578 Shares 2435 views

Co kryje się za nazwą handlową „Antonio Byadzhi”?

Antonio Byadzhi – znanego europejskiego producenta obuwia i akcesoriów. Sieć handlową działa we wszystkich krajach Europy i Azji, w tym w Rosji.


Historia rozwoju marki

Domena publiczna jest legenda firmy „Antonio Byadzhi” jako brytyjskiej marki. Mówi się, że w 1957 roku włoski Antonio Biaggi wydał swoją pierwszą kolekcję butów. Po udanej sprzedaży w 1962 roku otworzył firmę o tej samej nazwie. Kupujący lubiłem wysokiej jakości kolekcje i wyrafinowany styl. To był znakiem rozpoznawczym produktów firmy. W 2001 roku, po fuzji z brytyjską firmą, której siedziba została przeniesiona do Londynu.

Dopiero niedawno stwierdzono, że wszystkie powyższe – nie więcej niż legendą. Firma „Antonio Byadzhi” nigdy nie było Brytyjska. Jest domem dla Ukrainy, a dokładnie – Dniepropietrowsk. Jak się okazało, marka firmy jest znacznie młodszy. Pierwszy zbiór został zwolniony i trafił do sprzedaży w 2007 roku.

Dlaczego legenda stała się rzeczywistością

Wielu zastanawia się, dlaczego fikcyjna historia tak długo wydawało się prawdziwe. Po tym wszystkim, w dobie rozwoju technologii do ukrycia informacji staje się prawie niemożliwe. A powód jest prosty. I leży w jakości wyrobów firmy „Antonio Byadzhi”. Buty, samiec i samica, wydany pod tą marką, wyróżnia się delikatnością, reprezentacyjne i styl. Do jego produkcji tylko naturalne materiały są używane, co sprawia, że buty coraz jakości. Wszystko to jest typowe dla tak zwanego europejskiego szyku. Dlatego wymyślił legendę tak łatwo uwierzyć.

Antonio Biaggi dzisiaj

Do tej pory znak towarowy „Antonio Byadzhi” zdobyła silną pozycję w branży mody-.

Dla każdego nowego sezonu przygotowała kolekcję obuwia znaku towarowego, który posiada do 800 modeli. Ponadto miłośnicy drobnych elementów jakości mają możliwość zakupu luksusowych akcesoriów oprócz butów. Firma jest ponad dwieście modeli toreb i paski, torebki, kapelusze i tekstyliów. A wszystko to jest wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów. Zastrzeżony sprzętu podkreśla luksusowe produkty.

wizytówka „Antonio Byadzhi” jest zasada całkowitej wygląd, tak popularne wśród mody. To pozwala stworzyć swój własny, unikalny i niepowtarzalny wizerunek używając tylko produkty marki.

„Antonio Byadzhi” będzie zanurzyć się w świecie mody dla milionów klientów. Produkty firmy są dostępne nie tylko „wybrani” grupy. Kupujący środkowy segment może również oddawać produkty ze znakiem towarowym.

Aktualnie produkty pod marką handlową Antonio Biaggi produkowane w czterech krajach: Wietnam, Brazylii, Portugalii i Chinach. Sieć sprzedaży obejmuje ponad 50 sklepów na całym kontynencie. W wielu krajach, miłośników piękna znaną marką „Antonio Byadzhi”. sklep Stock kupon można znaleźć w wielu dużych miastach. W Rosji, na przykład, sklepy już otwarty w Tiumeń, Kaluga, Irkuck, Wołgograd, Biełgorod, Symferopolu, Piatigorsk i innych miastach.

Cechy produktu

Obuwie i dodatki wydane pod znakiem towarowym Antonio Biaggi, mają pewne osobliwości. Te cechy sprawiają, produkty firmy i kochany przez wielu:

  • modny i nowoczesny design;
  • wysokiej jakości;
  • dbając o swoich klientów;
  • szeroki asortyment.

Wszystkie sklepy są otwarte elastyczny system zniżek. Dodatkowo, każdy klient z produktów firmy będą automatycznie objęte obsługi posprzedażowej. Jeżeli jakość towarów nie, to zawsze wymienić. To pokazuje, że firma dba o swoich klientów.