246 Shares 7363 views

ochrona przed słońcem z okna

W okresie letnich upałów, kiedy promienie słońca „toksyczne” streamingu przez okno, chcę trochę chłodu i świeże powietrze. Ciało nieuchronnie zmierza wilgoć, oddech staje się szybki, a jedyną rzeczą, która pozostaje, to czekać spokojnie, kiedy przychodzi wieczór i upalny czerwona gwiazda znika za horyzontem. Naprawdę nie ma ucieczki od tych mąk, gdzie jest ochrona przed słońcem?


Najczęstszym rozwiązaniem do zwalczania tłumiąc sezon letni – to instalacja klimatyzacji w pokoju. Ogromna lista zalet pozwala całkowicie uniknąć wszystkich problemów związanych z wysokimi temperaturami na zewnątrz. Po pierwsze, należy oczywiście dostosować termometr ręcznie. Po drugie, chłodny wiatr, który będzie dmuchać pomieszczenie, w którym zainstalowany jest klimatyzator. Po trzecie, nie jest tak ważne, rysować zasłony, okno czy nie, to jest to możliwe nawet w jasnym świetle słonecznym, aby wygrzać się na świeżym powietrzu. Wiele modeli z klimatyzacją pozwala ustawić działanie timera, który jest wygodny w przypadku gdy dzień pokój jest pusty.

Ale są też wada, która nie pozwala większość mieszkańców miast, aby skorzystać z tej opcji – więc ochrona przed słońcem jest drogie (średnio około dwudziestu tysięcy za środowisku domowym), i jest mało prawdopodobne, aby odzyskać od kilku sezonów. Rzeczywiście, w wielu regionach lecie Rosyjskiej nie zawsze towarzyszy nadmiernym przegrzaniem i zaduchu.

Tańszy popularny wśród ludności rosyjskiej są rolety – doskonała ochrona przed słońcem na oknach. Istnieje kilka typów, które nie różnią się tylko materiały i cenę, ale także jego funkcje.

Najczęstszym na rynku w dzisiejszych czasach tkanina pionowej, są najtańsze i najłatwiejsze w montażu. Standardowe funkcje włącza rolety pozwala ukryć przed słońcem, niezależnie od jej boku mogą być lekkie. Korzyści mogą być przypisane, a także szeroki zakres do wyboru odcieni pod kolor tapety lub mebli.

Jednak istnieją oczywiste wady: tkanina szybko blakną na słońcu i tracą jasność, jej obfity opadnie kurz, który nie jest widoczny gołym okiem.

Nie ma innej opcji – Żaluzje z wykorzystaniem tworzyw sztucznych, ale taka ochrona przed słońcem traci popularność ze względu na brak dostępu do okna w pozycji zamkniętej. Zasadniczo, można je zobaczyć na oknach biurowej.

W ostatnim czasie stały się popularne jest inny sposób na radzenie sobie z promieni słonecznych i ciepła – barwienia folii na oknach. Jego właściwości polega na tym, że to jest jak lustro odbijające promienie i nie pozwól im do pokoju. Z ulicy wygląda genialny folii odbijającej ciepło (coś podobnego do folii), a wnętrze przypomina barwienia samochodu. Pozwala to w lecie temperatura powietrza w domach nie wzrośnie powyżej średniej, i chroni meble do domu z blaknięcie.

Taka ochrona przed słońcem oszczędność energii elektrycznej przy użyciu klimatyzatory stosowane w podwójnej warstwie zmniejsza ilość szkodliwych promieni ultrafioletowych przechodzące przez szybę, a jego wartość przewyższa jakikolwiek inny rodzaj ochrony przed jasnym świetle słonecznym.

Montaż filmu jest prosta, ale wymaga pewnych umiejętności, więc najlepiej przy wyborze ochrony przeciwsłonecznej na powierzchni okna odnoszą się do specjalistów.

Ostatnią opcją jest inny wskaźnik najtańszy i nie wymaga zaangażowania wyspecjalizowanych pracowników. Aby to zrobić, wymaga zakupu gęstej folii, wykonane za oknami, a nie do naczynia do gotowania. Taka ochrona przed słońcem będzie kosztować tylko kilkaset rubli, ale jest on całkowicie przesłonić światło wchodzi do pokoju i nie pozwala cieszyć się ciepłe letnie dni.