie na ich powierzchni. Rolka jest umieszczony pod szyją, leżącego człowieka i pozwala na kręgosłup do podjęcia prawidłowej pozycji. Dla większej wygody, dwa takie poduszki mogą być wykorzystane przez umieszczenie jednego z nich pod lędźwie.

Historia roller-klocki i zastosować dzisiaj

Uważa się, że oryginalne akcesoria cylindrowe dla snu zostały wynalezione w starożytnych Chinach i Japonii. Popularna wersja ich tworzenia, zgodnie z którym produkty te pierwotnie były Kobieta ubiera na krajowej mody i nosi piękne fryzury z polaru i mnóstwo biżuterii więcej niż jeden dzień śpi. Zgodnie z tym, roller-pad pozwala nie zepsuć stylizacji podczas snu. Ponadto, prawo wsparcie pomaga zachować zdrową i piękną szyję, nawet przy regularnym silnego stresu jako masę przez objętość fryzury. Dziś, bułki są wykorzystywane nie tylko do spania, ale także w dekoracji. Bardzo popularne są poduszki do dekoracji sofy i fotele w salonie i innych pomieszczeniach.

Jak uszyć własne ręce: prosty obwód

Aby taka poduszka nie jest trudne, na własną rękę, nawet bez posiadania żadnych specjalnych umiejętności. Wszystko, czego potrzebujesz – prostokąta dość duże i dwie tkaniny dekoracyjne ornamenty. To może być pędzla lub dużych kulek. Dla ułatwienia stosowania powinny oddzielną pokrywę dolną dla produktów wypełniających i zagranicznych dekoracyjne poduszki, zapewniając jej z klamrami. Łatwa produkcja programu akcesoriów obejmuje zszywanie dłuższego boku prostokąta pozostawiając uprawnień na każdym boku. Uwaga: klamra, ponieważ jest to bardziej wygodne, aby suwak lub przycisku w dół wzdłuż długości produktu. Po sprostać zadaniu, można przystąpić do montażu części bocznych. Traktować brzeg tkaniny i delikatnie końców w kierunku do środka. To powinno okazać się schludny montaż. To wszystko, trzeba będzie poduszek poduszki. Z ich rąk, można zrobić przydatnych akcesoriów dla snu i oryginalnych elementów. Pozostaje umieszczona w dolnej części obudowy wybrany wypełniacz i zużycie jej szczycie. Na stronach można szyć poszewki ozdobne frędzle lub inne ozdoby.

Poduszka-poduszka własnymi rękami: szyć opcji ze ścianami bocznymi

Bardziej złożony wzór cylindrycznego wyposażenie snu polega na przecięciu dwóch dodatkowych elementów. Rozciąć dużą prostokąt dwa odpowiednie wielkości koła. Będzie to część strony. Sieciowania poduszkę na poprzedniej instrukcji. Najpierw łączenia długich boków prostokąta ze sobą, a następnie szyć koła w otwory na boki. Takie rolki-poduszki może być wykonana z tkaniny, powtarzając inne tekstylia w pokoju, zasłon lub narzutka. Pierwotna wersja wnętrza – szyć długą część wzmocnienie kilku pojedynczych pasków z różnych tkanek. Ponadto, można dodatkowo ozdobić taśmę produktu lub jakieś jasne elementy.

Jak wybrać poduszkę poduszki w sklepie?

Wybór akcesoriów do snu powinny być prowadzone indywidualnie, biorąc pod uwagę charakterystykę swojej konstrukcji nadwozia. Można wstępnie zmierzyć odległość od dolnej szczęki na ramieniu lub szukać poduszkę montując w sklepie. Drugi przykład wykonania jest uważany za najbardziej niezawodne, ponieważ oprócz wielkości produktu są bardzo ważnymi cechami jego wypełniacza. Spróbuj położyć się na kilka różnych poduszek i wybrać ten, który wydaje się najbardziej komfortowo. Podobnie, należy wybrać i akcesoria do tyłu. Bądź przygotowany na to, że rolka-pad po pierwszym użyciu nie wydaje dogodnym tradycyjne pióro. Ale z czasem, kręgosłup zajmie właściwą pozycję.

Wypełniacze i okładki

Bardzo popularne poduszki, poduszki z łuski gryki wypełnione. Jest to tani i całkowicie naturalny napełniacz. Innym ekovariant akcesoriów pościelowych – trawa. Te poduszki są nie tylko miłe w dotyku i stworzyć efekt mikro-masażu, ale również wypełnić powietrzem z przyjemny zapach, ma korzystny wpływ na sen ciała. Popularne i syntetyczne napełniacze, zwłaszcza z pianki poliuretanowej, oraz lateks. Jeżeli poduszka-poduszka pod szyję będą wykorzystywane głównie w sypialni, trzeba praktyczną poszewkę wykonaną z naturalnych tkanin, miękkie w dotyku. Akcesoriów dekoracyjnych Pokrowce mogą być wykonane z dowolnego materiału, ale pożądane jest, że są one również łatwe do startu, jeśli to konieczne.

Uwaga: jeśli masz poważne choroby układu mięśniowo-szkieletowego, warto poprosić o pomoc w wyborze poduszek lekarza. Właściwy wybór akcesoriów snu jest w stanie zapewnić znaczący efekt terapeutyczny w wielu patologii i przyspieszyć poprawę stanu pacjenta. Dobrym przykładem wyrobów medycznych – ortopedyczne poduszki, poduszki, że jest w stanie dostosować się do indywidualnych parametrów właściciela ciała i zapewnić wysokiej jakości wsparcie jego kręgosłup. Użyj tego akcesorium jest to możliwe i bez wskazań medycznych.