767 Shares 3150 views

„Delikatnie Born” – Top hodowla Rosyjski

Kto jest najlepszym przyjacielem Malwina? Pinokio? Piero? Wcale nie. Jej przyjaciel był w bajce Artemon, ogromny przystojny pudel. Według badań, psy tej rasy – najbardziej inteligentne od swoich towarzyszy. Najprawdopodobniej jako dziecko marzył o wszystkim inteligentnym i przystojnym chłopakiem. Ale nie każdy może sobie pozwolić na tak duże zwierzę. W tej sytuacji może dojść do hodowli ratowniczej „Gently Born”, który ma przyjemność zaoferować karłowate i zabawki pudle różnych kolorach.


o hodowli

Przedszkole działa od 1986 roku. Rejestracja w RKF odbyła się w 1994 roku. Od momentu zarejestrowania wszystkich zwierząt urodzonych w hodowli, przed swoim nickiem mają prefiks – nazwę hodowli. Psy urodzone w hodowli, są laureatami licznych wystawach. Około 200 zwierząt przedszkola są rosyjscy mistrzowie i mistrzynie w innych krajach, istnieje ponad 40 międzynarodowych Mistrzów. Właściciel tej rasy już ponad 30 lat. Z biegiem lat stał się prawdziwym ekspertem w pudle karłowatych i zabawki, które pozwala mu doradzić właściciele nabyli w „Gently Born” szczenięta na różne tematy związane z opieką i edukacją.

Przez ostatnie pięć lat przedszkole posiada tytuł „Top hodowli” według oficjalnych ocen RKF.

Hodowla „Gently Born” był pionierem w niektórych obszarach hodowli miniaturowe pudle :

– pierwszy przyniósł męskiej high-end słynnej holenderskiej szkółki;

– pierwszy i jak dotąd ostatni wysłać suka w Stanach Zjednoczonych do celów hodowlanych;

– pierwszy kupić najmniejsze zabawka pudle w Stanach Zjednoczonych;

– po raz pierwszy w kraju, do wyhodowania arlekin;

– pierwszy importowane z Niemiec kolor czarny i opalenizny.

psy

Zwierzęta Hodowla „Gently Born” poddawane szczegółowej kontroli weterynaryjnej. Przez hodowlę są dozwolone tylko doskonale zdrowych osób z różnych tytułów. Oprócz sprzedaży własne psy, pudel hodowla oferuje pomoc w zakupie zatytułowane zwierząt, które przeszły testy na zdrowie w Stanach Zjednoczonych i szkółkach europejskich.

Zwierzęta urodzone w przedszkolu przez biegłego podejścia do wyboru innej stabilnej psychice, doskonały charakter, wspaniałej powierzchowności, klasycznego temperamentu. Wszystko to zostało potwierdzone przez doskonałych ocenach, że psy uzyskać w wystawach na różnych poziomach.

Oprócz realizacji szczeniąt „Delikatnie Born” oferuje Knitting utytułowane pieski rasy z wysoką jakością i wszystkimi niezbędnymi certyfikatami potwierdzającymi stan zdrowia psa.

szczenięta

W przedszkolu „szlachetnie urodzony” można kupić nie tylko szczenięta wykazują jakość, ale również wybrać przyszłość producentów lub po prostu kupić inny dla jej rodziny. We wszystkich trzech przypadkach, temperament szczenięta będzie inny, ponieważ doświadczenie pozwala hodowcy zidentyfikować coś, że będą bardziej skłonni, a odpowiednie małe puszyste grudki.

kolory

Szczenięta oferowane hodowlę kilka opcji koloru. Obecnie Federacja Republiki Kazachstanu rozpoznał 6 kolorów: biały, czerwony, czarny, brązowy, moreli i srebra. Czasami przejście osób o różnych kolorach, okazuje potomstwo nietypowych kolorach: czarnym i brązowym, pręgowane, płowe, pręgowane, itp zaplanowane szczenięta wygląd kolorów jest bardzo trudne … Oficjalnie, zjawy i Harlequins hodowane w Austrii, USA, Niemczech i kilku innych krajach. Takie zwierzęta są bardziej kosztowne niż w przypadku standardowych koloru. W przedszkolu „szlachetnie urodzony” harlequin pudle aktirovku przeszedł na początku 2008 roku, co czyni je pierwsze psy tej barwy uznanej w Rosji.

opinie

Hodowla „Gently Born” to popularny zarówno u szczeniąt kupujących i specjalistów. Właściciele szczeniąt są zadowoleni z wyboru właściwego zwierzęcia specjalnie dla ich potrzeb i stylu życia rodziny, szczegółowym wyjaśnieniem potrzeb i nawyków szczeniaka. Hodowca zawsze doradza zarówno przed jak i po zakupie karmienia, opieki, edukacji, zdrowia. Ponadto, szczenięta mają dobry charakter, elastyczny, szybko nauczyć hierarchii rodziny i łatwe do nauczenia.

Niektórzy właściciele nie chcą być osobiście zaangażowany w wystawach, biega po ringu. W tych przypadkach, hodowca albo pomaga również znaleźć odpowiednie procedury obsługi alone lub pies wyświetlacze, jeśli istnieje taka możliwość. Za pomocą takich mistrzów jak wdzięczna.

Sędziowie wystawy na różnych poziomach zauważyć doskonały wygląd, Właściwie dopasowany parę producentów, właściwych zwierząt wełną podniesione i urodzonych w hodowli. Specjaliści zauważyli, że zwierzęta mające przedrostek „Gently Born”, często wygrywając wystaw.

Zazwyczaj w Internecie można znaleźć ogromną ilość zarówno korzystnych jak i negatywnych opinii. Jednak „Delikatnie Born” hodowla ze wszystkich stron slyshnytolko pozytywną opinię. Nabywcy są szczęśliwi i zwierzęta pochodzące z tej hodowli i hodowcy, gotowy do pomocy w różnych sytuacjach. Eksperci zadowolony z jakości dostarczonych zwierząt. Wózki dla psów jest pewność, że „Delikatnie Born” skała nie grozi zapomnienie i wymarcie.