435 Shares 6151 views

paszteciki mięsne. przepis na

Na pierwszy rzut oka, wydaje się, nie ma nic łatwiejszego niż gotować hamburgery, mięso byłby! Ale nie, czasami, apetyczny na pierwszy rzut oka się bliżej paszteciki ( „wąchania”, mam na myśli), a jedzenie, jak się wydaje, jest zbyt sztywna, jest absolutnie bez smaku. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest taka sama, jak oczekiwano. W każdym przypadku ma swoje wykrętasy, po czym odwrotny efekt można osiągnąć i gotować smaczne hamburgery z mięsa.

Przede wszystkim warto zauważyć, że w celu uzyskania pożądanej, to znaczy, aby hamburgery nie powiodła się, nie kupują gotowe nadzienie, to lepiej, żeby go ugotować siebie. W skrajnym przypadku, ponieważ jesteś zagorzałym zwolennikiem półproduktów – konieczne jest, aby wybrać kolor mięsa mielonego i umyśle przypominającym domową produktu. Ale jeszcze lepiej przygotować się, jakbyś był zajęty, proszę mi wierzyć – to warto. W przeciwnym razie, mięso hamburgery, przepis których znajduje się poniżej, mogą okazać się nie tak, i smaczne.

Więc, niech nam przygotować kotlety z mięsa, które odbywa się w domu. A przede wszystkim, jest oczywiste, że najlepsze hamburgery można otrzymać z mieszanek mięsnych:

 • wołowina i wieprzowina;
 • wołowina, wieprzowina i jagnięcina;
 • jagnięciny i wołowiny;
 • jagnięcina.

Nie trzeba dodawać, że mięso powinno być świeże. Zanim mięso jest wysyłane do młynka, oczyszcza się go z folii, chrząstki, żył i małych kości w przypadku stosowania Lamb – nadmiernego tłuszczu. Jednak, aby skorzystać tłuszczowej wieprzowiny, które dadzą soczyste kotlety. W ogóle, do patties mięsa receptury, które uważamy, że był soczysty, należy stosować się do trzech odcieniach:

 1. Okładzina kotlety potrzeby tak, że nie są one zbyt małe, ponieważ hamburgery są wystarczająco grube na 40 minut gotowania, nie stają się rozgotowane i sok z nich nie będzie miał czasu vyzharitsya.
 2. Dodając dużą ilość farszu i zielona cebula (śmietana, majonez) przymocowane kotlety soczystości.
 3. Zacznij gotować kotlety początkowo na wysokie temperatury zamyka pory w farszu i zapobiega utracie soku.

Jak gotować pasztecików mięsnych?

Klasyczne pasztecików mięsnych może zawierać mięso w następujących proporcjach: od pół kilogram wieprzowiny – kilogram wołowiny lub 250 g na kilogram smalcu mięsa wołowego. Jednakże, hamburgery i gotować kurczaka i indyka i dziczyzny, i tak dalej. D. Gotowane farszu, aby nadać mu blask i zapobiec „razvalivanie” klopsiki podczas gotowania, konieczne jest również, aby odeprzeć, rzucając go z ręki do ręki lub wielokrotnie, podnosząc cały farsz w misce, a następnie rzuca go tam.

paszteciki mięsne. przepis

składniki:

 • jeden kilogram wołowiny;
 • funta wieprzowe;
 • 100-200 g czerstwego bochenka chleba lub biały;
 • 150-200 gramów mleka;
 • 2 duże cebule;
 • okruszki, mąka lub kasza manna;
 • dwa jajka;
 • pieprzem;
 • sól.

Przygotowanie:

 1. Przygotować farsz przewijając mięsa przez maszynkę do mięsa, dodać cebulę, następnie namoczone w mleku, bochenek chleba.
 2. Przewijane farsz i doprawiamy pieprzem, solą, dodać jajka i odeprzeć dobre.
 3. Mokre ręce tworząc pasztecików, roll je w mące (lub bułce tartej).
 4. Kotlety rozprzestrzeniają się na patelni do smażenia z gorącym wystarczającej ilości oleju (aby placki były nim 2/3).
 5. Po przerzucanie hamburgery, mały ogień i Bates służył skovordku pokrywką, smażyć, aż gotowane.

Więc można gotować pasztecików mięsnych. Ten przepis nie jest jedynym, a każda rodzina ma swoje sztuczki, niektóre z „osiągnięć”, które pochodzą z doświadczeń nabytych w czasie. Na przykład, wiele położyć ziemniaki, kaszę wołowiny, uzyskując kotlety świetności. Uformowany paszteciki środkowy położyć kawałek masła do nadania soczystość. Oraz wprowadzenie mielonego czosnku, kotlety smak grillowania rozbudzi apetyt nie tylko do użytku domowego, ale także w krajach sąsiednich.