655 Shares 2300 views

woda mineralna „Lipieck pijalnia”: Opinie

Każdy z nas wie, że tej wody mineralnej. Jest bogaty w mikroelementy, sole składników czynnych. Ktoś woda mineralna przepisywany jako zabiegów leczniczych, ktoś przyzwyczajony do picia go przez cały dzień zamiast zwykłej wody. Wcześniej, wody mineralnej można uzyskać tylko źródła – problemy dzisiaj zużycia użytecznego do akwenu tam. Wiele marek przyjęły się jak najlepiej. Jeden z nich – „Lipieck pijalnia”. Opisaliśmy go w szczegółach.

„Lipieck dobrze pokój” – historia

Nazwa woda otrzymał od francuskiego „well-room” znaczy: „ugasić pragnienie”. Jego sława woda mineralna wróciliśmy w XVIII wieku. Miasto produkcja wody mineralnej stał się miastem Lipieck. Ale początek „pijalni” umieścić Piotra I, który był wielkim miłośnikiem czysta i bogata w wodę. Choć Lipeck jeszcze nie istnieje, ale to nie działa Lipetsk huty żelaza. To wtedy odwiedzić jednego z nich, król zauważył małego źródła wody, która została grając w słońcu wszystkie kolory tęczy.

Piotr I nie bał się korzystać z wody zachęcający i wysoko cenione jego smak. Od tej chwili woda stała Lipeck Zaleca się stosowanie chorych. Pierwsze właściwości uzdrawiające czuł mieszkańców. Nieco później źródłem niekończących rozciągniętej linie osób chcących wypróbować lecznicze wody. Przekonanie, że woda leczy wszystkie choroby, był tak silny, że przyniósł do źródła beznadziejnych pacjentów, którzy z niewyjaśnionych przyczyn, rozchylone na zawsze z jego dolegliwości.

stając się ośrodek

Wydawałoby się, że źródło jest w pełni potwierdziły jego właściwości lecznicze. Jednak zajęło prawie 100 lat, aby lekarze osiągnąć uznanie tego miejsca jako kurorcie. Witamy został przyjęty przez cesarza Aleksandra I, który jest również dobrze zorientowanych w wodach mineralnych i bardzo lubi wizyty w takich miejscach. Na miejscu źródło wzniesiony budynek dla 50 łóżek szpitalnych, a wkrótce woda „pijalnia Lipieck” stał się jednym z głównych powodów, dlaczego w przypadku nigdy nie było pustych miejsc. Stopniowo oficjalnie uznany kurort został uszlachetniony – trzy ogrody zostały posadzone wokół budynku, w którym były tam wszystkie warunki do spacerów i rekreacji osób. Teraz tutaj przyjść nie tylko na wodzie, ale również dla całego rehabilitacji pod nadzorem doświadczonych lekarzy. Szczególnie popularne źródło wykorzystywane przez arystokrację i miejscowej szlachty – podczas ich wizyty, aby przejść tutaj było niemożliwe.

rozbudowa

Resort (obecnie w Lipieck) nadal aktywnie rozwijać przez wiele dziesięcioleci. Tutaj znajduje się nowoczesny hotel, wybudowany dworzec balneologicznych, który zapewnia bezpłatne usługi dla kobiet z Instytutu Szlachetnych Panien. Źródła sami stale rozszerzany i uszlachetnia. A potem przyszedł ten moment. Kiedy woda zaczęła otwierać butelkowanie. Jest to teraz możliwe, aby kupić butelkę „Lipieck pijalni” 5 litrów, a wcześniej do szczęścia było uzyskać co najmniej najmniejszy pojemnika dozującego.

Woda stała się laureatem wielu międzynarodowych wystawach, ośrodek otrzymał też dyplomy Grand Prix. Dmuchać do ośrodka Lipieck stała się wojna domowa, povlokshaya jego zniszczenia. Hotel jest zniszczony, nie było wody. Dopiero rok później, zaczął się długo oczekiwane ożywienie budynku medycznej.

nowe życie

Korpus stopniowo uzyskała swój dawny wygląd, odbił sobie źródła Lipetsk. Nawet po jakimś czasie zakład został otwarty, który zaczął produkować wodę mineralną pod własną marką. Wkrótce na półkach sklepowych pojawił wody pitnej „Lipetsk pijalnia”, który zawdzięcza swoją nazwę na cześć jednego z najpiękniejszych budynków.

Skonstruowany przez sprężynę mineralnej dwa wieki temu. Niestety, sam budynek został zrównany z ziemią, należy przywrócić to nie działa, a dziś tylko stare zdjęcia mogą przekazywać piękno i majestat wykonane w klasycznym stylu pawilonu. Dzisiaj, wodę mineralną można kupić w prawie każdym sklepie, oraz szeroka dostępność nie wpływają na jakość wody.

Co jest dobre Lipeck woda?

„Lipetskiy bjuvet” – mała demineralizowanej wody zawierającej siarczan, chlorek i sód. Woda pitna zawiera więcej minerałów mniej, więc można ją pić codziennie w ograniczonych ilościach. Woda mineralna pomaga odtworzyć zaburzony metabolizm, jest również przewidziany dla osób cierpiących na choroby układu pokarmowego. Jednak woda mineralna może być nie tylko napój – w ośrodkach opracowany całych programów, które pozwolą Ci na używanie go w łaźni, a jak tarcie i więcej.

Na przykład, kąpiel borowinowa na bazie tej wody, aby pomóc pozbyć się niepłodności. Istnieją inne poważne choroby, które walczy „Lipetsk pijalnia”. Recenzje pacjentów, mówić o pozbyciu się choroby układu mięśniowo-szkieletowego, chorób układu krążenia, problemów związanych z neurologii i więcej.

Od wieku do wieku …

W 2005 roku ośrodek Lipeck obchodził swoje 200-lecie. On jest słusznie uznawany za jeden z najlepszych ośrodków w Rosji, a woda „Lipieck dobrze pokój” – najlepszy w swojej klasie. Obecnie produkcja odbywa się z dwóch studni – o głębokości 100 m ekstrahuje artezyjską wody, a głębokość otworu 480 M – mineralnego. producenci wody dbają o jakość – rzeczywiste produkty przechodzą wielostopniową oczyszczanie ze światłem ultrafioletowym i jest wklejony na etykiecie butelki z matowego druku wklęsłego. To poważna postawa nie pozostaje niezauważone przez zwykłych ludzi – drinking „Lipieck pijalnia” nuta smak, czystość, przystępna cena i brak fluoru.

Inny i nie może być, bo wąskie specjaliści z wiedzą naukową i naukowców pracuje w oparciu o sanatorium, którzy codziennie starają się, aby woda mineralna jest nie tylko lepiej, ale również wydajne. W sklepach można zobaczyć następujące rodzaje Lipieck wody mineralnej – „Lipieck pijalni – Drinking”, „Lipieck Dewdrop”, „Edelweiss”. Wszystkie z nich są produkowane ze studni mających różne głębokości, każdy ma swoją unikalną jakość wody. Pitnej wody na czczo zaleca się co najmniej 40 minut dla zamierzonego posiłku.