604 Shares 6939 views

Jak dostać się do Domodiedowo z Kazansky stacji: wskazówki dla odwiedzających stolicę

Każdego dnia w stolicy dużego pasażera przepływów pochodzących z wszystkich kierunkach. Dla kogoś, ostatecznym celem jest w Moskwie, podczas gdy dla innych jest to – tylko punktem przesiadkowym. Dotyczy to przede wszystkim tych, którzy pochodzą z innych miast latać wszędzie od jednego z moskiewskich lotnisk. Dość popularne w tym zakresie jest lotnisko Domodiedowo, skąd loty w Rosji i za granicą. Czasem ludzie przychodzą do stolicy pociągiem i zostawić swój samolot – to również zdarza się często. Bardzo popularne wśród pasażerów użyć trzech stacji Kolei Metropolitalnej – Jarosławski, Leningradzkiego i Kazansky. Jednak ci, którzy są wizyty w Moskwie po raz pierwszy, może nie wiedzieć, jak dostać się do Domodiedowo do stacji Kazaniu. Konieczne jest, aby powiedzieć coś więcej na ten temat.


Więc już przybył do Moskwy na stacji kolejowej Kazansky. W bliskiej odległości od stacji metra „Komsomolskaja”, które można wykorzystać jako pierścień i promieniowej gałęzi. Dostać się metrem bezpośrednio ze stacji – jedno z wejść znajduje się w pobliżu platformy. A tutaj masz dwie opcje – albo dostać się do stacji metra „Domodiedowo”, a następnie – autobusem lub mikrobusem lub wysłane do dworca kolejowego Paveletskaya i użyć Aeroexpress. W pierwszym przypadku, podróż będzie kosztować dużo tańsze, ale trwa dłużej. Dlatego, myśląc o tym, jak dostać się do Domodiedowo do Kazania dworca kolejowego, trzeba ustawić jasne priorytety i zrozumieć, że dla ciebie jest ważniejsze – pieniądze albo czas. Ponownie, trzeba wziąć pod uwagę obecność bagażu: z nieporęcznych toreb i walizek będzie bardzo niewygodne w autobusie, podczas gdy Aeroexpress posiada specjalną komorę bagażową.

Załóżmy, że zdecydujesz się korzystać z metra, ale nie wiem jak dostać się do Domodiedowo metra. Znowu masz dwa możliwe rozwiązania alternatywne, jak dostać się do dworca kolejowego w Kazaniu na Domodiedowo. Może to zostać osiągnięte na pierścieniu gałęzi lub promieniowych. W każdym razie, to musi wykonać tylko jeden przeszczep.

Istnieją jednak pewne niuanse. Z jednej strony, że podróż na linii okręgu zajmie mniej czasu, ale trzeba wziąć pod uwagę przejścia między stacjami. W tej branży są one znacznie dłużej niż promieniowy. Musisz dostać się na stacji metra „Domodiedowo”. Na wykresie, znajduje się niemal na dnie zielonej linii Zamoskvoretskaya. Następnie, od metra do lotniska można dojechać taksówką. Czekać na taksówkę nie jest to konieczne, samochody są prawie zawsze przy wyjściu z metra. Jest to jedna z opcji, jak dostać się do Domodiedowo do stacji Kazaniu.

Innym znacznie szybszy sposób: ta sama linia okrągły trzeba dostać się do stacji metra „Paveletskaya” i wysiąść na stacji Paweleckiego. W kasie stacji, sprzedawane bilety na Aeroexpress – szybki i wygodny pociąg, który To zabierze Cię bezpośrednio do terminalu lotniska.

Jest to jeden z najwygodniejszych sposobów, aby dostać się do Domodiedowo do Kazania stacji.

Należy jednak pamiętać, że bilet na pociąg Aeroexpress kosztuje około trzystu rubli.