573 Shares 3298 views

Dmitrij Chomicz – bramkarz klubu piłkarskiego „Amkar”

Football życie sportowca jest wystarczająco krótki. Wielu graczy zawiesić buty na kołku natychmiast po trzydziestu latach, pod warunkiem że nie są one nękany przez kontuzje. Nieco lepiej sytuacja z bramkarzy. Wiele z nich grać nawet do czterdziestu lat, a innych – i po czterdziestu. Jednym z przykładów takiego długiego życia jest sport piłka nożna bramkarz kariera klubu piłkarskiego „Amkar” Dmitriya Homicha.


Dzieci i młodzież do piłki nożnej

Dmitry Khomich urodził się w południowej części ówczesnego ZSRR jesienią 1984 roku, w mieście Ordżonikidze. Ta specjalizacja piłka nożna, jako bramkarz, tworzą dość późno. Jednak potem Dima Khomich rozpoczął karierę piłkarską w dziecięcych zabaw młodzieńczej szkole sportowej miasta Mozdoku. Stopniowo dojrzewa i zdobywania doświadczenia, przeniósł się do Władykaukaz, gdzie po raz pierwszy grał „Młodzież”, a następnie do miejscowego „Spartakusa”. Z przerwami młodzieńczy Dmitrij Chomicz nożnej na tyle wcześnie, aby piętnaście lat. W ciągu tych lat, był w stanie stać się prawdziwym sportowcem, pozwalając mu później wykonać na najwyższym poziomie futbolu. Ponieważ piłkarz Dmitriy Ros w regionie Kaukazu Rosji, oczywiście, na początku swojej kariery zawodowej jako piłkarz był również na Kaukazie. Przekonajmy się, jak to było.

piłkarz

Jako profesjonalny piłkarz Homich Dmitriy Nikołajewicz rozpoczął karierę strzał w 2000 roku w zespole w drugiej lidze „Mozdok”. Podczas tego sezonu on okazał się wystarczająco dobry bramkarz i widziano „hodowców” zespół Premier League, „Alania Władykaukaz”, który jest obecnie zmieniona na „Spartakusa”. To właśnie w ten zespół rozpoczyna swoje pierwsze sukcesy. Sportowiec z powodzeniem grać w klubie „Alania-2” i podwaja zespół rdzenia. Ale jego pierwszy profesjonalny mecz pomiędzy drużynami z Premier League Dmitrij Chomicz spędza tylko trzy lata później, w wieku osiemnastu lat. Sportowiec wykonuje całkiem dobrze przez następne dwa lata, spędzając prawie połowa mecze w pierwszej drużynie.

W przyszłości, młody bramkarz został zauważony „hodowców” Moscow „Spartak”, gdzie spędza w następnym sezonie. W ciągu najbliższych trzech lat, jest bramkarz rezerwowy zespołu Moskwie, który ma dwa inne, bardziej doświadczonych lub mniej utalentowanych specjalistów. Aby nie stracić praktykę mecz, Dmitrij Chomicz idzie na rok w czynszu, „Spartak Nalczyk”. W rok później, wraca do klubu Moskwa do końca to jeszcze raz, aby przejść do Nalczyk.

Powrót do „Alan”

Zmęczony grając w leasingu, Dmitry Khimich powraca do klubu, gdzie rozpoczął karierę piłkarską. A w „Alan” to, począwszy od 2010 roku, posiada kilka sezonów poważny zawodnik, rozegrał dla klubu rodzinnej około stu meczów. Trzy lata później, Dmitry zacząć realizować obrażeń. Początkowo złamała nadgarstek. Kiedy „Alania” pozostawia FNL, bramkarz przeniósł się do „Kairat”, gdzie rysuje kazachskiej obywatelstwo. Ale urazy nadal go prześladować, a rok później wrócił do rosyjskiego futbolu i podpisał kontrakt z klubem piłkarskim „Amkar”.

Wynik bramkarz kariera

Dmitry obecnie nie tylko doświadczony, ale również bramkarz wiek. Fani z pewnością zainteresowany, aby wiedzieć, co mogą osiągnąć postęp Dmitrij Chomicz. Statystyka mówi nam, że w chwili obecnej w zawodowym futbolu, grał dwustu mecze, a wykonywane kilka razy w zespole młodzieżowym Rosji. W tym czasie zawodnik zyskał bezcenne doświadczenie, które teraz wysyła więcej młody bramkarz klubu piłkarskiego „Amkar”. Ale jeśli zajdzie taka potrzeba, on jest gotowy, aby dostać się na ramie i pomóc zawodnikom nie tylko słowem, ale czynem.