414 Shares 1522 views

Waga i Koziorożec Kompatybilność – czy to?

Dwa znaki zodiaku, którego cechy są całkowitym przeciwieństwem. Inteligentne, ciężko wszystko chłodnawe Koziorożec i frywolny, żyjąc z dnia na dzień, starając się uciec od codzienności, inteligentny i jasne skalach. Jak nam horoskop, Waga i Koziorożec – połączenie nie jest najlepsza.


Wydaje się, nic nie może być w ogóle między nimi. A jednak, te dwa znaki są często wyciągnąć do siebie z dużą siłą. Jeśli potrzebujesz przykład podobieństwa przeciwieństw, jest Waga i Koziorożec. Kompatybilność z ich słaba. Ale przykłady długiego i szczęśliwego życia rodzinnego, osoby urodzone pod te znaki obfitują. Ponieważ jednak, wielu z nich, w którym wszystko jest dokładnie odwrotnie.

O co chodzi tutaj? Być może, w pewnym sensie, że łączy je. Jeśli miłość i cierpliwość, Koziorożec to wystarczy, aby prowadzić i zachowują zmienny w równowadze, zdumiewające i nieodpowiedzialne Libra, to nie jest tak źle. Jeśli spojrzeć horoskop kompatybilność, Koziorożec i Waga, w niektórych przypadkach, uzupełniają się nawzajem doskonale. Kiedy jeden z partnerów jest powściągliwy w manifestacji uczuć, zamkniętych i na zimno, a drugi bezpośredni, zna i uwielbia rozmawiać i słuchać, nie są otwarci na siebie, jak wiadomo, nawet przed ich własnej godności.

Waga, mają zdolność do prasy siebie do samej istoty rzeczy, odkryć delikatną i wrażliwą duszę Koziorożca, ukryte za maską powściągliwości i nadmiernego racjonalizmu. Koziorożce są pod urokiem Libra może uwolnić ukrytą pasję jego naturze. Miłosne relacje z tych znaków może być malowany prawdziwej pasji, rozwijanie się w długą i trwałego małżeństwa. Ale to będzie tylko wtedy, gdy można je pogodzić z cechami charakteru partnera, który po prostu rozwścieczyło.

Na przykład, przyjrzeć się, jak odnosić się do Koziorożca i Libra. Zgodność tym punkcie przecięcia jest równa zeru. Choć uparty Koziorożec metodycznie i agresywnie zmierza w kierunku bramki, nie dając sobie na chwilę odpoczynku, Waga czuje pilną potrzebę odpoczynku i trochę wypoczynku. Znając tę słabość swego partnera, Koziorożec powinien dać wytchnienie dla niego i dla mnie. Oczywiście, jeśli uczucie który zjednoczył je płytko, pracoholik Koziorożec nie może czuć sympatię dla jego partneru- „próżniaka”. Konflikt, który spowoduje zamieszania i bez kiedykolwiek wahania równowagi.

Ogólnie rzecz biorąc, między nami dziewczęta, Kozerozhkami słowa, jeśli chcesz zarządzać Libra, starają się ich unikać „nierównowagi”. Wszystko, co zaburza równowagę między skłonnościami serca i wymagań rozumu, sprawia im zachowywać się nieprzewidywalnie. Pamiętaj, że to – swoją główną wadę. Ale gdy obserwuje harmonię, kochającym sercem Libra ujawni prawdziwe skarby.

Tak, tutaj są one trudne, Waga i Koziorożec. Zgodności ich ciągle w fazie testów. Natomiast ambitny Koziorożec jest gotowy do wycisnąć wszystkie soki z otoczenia w celu osiągnięcia bardzo ważne, jego zdaniem, cele, Waga niezbędne towarzystwo. Dobrze, jeśli zawierają one w kręgu swoich prawdziwych przyjaciół i Koziorożca.

Po tym wszystkim, potajemnie przerażony samotności dla wszystkich jego izolacji i chęci przywództwa. Jeśli waga nie wkraczać na wewnętrznej wolności Koziorożca, której nienawidzi, wszystko będzie dobrze. Nawiasem mówiąc, kiedy waga nie może podjąć decyzję i aktywność ich zbyt niski, dobry ale delikatne kopnięcie z Koziorożca nie boli.

Tu, być może, wszystkie podstawowe, które są sprzymierzone z sobą i Koziorożec Libra. Zgodność tych znaków jest problematyczne, a ich życie małżeńskie zależy wyłącznie od siły połączyły swoje uczucia. Jeśli chodzi o ich jawnych i tajnych „niedopuszczalną” cech, warto pamiętać stare powiedzenie: „Miłość nie jest za coś, ale mimo …” Pamiętaj o tym i niech gwiazdy uśmiechają się do ciebie!