745 Shares 9495 views

Modlitwy dla pieniędzy, jak prawidłowo obsługiwać swietobliwie

Pieniądze we współczesnym świecie – ten sam chleb (wspomniane w modlitwie Chrystusa „Ojcze Nasz”), więc modlić się za nich, aby nie wstydzić, ponieważ pytamy o zasadniczych. Oczywiście, Bóg wysłuchuje każdej modlitwy pochodzących z serca człowieka, ale jeśli to możliwe, dobrze byłoby zwrócić się do cudownej ikony. Ta ikona Matki Bożej, a uwielbiony przez cuda. Ikony (nawiasem mówiąc. Pavla Florenskogo) – okno na świat niebiański, więc do nich i modlić się do niego i poprosić o pomoc.


Skąd mam wiedzieć, co się rysować wizerunki świętych, modlących się do jakości? Wie o tym z życia świętych; wiele z nich w ciągu swojego życia były darem od Boga o pomoc w trudnej sytuacji finansowej, czy po śmierci są cuda tego rodzaju. również nie ma rozdziału, na przykład między obrazem NMP; w Kazaniu Ikona modlitw dla dobra rodziny, a ikona Zhirovitskaya zastosowanie do ochrony przed złodziejami i rabusiami … Dlaczego tak jest? Cudowna ikona Matki Bożej uwielbiony w różnych cudów, więc dla nich, aby złożyć zamówienie na tej samej płaszczyźnie co oczywistego cudu.

Sporitelnitsa Bochenki

Obraz ten został ujawniony w 1890 roku. Czy nazwa ikony dał Amvrosiy Optinsky, naprawdę ją przeczytać. Ten obraz pokazuje, że Dziewica pomaga ludziom nie tylko duchowo, ale także w pismach ziemskie. Wielokrotnie ta ikona są cuda w pozbyciu się suszy, dar zbiorów, a tym samym być zapisywane z głodu. Modlitwy za pieniądze przekształca się będzie słychać to ikona.

Wszystkich strapionych (s groshikami)

Ten obraz jest uwielbiony przez licznych uzdrowień z poważnych chorób.

Kiedy kaplica, która była ikona, spalone przez piorun, nie tylko obraz bez szwanku, ale zaktualizowany, kolory były jaśniejsze. Ikona znaleziono spadł w polu darowizny i 12 monety mocno przyklejone do niego. Obraz jest tak, jeśli Virgin daje monety do tych, którzy proszą. I rzeczywiście, chłopcem sierotą nie tylko uzdrowił z tą ikoną, ale również znalazł sposób na edukację. Modlitwy o pieniądze na ikonę „Radość wszystkich, którzy Sorrow” często odnosi się kupcy, że zawsze miał ze sobą.

Święty Spiridon Trimifuntsky

Ten święty jest przedstawiony na ikonie w kapeluszu pasterza, ponieważ w jego życiu był pasterz z rodziny chłopskiej. Spiridon zawsze rozumiane i sympatyzował z ludu. Występował wiele cudów i uzdrowień, a pewnego dnia, na wniosek ubogich nawet zamienił się złotym wężem, bo do niego, i módlcie się za pieniądze.

Jana Miłosiernego

John był Patriarcha Aleksandrii w V wieku przed naszą erą. Odmówił pomóc każdemu, nie tylko pomaga biednych i pokrzywdzonych, ale także bogate, pomógł nawet oszustów. Uważał, że nie ma prawa osądzać nikogo, niech Bóg sądził „Dla Pana daje wszystko: światło słoneczne. Złe i dobre” Może też będzie leczyć i do modlitwy i prośby.

Mikołaja Ugodnik

Nikolay Chudotvorets był biskupem Miry, za życia i po śmierci jest on uwielbiony przez wielu cudów. Dziedziczenie z rodzicami, dał do potrzebujących. Miasto Myry w Licji St Nikolay Spas z głodu. Często pomagał ludziom skrycie i pomagał potrzebującym, ale wstydził się zapytać. Wiadomo historię jak Mikołaj potajemnie „rzucił” pieniądze w domu zniszczonego człowieka, który nie miał pieniędzy, aby zorganizować ślub córki (dziewczyny w rozpaczy, byli gotowi sprzedać się). Że Nikolay Chudotvorets był prototypem Santa Claus. Obraz Stolicy kochany i szanowany w Rosji, nie ma dowodów na zjawiska i pomóc mu wiele osób (zwłaszcza w Wielkiej Wojny Ojczyźnianej). Twoja modlitwa, aby przyciągnąć pieniądze do świętego Mikołaja, też nie pozostanie bez odpowiedzi. Ponadto, Mikołaja – patrona wszystkich, którzy są w drodze, jego obraz powinien być podejmowane na drodze (jak zawsze rosyjskich kupców). Ikona Nikolaya Ugodnika pożądane jest, aby mieć w samochodzie.