809 Shares 9645 views

Hokeista Sergei Kon'kov: biografia, zdjęcia

Siergiej Aleksandrowicz Konkov – Rosyjski zawodowy hokeista grający na pozycji skrzydłowego. Obecnie gra w klubie „Syberii” (Nowosybirsk) z KHL (Kontinental Hockey League). Z osiągnięć sportowych Konkova można zidentyfikować następująco: srebro w mistrzostwach Rosji w 2008 roku, dwukrotnie turniej mistrzowski Puchar Gagarina (w latach 2012 i 2013, również w tym turnieju zdobył srebro w 2009), tytuł rosyjskiego CHL mistrzostw w 2012 i 2013 roku. Aktywa osiągnięć sportowych Sergey Konkova Hokeiści mają również nagrody takie jak Puchar Burmistrza (2012) i Czara Discovery (2012).

W jakich klubach grał S.A. Konkov?

W mojej całej kariery sportowca zastąpił osiem klubów, a wśród nich: "Skrzydła Sowietów" (Moscow), "CSKA" (Moskwa), "CSKA" (Moskwa), "Młot-Kama" (Perm), "Neftekhimik" (Nizhnekamsk ), "Lokomotiv" (Jarosław), "Dynamo MSK" (Moskwa) i "Syberia" (Nowosybirsk).

Kariera najbardziej udane i niezwykłe trofeum został w klubie „Dynamo MSK”.

biografia sportowy hokeista Siergiej Aleksandrowicz Konkova

Sergey Kon'kov urodzony 30 maja 1982 w Moskwie. Jako dziecko byłam mobilne i aktywne dziecko, zawsze chciał stoczni do gry w piłkę nożną lub siatkówkę. W wieku pięciu lat, Siergiej zobaczył w telewizji, jak grać w hokeja. Odsetki i zdumienie nie miało granic, gdyż przed nim nikt nie powiedział nam, że jest to sport, gdzie lód ścigać krążek od bramy do bramy. Wkrótce chłopiec prosi rodziców, aby kupić mu łyżwy, więc nauczył się jeździć na lodzie.

Synowie pragnienie zostało straconych, a kilka lat później Sergey uczestniczących w sekcji hokeja. W ciągu ostatnich kilku lat wykazały dobrą prędkość, orientacja pozycyjną, niesamowite dokładność i wysoki współczynnik mocy (Walka ciała, równowagę i tak dalej. D.). Wynik był postrzegany trener Kon'kov klubu Moskwa „Skrzydła Sowietów”, a zatem zaproszeni do ich składu. Tutaj grał dla zespołu Farm (rezerwy; 3. części) i pokazał dobre wyniki. Profesjonalne granie kariera rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy przeniósł się do powstania klubu „Skrzydła Sowietami”.

Pierwsze fragmenty transferu

Następny mecz sezonu został oznaczony przez zespół CSKA przejście „Siergiej”, który ukazał się w Wyższym Hockey League. Gdzie grał przez trzy sezony. Jego statystyki dla tego okresu był następujący: 56 punktów w 131-m meczu. W sezonie 2002/2003 Kon'kov już dołączył do legendarnej „CSKA”, ale spędził tylko dwa mecze i podpisał umowę przelewu z nowym klubem, „Hammer-Kama” (Perm).

W 2003 roku Siergiej Konkov (patrz zdjęcie. Powyżej) podpisał kontrakt z klubem „Neftekhimik” od Nizhnekamsk (Tatarstan). Tutaj stał się niemal najważniejszym graczem w zespole, grając aż do 2007 roku. W tym czasie Kon'kov zdobyć 83 punktów w 214 meczach. Sergey była niewymiennym baza graczy (z wyjątkiem obrażeń lub uszkodzenia), który zdobył w prawie każdym meczu.

W kwietniu 2007 roku, kontrakty terminowe typu forward z Jarosławia „Lokomotywa”, z której oni wygrają srebro w Super League, a następnie na mistrzostwach Continental Hockey League. W klubie Kon'kov spędził 174 gier, w którym udało się zdobyć 83 punktów. Na początku 2010 roku, fani i fani hokeja zaszokował publicznej fakt, że Siergiej Kon'kov dala od „Lokomotywa”. Klub uznał, że konieczne jest, aby powrócić do odtwarzacza z powrotem do „Neftekhimik Nizhnekamsk”, wymieniane na środkowego napastnika Konstantin Makarow.

Po powrocie do klubu „Neftekhimik”

Wracając do klubu Nizhnekamsk Siergiej nadal bash krążek do bramki przeciwnika i ponownie szybko stał się liderem wśród instytucji zespołu (w 81-tego meczu zdobył 48 punktów). Jednak tutaj grał aż do maja 2011 roku, a następnie podpisał umowę na dwa lata z klubu hokejowego Moskwy „Dynamo”. Niemniej jednak historia z „Neftekhimik” nie kończy. Łyżwy będzie z powrotem w Nizhnekamsk w 2016 roku i grał jeden sezon.

Przejście w Moskwie „Dynamo”

W ramach „policjantów” Siergiej Kon'kov podwójnego sukcesu w Pucharze Gagarin – Nagrodzony w 2012 i 2013 r. Pierwszy sezon w „Dinamo” miał znakomicie i uznano za najlepszych graczy w linii ataku – 27 punktów zdobytych w 47 meczach. Jednak w przyszłym sezonie jego rola w zespole zmienił nieznacznie: napastnik zasadzie siedzi w rezerwie, z powodu niskiej wydajności gry. W 23 meczach, napastnik zdobył tylko 2 punkty, które są zbyt małe na profesjonalnym poziomie. W fazie play-off w sezonie Kon'kov bardziej pomocne – 6 punktów w 20 meczach.

Przedstawienia jarosławskim „Lokomotywa”

W 2013 roku Siergiej przeniósł się do znanego klubu „Lokomotiv” z Jarosławia. Tutaj grał w okresie od 2007 do 2010 roku i odbyła się w wysokiej wartości i prestiżu. Niemniej jednak, w nadchodzącym sezonie w „lokomotywy” naprzód Sergei Kon'kov spędził, szczerze mówiąc, źle – 9 punktów w 27 meczach. Pomimo tego niewypału szybko naprawione w serii gier playoff przeciwko „Dynamo” (Moscow), który ostatnio grał. W tej walce Kon'kov strzelił dwa gole strzelone i był bohaterem meczu. Sensacyjne zwycięstwo „Loco” znokautowany „gliniarzy” w turnieju, które były dwukrotny zwycięzca Pucharu Gagarina.

Następujące polecenie „SKA” był w siatce turnieju, który Sergey Kon'kov posiekać trzy cele poprzez dostarczanie miażdżące zwycięstwo do swojego klubu. Takie zwycięża bezwarunkowo wlano do życiu zdolnych napadayuschiego jasnych kolorach. Ma jeszcze dużo przed nami, on na pewno jeszcze coś do pokazania się na lodzie. Co się stanie, czas pokaże, ale teraz możemy śmiało zapewnić, że hokeista jest w stanie dużo.

gracz występy hokej Siergiej Aleksandrowicz Konkova międzynarodowo

Dla reprezentacji Rosji na hokej Kon'kov działał w ramach turnieju Euro Hockey Tour w sezonie 2006/2007. Jest to coroczny międzynarodowy turniej, który odbywa się od 1996 roku jako wstępnego przygotowania do zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich. W Euro Hockey Tour wziąć cztery stany uczestniczące: Rosja, Szwecja, Finlandia i Czechy. Tutaj atakujący był w stanie zdobyć 5 punktów w 9 meczach.

Niestety, ze względu na dużą konkurencję SA Konkova w drużynie narodowej nie jest już nazywa. Podczas swojej kariery gracz spędził ponad 370 gier w KHL (76 goli), ponad 690 (155 bramek), w tym z resztą ligi.