279 Shares 4137 views

Jak narysować klatkę piersiową ołówkiem

Prawdziwy artysta nie musi tworzyć w pewnym gatunku, ale kiedy spojrzysz na jego pracę, wszyscy zrozumieją, że przed nim jest praca profesjonalisty. Będziesz musiał spróbować docenić Twój rysunek. Piękno kobiecego ciała jest bezwarunkowe, ale jak piękne i nie udało się przenieść tego piękna na papierze? Narysuj na przykład klatkę piersiową. Jak narysować taki piękny element kobiecego ciała? Może będziemy musieli ograniczyć się do szkic skrystych, które każdy nastolatek potrafi obrazować?

Obiekt jest zdefiniowany

Samice piersi są bardzo niejednoznacznym rysunkiem. Może być indywidualnie w formie, w blasku, w osłonie sutka. W każdym przypadku jest to piękne i pożądane na swój sposób. Artysta musi określić jego stosunek do obrazu. Czy chce, aby piersi na rysunku zwracają uwagę? Zainteresowany? Albo, przeciwnie, odpycha? Co zamierza zrobić? Jeśli plany są piękne piersi, jak to narysować? Z czym zacząć? Czy rysunek powinien być piękny i umiarkowanie erotyczny lub otwarcie seksualny? Zdeterminowany? Potem zejdź do biznesu!

Pierwsze kroki

Jeśli narysujemy klatkę piersiową ołówkiem, to jest znacznie bardziej prawdopodobne, aby stworzyć najbardziej realistyczny rysunek. Niezależnie od kształtu i wielkości, żeńskie ciało ma zawsze okrągłość. Idealnie zlokalizowane są one w klatce piersiowej i udach, ale czasami mogą "chwycić" talia i nogi. Ale teraz na nas priorytetem jest piersi, a wraz z nim górna część ciała. Schematyczne przedstawienie ramion, które są prawie zawsze zakrzywione. Nie zapomnij o mapowaniu klaczy, bez których górna część ciała wydaje się sztuczna. Pamiętaj, że linia ramion i bioder jest często przedstawiana tak samo. Narysuj kilka wierszy i zaciemnij pępek. W rezultacie zaznaczyłeś obszar w centrum którego będzie klatka piersiowa. Jak narysować następne? Przechodzimy do drugiego etapu.

Bliżej ciała

W tych miejscach, gdzie klatka piersiowa jest w kontakcie z rąk, są naturalne krzywe. To jest przejście na pachy. Bez takich linii na rysunku, wydaje się, że piersi rośnie z rąk, a to, mówiąc delikatnie, jest dziwne. Jeśli mówimy o realistycznym obrazie, możemy powiedzieć, jak narysować klatkę anime. Pamiętasz te miniaturowe komiksy bohaterki? W rzeczywistości mogą być uważane za erotyczne z punktu widzenia zwykłej osoby! A wszystko dlatego, że mają szczegółowe rysunki wszystkich ludzkich krzywych. Równowaga i większość ruchów są wspierane przez talia, a zwłaszcza linię ruchu, która przechodzi przez środek ciała. Jeśli twoja bohaterka porusza się, linia pokazuje, jak jej ciało się zgina. W związku z tym łatwiej jest zdecydować, jak umieścić piersi. Nawiasem mówiąc, z wizerunkiem mężczyzn, zasada pasa jest również zachowana. Bez tego, będzie ci ciężko narysować realistycznego faceta.

Z surowego konturu

Więc stworzyłeś bazę na klatkę piersiową. Jak narysować następne? Zrób szorstki szkic. Żaden artysta nie zaczyna tworzyć od podstaw. Po pierwsze planuje ułożenie i szkicuje przedmiot. Niech miejsce piersi na twoją bohaterkę będzie dwie kulki. Forma zależy od nastroju i intencji. Powinieneś zobaczyć postać jako całość, choć w formie surowej. Można nawet nakreślić linie szkieletowe przed rozpoczęciem pracy z leczeniem miejscu kończyn i całego ciała. To bardzo upraszcza pracę, bo twój bohater okaże się plastikowy i harmonijny. Kiedy przedstawia się postać męską, pamiętaj, że formy powinny być mniej soczyste, a linie ciała są bardziej odrębne i pudełko. Konieczne jest dodanie masy mięśniowej poprzez zmniejszenie elastyczności i plastyczności. Narysuj ramiona szersze. To powoduje wrażenie siły i napięcia.

Podstawy kobiecej anatomii

Koryguj wzrost przedstawionej bohaterki i jej proporcje. W końcu chcesz mieć piękną bohaterkę, a nie hobbitę na krótkich nogach bez kolan. Typowa wysokość kobiety jest w przybliżeniu równa wysokości głowy w siedmiokrotnym odpowiedniku. Kobiety ramiona są gładkie, a talia ma zginanie. Te małe rzeczy są bardzo ważne dla uzyskania dobrego wyniku. Cóż, wreszcie nadszedł czas, aby przejść do twojej piersi! Może to być małe, średnie, powyżej średniej i duże. Zapamiętaj siłę grawitacji! Tylko w bajkach duża klatka piersiowa może stać pionowo! Grawitacja działa nieustannie, a zatem klatka piersiowa upadnie. Nie narysuj klamerek piersiowych, jakby naciskali coś od środka. Ponadto zaplanuj linie głośności, aby zaznaczyć punkty środkowe. Pomoże to dodatkowo nakładać na ubrania. To jest podstawowa nauka, jak narysować kobietę piersi, ale jest wiele niuansów. Czy w szczególności narysujesz wspaniałą piersi? Potem prawdopodobnie musisz narysować kilka linii między łopatkami a początkiem piersi. Linie te pokaże taką samą objętość, która jest typowa dla bohaterek anime.

W odzieży i bez

Odkąd zacząłeś rysować taką intymną część ciała, to najprawdopodobniej od dawna jesteś racjonalistą i przestałeś wierzyć w magię. Więc zabierz to z dala od rysunku! Pierś nie może i nie powinna wystawać do przodu ani być wyśrodkowana pod brodą. Ten efekt można osiągnąć tylko wtedy, gdy jest specjalny biustonosz. Jest to jedna z sekretów, jak prawidłowo narysować piersi.

Jeśli w jakimkolwiek skracaniu twoja bohaterka porusza się z tym samym wypukłości w strefie klatki piersiowej, to przypomina efekt piersi silikonowej lub po prostu brak przemyślanego wzoru. Jeśli narysujesz bohaterkę w biustonoszu lub w ubraniach, klatkę piersiową można wyciąć z wypukłości w ubraniu z pewnymi schematami. Ale nagi klatka piersiowa pod wpływem ciężaru może zawiesić lub zwinąć po bokach. W zależności od blasku, może wyglądać sexy, a odwrotnie, przygnębia.

Podczas rysowania piersi "w ruchu", nie zapomnij o linii kręgosłupa i talii. Bohaterka na zdjęciu może podnieść jedną rękę do góry lub zginać. W tym przypadku jedna piersi mogą rosnąć lub upaść, ale druga nie zostanie dotknięta. Jeśli ruch kończyn nie przemieszcza klatki piersiowej, to wygląda dziwnie i sztucznie.

Wziąć ołówek

Nauka, jak narysować kobiece piersi ołówkiem, z jednej strony wydaje się przystępne, a z drugiej – ariszkowskiego. W końcu ołówek nie będzie w stanie przekazać koloru i pełnego piękna klatki piersiowej. Ale za pomocą ołówka można utworzyć objętość, rysować szczegóły i przekazać głębię obrazu. To prawda, schematy w tym przypadku nie mogą zrobić. Prawie wszystkie linie ciała muszą być zacieniowane. Na piersi pracy jest prawie biżuteria, jak tutaj trzeba naprawić cienie. Piękna klatka piersiowa daje cień na samym dole iw okolicy sutków. Ponadto same sutków mają niejednorodny kolor pod różnym oświetleniem. Nie powinny być dużo ciemniejsze niż skóra, a ich odcień powinien być zgodny z odcieniem skóry. Jeśli rysujesz cel – aby rysunek był bardziej seksowny, a następnie dodano kilka podświetleń lub kilka kroplami wody, które są bardzo dobrze przenoszone ołówkiem. Powodzenia w pracy!