166 Shares 5909 views

Prezent dla dziewczyn: co dać?

Istnieje wiele legend o coś takiego jak kobiecej przyjaźni. Jednak bez względu na pogłoski, że jedli, i zdecydowanie silniejsze niż mężczyźni, choć znacznie rzadziej. Znaleźć prawdziwego przyjaciela – wielki sukces, bo nie będzie po prostu lojalnym przyjacielem, ale również wsparcie, główny opiekun tajemnic i najlepszym partnerem w różnych działaniach i przygód. W ogóle, prawdziwego przyjaciela – jest to jeden z najbliższych ludzi.


Dlatego też, gdy istnieje powód, aby zrobić prezent dla najlepszego przyjaciela w głowę natychmiast przychodzą tysiące myśli. Istnieje wiele rozwiązań, ale wiele z nich zostały wyeliminowane. Po tych wszystkich darów ona po prostu nie jest potrzebne, inne mogą wydawać się obraźliwe, podczas gdy inni po prostu nie zasługują na to.

Ale nie rozpaczaj: można odebrać przyzwoity prezent dla przyjaciela, jeśli zastosujesz się do kilku wskazówek. Pomogą, jeśli wiesz, że twój przyjaciel jest dobre: jej gust, przyzwyczajenia, skłonności. W rezultacie, będzie można po raz kolejny pokazać ludziom, jak ważne jest dla ciebie i jak wysoko cenisz go.

Istnieją dwa sposoby, w którym można przejść przy wyborze prezentu. Pierwszy – odniesienie do charakteru i perspektyw swojej dziewczynie. Drugi sposób polega na hobby regionu. Jeśli jednak będziesz musiał połączyć oba z nich, to dar będzie dwa razy tak skuteczne i wartościowe. Cóż, teraz spójrzmy na każdej z tych opcji indywidualnie.

1. Jeśli zdecydujesz się odebrać prezent dla przyjaciela w zależności od jego charakteru, najważniejszą rzeczą do zapamiętania: nie wybrać prezent, który byłby sprzeczny z jego naturą. Na przykład, jeśli twój przyjaciel nie jest miłośnikiem stać przy kuchence i dać jej naczynia, w najlepszym wypadku, to będzie postrzegane jako kiepski żart. Nie zapomnij: jeśli jesteś jej najlepszym przyjacielem, ona spodziewa się większą starannością i wrażliwością na osobę.

Jeśli twoja dziewczyna – „Sweet Home Alabama”, wtedy prezent powinien być stylowy. A jeśli twoje gusta nie są takie same, dać jej neutralną pozycję, takich jak pióro lub skórzanej torebce. Jeśli preferencje są takie same ubrania, i wiesz, jego rozmiar, a następnie można bezpiecznie kupić jej sukienkę.

Przyjaciel, który lubi robić prace domowe, możesz dać naczynia, urządzenia, lub bon. Uwierz mi, ona będzie wdzięczny. Ale pamiętaj: prezent dla podrugi- „pani” nie powinno być to, co już ma. Trzeci toster, oczywiście, nie jest droga.

Jeśli twoją dziewczyną – pragmatyk, trzeba tylko dać przydatnych rzeczy. Nawet jeśli są one przydatne do niego dopiero w przyszłości, to nadal jest pragmatyczna dziewczyna darem cieszyć. Ale rzeczy, które tylko zajmują miejsce, nie będą przyjmowane z radością. Można powiedzieć, na przykład, o dar dla przyjaciela na urodziny, jak fontanny pokojowej lub lalka porcelany. Pragmatyczna dziewczyna bierze go z szacunkiem, ale bez radości. Ale abonament do klubu fitness, najprawdopodobniej, będzie przydatna. Wystarczy wybrać ten, gdzie udać się odwiedzić go razem. W przeciwnym razie, twój przyjaciel może myśleć, że jest to aluzja do jego wagi.

Ale romantyczny dziewczyna może tylko dawać i malowanie, a fontanna i pomnik. W ogóle – jakikolwiek drobiazg, że byłoby miło i przypomnienia o tobie.

2. Przy wyborze prezentu, w oparciu o ukochanej klasy girlfriends, trzeba wziąć pod uwagę kilka punktów. Prezent dla przyjaciela powinna być taka, że to, co ona nie ma. Podobnie jak w pierwszym przypadku, to nie ma sensu, aby dać to, co już ma. Jeśli przyjaciel lubi zbierać, kupić coś nowego do swojej kolekcji. A jeśli ona szwaczka, nowe narzędzie (co jest lepsze niż to, że ma) jest tylko przy okazji.

Główną rzeczą, należy pamiętać, prezent dla swojego najlepszego przyjaciela – miara tego, jak bardzo ją cenią. A jeśli mu się nie uda, to w zasadzie nic złego się nie stanie. Ale chcesz dać swoim bliskim najlepszy! Jeśli więc zastanów się, co dać swoje najlepsze, najbliższego przyjaciela, będzie sukces.

137 shares 4170 views
192 shares 3429 views