88 Shares 8102 views

„Stealth panno 5000” – stylowy kolarstwo, podkreślając kobiecą tożsamość

Dziś każda kobieta chce wyglądać pięknie i żyć zdrowego stylu życia. Sport jest doskonałą alternatywą dla ruchu rowerowego, który będzie dość wygodne i wydajne dzięki tym modelu, pojazdów dwukołowych, jako „ukrytego miss 5000”. Ten rower charakteryzuje się najwyższym komfortem, wygodne dopasowanie, bezpieczeństwa i piękny wygląd.


Krótka informacja o marce

Stels legendarna marka ma dziś rosyjskie korzenie. Założycielami firmy są Nachevkiny braci, którzy założyli ten popularny wytwórnię w 1998 roku. Po 5 latach, społeczność świat widział pierwszy zakład tego samego marką, która koncentruje się na produkcji sprzętu rowerowego. Oprócz tych produktów, firma produkuje również pojazdy terenowe i skutery, które nie są mniej popularne niż rowerów.

modelowe cechy

Urocze i bardzo ładny rower „Stealth panno 5000” ma charakter trwały i jest skierowany do aktywnych kobiet. Jest on nie tylko stylowe i piękne, ale również bardzo praktyczne. Rama pojazdu jest wyjątkowy z anatomią myśli. To pozwala każdemu wspaniałym przedstawicielem płci żeńskiej połowie czuć się komfortowo podczas jazdy na rowerze, niezależnie od postaci odzieży.

Koła pojazdu jest regulowana w nieruchomości wysokości, co wiąże się wygodnie, eliminując uczucie dyskomfortu.

Opcje modelu „Stealth panno 5000” jest doskonały. Zawiera on elementy takie jak błotniki, elementy ochronne funkcjonalne odgłos kroków i reflektorów.

Najważniejsze funkcje:

  • rama pojazdu jest wykonana ze stali nierdzewnej. Główną zaletą tego materiału jest elastyczność, która doskonale czuł się uderzeniami drogowych i niedoskonałości gleby i niesamowitej siły.
  • Układ hamulcowy rower „Stealth panno 5000” – obręcz. Dzięki tej funkcji, pojazd doświadcza minimalnego obciążenia na hub-and-spoke, prawie nie przegrzać, a także wartość de minimis.
  • Wielkość koła wynosi 26 cali.
  • Ilość biegów – 18.
  • Karetka a kolumna kierownicy jest wykonana ze stali.
  • Wtyczka ma konstrukcję sprężyny.
  • Felgi pojazd wykonany z aluminium.
  • rama roweru wykonane w rozmiarach od 16 do 18 cali.

polityka cenowa

Wskaźnik zakresu przystępnej cenie jest model roweru „Stealth panną 5000”, która charakteryzuje się jakością wykonania, niezawodności i funkcjonalności. pojazdów zdyskontowanych zakresy cena od 11 700 do 13 997 rubli, co wskazuje, że demokracja i dostępności dla każdego klienta.

„Stealth chybienie 5000”: opinie klientów

Pojazd tego modelu, zgodnie z klientami i niezależnych ekspertów, jest dość zwarty, lekki, bardzo zwrotny i niezawodny. Rower jest doskonałym towarzyszem zarówno początkującym, jak i profesjonalnych. Pozytywne cechy roweru, które są odczuwalne na pierwszej podróży, to cechy jego struktury, miękkości i komfortu. Obecność etapów jest jednym ze wskaźników komfortu, funkcjonalności i użyteczności roweru. Regulowana konstrukcja kierownicy i fotela pojazdu jest idealny dla młodych dziewcząt i kobiet wszystkich rozmiarach.

Dużym plusem jest to, że rower i jego atrakcyjny wygląd, który nie jest gorsza od swoich droższych odpowiedników.

Poza pozytywnymi aspektami z punktu widzenia kupujących rower ma pewne wady. To ostatnie odnosi się do układu hamulcowego, który w mokrych i deszczu jest niskim poziomie, a prowokować niecharakterystyczne dźwięków normalnego procesu. Ale ten problem jest łatwy w obsłudze z konwencjonalnego dysku wycieranie suchą szmatką.