456 Shares 9537 views

Jak gotować mięso na patelni

Wydawałoby się, z różnych potraw, które oferują nam kucharzy, nie ma nic łatwiejszego niż konwencjonalne smażenia warzyw lub mięsa. Jak gotować mięso na patelni, zna każdą gospodynię. I rzeczywiście pan nie zawiedzie, ponieważ nowoczesny przemysł może zdziałać cuda: patelnie posiadają powłokę nonstick, doskonale myje, nagrzewa się szybko … Plusy można wyliczyć wiele.

Niemniej jednak, jeśli jesteś pewien, że wiesz, jak gotować mięso na patelni lub, bardziej precyzyjnie, jak prawidłowo gotować, nie spiesz się, aby uruchomić główne działania. Istnieje małe sekrety gotowania, który na całej swej prostocie pomogą sprawić, że mięso smaczne, soczyste, apetyczny. Chcesz więcej na ten temat?

Tak więc, podczas gotowania odległość pomiędzy kawałkami powinna wynosić co najmniej 5,5 mm. Jeśli plastry są w kontakcie ze sobą, to te miejsca, złoty brąz, niestety, nie będzie działać. Ponadto, nie będzie tak ostry.

Jeżeli nie jesteś pewien, jak gotować mięso na patelni w taki sposób, aby wykluczyć jego sztywność – nie skąpić na jakości. Weźmy tylko najlepsze cięcie, ponieważ, na przykład, mięso z żyłkami mogą „doprowadzić do głowy” tylko doświadczonym strony, więc lepiej, aby wysłać do farszu, ale nie należy używać do smażenia całość.
Przed rozpoczęciem smażenia bezpośrednio, to musi być przetwarzane, tj pomarinovat. Ta pozycja jest opcjonalna, ale bardzo pożądane. Przez około 5-10 godzin (jak można i dla kobiet) przed gotowaniem zanurzyć kawałek mięsa w marynacie. Ta marynata mogą być przygotowane przez ciebie, składający się z majonezem lub ketchupem (można wszystko razem), przyprawy, albo po prostu wolno pocierać kawałek czosnku i wlać na szczycie oleju, roślinnego lub oliwy.

Niektórzy ludzie robią to nawet łatwiej – mięso marynowane w jogurcie i wody mineralnej. I jogurt, woda mineralna i zmiękcza ją i szczególnie delikatna, więc być przygotowany, że smakowały antenę, blisko męki ciebie z pytaniami o jak gotować mięso na patelni, albo jak stałeś się tak wielkim mięso guru. Nie wszystkie strony kulinarnej pisać o marynaty jako jogurtu lub wody, ale to, co nazywa się „praca”. Spróbuj, przekonaj się sam.

A teraz przejść bezpośrednio do receptur. Przepisy mięso na patelni lub, bardziej precyzyjnie, ich liczebność może być mylące – tak różne wariacje, że czasami, że zastanawiam się, od czego zacząć i którą opcję wybrać? Nie ma mięsa z suszonych śliwek, warzyw, a nawet grasicy z miodem, który jest tak popularny w kuchni azjatyckiej i Stanach Zjednoczonych.

Sam może wymyślać własnych receptur, miejsce na kulinarnej wyobraźni jest naprawdę ogromna.

Niektórzy uważają, że „mięso nie toleruje ręce kobiet”, ale jest to tylko pretekst, a kobiety mają coś zaskoczyć bliskich.
Więc, weź pół kilograma mięsa (dowolnego, ale pożądane jest, schab). Dodatkowo, będziemy potrzebować jednej filiżanki mąki, masła – 2-3 łyżki Solovykh, cebula, pół szklanki kwaśnej śmietany i łyżkę sosu mięsnego.

Najpierw trzeba smażyć mięso aż do zrobienia, a teraz najważniejsze – smażone. Smażyć cebulę na złoty kolor, a następnie posypać mąką i śmietaną, a także tłuszczu i soku, co pozostało ze smażenia mięsa. Wlać sos smażone, wymieszać i polać obficie do filetów. Top można posypać przyprawami do smaku świeżo posiekanych ziół.

Inne dania główne z mięsa na patelni – takie jak grillem. Tak, tak, nie ma to zrobić na szpikulec w lesie, można uzyskać patelnia w kuchni. Mięso, takie jak wieprzowina, marynaty, a ze wszystkich stron, aby pławić się w skrobi. Następnie smażyć na patelni i pozostawić tak więcej niż kilka minut, około 5-10. Podawać przy stole z duszonych warzyw i sałatek.

Mięso i warzywa są zawsze doskonałym para, a ostatni pomagają organizmowi trawić mięso. Bon appetit!