146 Shares 8487 views

Francuska gwiazda pop Vanessa Paradis w młodości i teraz

A wiesz jak wyglądają i co zrobić, Vanessa Paradis w młodości? Czy jesteś zainteresowany w jaki sposób ona mieszka teraz? Jesteśmy gotowi, aby podnieść zasłonę tajemnicy. Ten artykuł zawiera wyczerpujące informacje na temat jej osoby. Życzymy przyjemnej lektury!


Biografia: Dzieciństwo

Vanessa Paradis urodziła się w 1972 roku (22 grudnia). Jest domem dla paryskiej dzielnicy Saint-Maur-des-Fossés. W jaki rodzina została wychowana przyszłą gwiazdę światowej scenie? Rodzice Vanessa – kreatywnych ludzi. André i Corinne Paradis ukończył ze stopniem w „kierowanie”.

Nasza bohaterka od najmłodszych lat wykazywał zamiłowanie do muzyki i sceny. Zauważywszy to, że rodzice postanowili pomóc córce w twórczym rozwoju. Nagrali Vanessa taneczne i wokalne studio.

Początek twórczy sposób

7-letnia dziewczynka po raz pierwszy pojawiła się na ekranie telewizora. Transmisja Transmisja L'Ecole des fanów, śpiewała piosenkę Emilie Jolie. Profesjonalne jury chwalił swoje zdolności wokalne. Po tym dzieckiem Vanessa aktywnie uczestniczył w festiwalach muzycznych.

W 11 lat, nasza bohaterka nagrała swoją pierwszą piosenkę. Rodzice są dumni z córką, w całej jego wsparcia.

popularność

Fakt, że taki rozgłos, Vanessa dowiedział się w 1987 roku. Został on następnie uderzyła jednego Joe Le Taxi w rotacji europejskich stacji radiowych. Niemal natychmiast wydany debiutancki klip. Na zdjęciu, była dziewczyna z pełnymi ustami i wyraziste oczy. Jej wygląd i delikatny głos zatopiony w duszy wielu widzów.

Piosenka Joe Le Taxi przez 11 tygodni na pierwszym miejscu francuskiej wykresu. Nawet w Anglii, tysiące ludzi słuchania tej piosenki, nie znając języka.

Dziś wielu z nas nie wie, kim jest ta Vanessa Paradis. Jej piosenki nadal słuchać milionów ludzi. Ale nie każdy wie, co poświęcił dla dobra kariery. W 16 lat, dziewczynka musiała wybierać pomiędzy studiów w szkole i muzyki. Ona zdecydowała się na drugą opcję. W 1988 roku pojawiła się ona w sprzedaży M & J. debiutanckiego albumu On ostatecznie pokrył się platyną.

Vanessa Paradis: jej filmy

Muzyka – nie jest jedynym obszarem, który opanował naszej bohaterki. W 1989 roku zaproponowano główną rolę w filmie „White Wedding”. Reżyseria Jean-Klod Brisso „Szukałem” setki kandydatów. Ale to była Vanessa poszła całkowicie na danych zewnętrznych. Paradis Studiował scenariusz i zgodził się, aby strzelać. Kobieta nie przeszkadza ci, że jej postać jest napisane wiele wyraźnych scen erotycznych.

Po premierze filmu na ekranach większość żeńskiej populacji Francji chwycili za broń przeciwko Vanessa. Nazywali ją i nieletnich prostytutkę i zdeprawowany dziewczynę. Po tym piękna blondynka prawie 5 lat nie pełnił w filmie.

Kiedy widzisz Vanessa Paradis po raz kolejny? Jej filmy zaczęły pojawiać się w 1995 roku. Poniżej znajdują się najbardziej znaczącą rolę w języku francuskim:

  • "Eliza" (1995) – Mari Demulen.
  • "Une szansa sur deux" (1998) – Elis Tomaso.
  • "My Angel" (2004) – Colette.
  • "Heartbreaker" (2010) – Juliette.
  • "Café de Flore" (2011) – Jacqueline.
  • "Casanova po przejściach" (2013) – Evigel.
  • "Pretty in Paris" (2014) – Rose.

życie osobiste

Vanessa Paradis w młodości był piekielnie atrakcyjnej osoby. Dbamy o to, a tylko studentem, i udane biznesmenów. Jednakże, nie można uznać za niepoważne i kapryśna dziewczyna.

W latach 1990, piosenkarka spotkała się z aktorem Dzhonni Deppom. W tym czasie nie myślał o rodzinie i dzieciach. Miał wiele burzliwych romansów. Lista Girlfriends Depp wymienione modelu Keyt Moss i aktorka Vaynona Rayder.

Kruchy i atrakcyjna dziewczyna z Francji zmusił go, aby zmienić postrzeganie relacji między mężczyzną i kobietą. Kilka miesięcy później, Vanessa Paradis i Depp zaczął żyć pod jednym dachem.

W maju 1999 roku, ich pierwsze dziecko urodziła – uroczą dziewczynkę. Dziecko ma piękną nazwę – Lily-Rouz MELODI. Młodzi rodzice okruchy otoczone troską i uwagą. W ciągu 3 lat i dali jej brat Jack Christopher.

Mimo obecności wspólnych dzieci, Depp nie był w pośpiechu, aby sformalizować związek z Vanessą. I nie był chętny, aby przejść do ołtarza. Szczęśliwi rodzice wszystko ustawione. Ich związek był zdominowany przez miłość i zrozumienie.

ikona stylu od 1990

Vanessa Paradis w młodości zawsze wyglądać stylowy, oryginalny i odważnie podkreślone. Umiejętnie łączy rocka i duch rolka i mody ulicznej. Smukła piękność z przyjemnością noszenie denim mini spódnice, jasnych koszulkach, galanterii skórzanej, kabaretki i tak dalej. Jako akcesoria wybrała bombki, okulary i wiele kapeluszy.

osiągnięcia

Jaki jest wkład do świata sztuki dokonał Vanessa Paradis? Jej piosenki w różnych latach słuchania milionów ludzi mieszkających w różnych krajach. W sumie 12 albumów studyjnych zostały zwolnione.

Nasza bohaterka otrzymała kilka prestiżowych nagród w dziedzinie kina. Jej osobowość jest nadal zainteresowane fotograficy, reżyserzy i producenci.

Vanessa Paradis teraz!

W czerwcu 2012 roku oficjalnie oddzielone słynny piosenkarz i aktor Hollywood. udało im się pozostać w przyjaznych stosunkach. Dzhonni Depp jako porządny człowiek kupił dom za byłą żoną i dwójką dzieci. Vanessa z synem i córką osiadł w dużym domu, znajduje się w prestiżowej dzielnicy Hollywood – na Mulholland Drive.

Francuski piosenkarz był krótkoterminowy romans z Guy-David Gharbi, właściciel dużej fabryki mebli. Powody, dla par przecinania nie zostały ujawnione.

Na jesieni 2012 roku, międzynarodowa prasa donosi nowy wybrany jeden z Vanessą. Stały się one wokalista Benjamin Biola. Udało mu się nie tylko zdobyć serce naszej bohaterki, ale również do woo jej dzieci.

Paradis nadal tworzy. Niedawno nagrał podwójny album „Songs of Love”. Stworzenie francuskiego piosenkarza już docenione tysiącami fanów.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, co było Vanessa Paradis w młodości. Biografia, twórczość i życie osobiste francuskiego piosenkarza – wszystko, co szczegółowo omówione. Życzymy jej kolejne ciosy i zwycięstwa na froncie miłości!